Vesel božič vsem igralcem in ljubiteljem Vojne plemen

DeletedUser

Guest
"Božič ni pravi Božič, če se ga ne veselimo kot otroci - malo požrešnosti, malo neumnosti in presenečenja." (P.Gray)

Dragi prijatelji in igralski kolegi, vsem vam, vašim družinam ter vsem bližnjim po srcu ali drugače, želim skrajno vesele, zdrave, hudomušne, strastne, nabite s pozitivno energijo in razburljive božične praznike.....naj bodo zadnji iztekajoči se dnevi letošnjega leta trenutki za spravo med osebami, skrb za pripravo časobnih trenutkov, čas za želje po lepši prihodnosti in čas za obnovitev vezi med družinskimi člani, prijatelji in drugimi....

Tempo je iz dneva v dan bolj krut, obveznosti v službi so vedno v večjem obsegu (celo za manjše plačilo), vedno manj z ljudmi komuniciramo tko kot "v starih časih", naj nas ne preveč prevzamejo sodobna tehnologija,.....vsekakor vas nič ne stane poljub na lica, lep pogled, šepet sladkih besed, odkrti pomenek ob kavi ali čaju (fantje ob pivu)......meja vaše domišljije naj bo nebo.....posvetite svoji družini, svoji ljubljeni čimveč časa, ampak vsekakor pa ne pozabite na svojo lastno sprostitev, za katere je to šport, za nekatere pa tudi igranje Vojne plemen.


Vse najlepše in najboljše vam želim,

Lily aka. bosko28:kapa:
 

gx15

Member
Reaction score
1
Lily v Spamu ti ne bo uspelo :( probaj v svet 5 oz kjerkoli samo ne v Spam ;)

Drugače pa srečen božič tudi tebi, glede tistih poljubov na lica pa ne vem komu si jih ponujala vendar jih z veseljevm sprejmem :p
 

DeletedUser

Guest
lily, vesel bozic tudi tebi, uzivaj z druzino...
se pa jaz tudi javljam za tisti poljub kaj si ga omenila... ;)
 

DeletedUser

Guest
^^ lep pozrav tistim, kateri se spomnejo na tiste nore nemce pred enem letom :rolleyes:
hey grobi .... ja ne , mene nebote dobli vec nazaj , ampak malo sem hotela pogledat , kaj tako tukaj delate ^^

vezeli bozic vam vsem skupaj zelim
vasa mala opica
a235.gif


weihnb00035.gif
 
Top