Vici o vodstvu VP

DeletedUser

Guest
Miške

Flako v restavraciji naroči ocvrte miške. Natakar naročilo prenese novemu kuharju, ta pa odide iz kuhinje v klet, ujame tri miške in jih prinese v kuhinjo. Prične iz njih jemati drobovino in si misli:
"Česa vse ljudje ne jedo!"


Nadzor

Kuhar pristopi k flakotu, ki ga je malo pred tem natakar postregel s segedin golažem.
"Lepo prosim, če hitro pojeste golaž."
"Zakaj pa to?" se začudi flako.
"Ravnokar je prišel v inšpekcijo sanitarni inšpektor."


Luč

Ali naj vam še enkrat prižgem luč?" je vprašal natakar fakota.
"Ni več potrebno, sem že na tleh!"


Driska

Mlad zdravnik je po pomoti flakotu,ki je imel hudo drisko,namesto zdravila za zaprtje predpisal pomirjevala.
Ko je flako naslednjic prisel k njemu, ga zdravnik povprasa:
Kako kaj driska, ali gre na bolje?
Flako: Ja, gospod doktor veste serjem se vedno kot vidra,ampak sekiram se pa prav nic vec.


Pregled

Si videla novega stažista fakota? Jutri ga bom prosila, naj me pregleda.
- Saj si popolnoma zdrava!
- Naj se o tem prepriča tudi on.:p
 

DeletedUser

Guest
Zakaj so baterije boljše kot grobi?
▶Ker imajo najmanj eno pozitivno
stran
___
Zakaj je grobi kot delfin?
▶Ker pravijo, da je inteligentn, ampak
nihče tega ni dokazal
__
Grobi vsak dan sprehaja pesa po isti poti mimo umobolnice... Pa prvi dan ko hodi, se mu skozi okno umobolnice pacient po imenu Motorka ven dere : "Jebi se, jebi se, jebi se, itd", pa grobi gre mimo... Pa naslednji dan grobi zopet sprehaja pesa in se mu isti Motorka ven dere enako : "jebi se , jebi se, jebi se", pa grobi še vedno tiho, in gre naprej ...
In tretji dan, grobi enako sprehaja svojega psa, in ponovno se mu Motorka dere : "jebi se, jebi se, jebi se..." in takrat grobiju dokurči in se mu začne nazaj dreti : "ti se jebi, jebi si mater!! " in takrat se mu Motorka ven zadere: "Vidiš, tako se je pri meni začelo"
___
V psihiatricni bolnici so tudi norcki praznovali pust. Oblekli so se v kostume in nastopili na odru. Prvi je prišel na oder Motorka, ki je rekel, da je atomska bomba in požel velik aplavz. Naslednji je prišel na oder Grobi, ki je bil popolnoma gol in rekel”Jaz sem dinamit”Vsi gledalci so se v trenutku razbežali iz dvorane, v kateri je potekalo slavje. Eden od psihiatrov je ustavil enega pacienta in ga vprašal”Zakaj ste pa zbežali iz dvorane?”"On je dinamit. Pa ste videli, kako kratko vžigalno vrvico ima?”

“In kaj ste danes gospod Grobi?” je psihiater vprašal pacienta v psihiatrični bolnišnici.”Kardinal!”"In kdo vas je imenoval na ta položaj?”"Papež osebno!” je ponosno dejal.V ozadju je stal drug pacient,po imenu Motorka, ki se je oglasil:”Laže! Tega moškega sploh ne poznam!”

Inšpekcija psihiatrov je obiskala norišnico, da pogledajo, ce je kateri od pacientov že ozdravel in ga lahko spustijo na prostost. Ukazali so jim, naj skačejo skozi ključavnico vrat in tisti, ki bo skočil na drugo stran bo prost. Vsi so skakali in se zaletavali v vrata, le Grobi je mirno obsedel na svojem stolu. Pomisli so, da je morda on tisti pravi, ki si zasluži prostost in ga vprašali:”Zakaj pa vi ne skačete skozi ključavnico?”"Kaj ne vidite, da je ključ v ključavnici?” je vprašal Grobi.

Psihiatrična bolnika(Grobi in Motorka) v muzeju moderne umetnosti. Ko sta stopila do velikega platna, ki je bilo popackano z barvo, je eden dejal:”Hitro pojdiva ven, da ne bodo mislili, da sva to naredila midva!

haha kar crkneš od smeha
 

DeletedUser

Guest
Kaj je rekel Bog, ko je ustvaril flako-ta?
Znam narediti tudi kaj boljšega... In ustvaril je žensko!
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zakaj me je grobi odstranil iz forum ekipe? Da je lahko vsaj 1 krat v življenju doživel orgazem... <<--- Večini ne bo jasen pomen vica, ampak ostali pa vemo o čem govorim ;) .
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zakaj me je grobi odstranil iz forum ekipe? Da je lahko vsaj 1 krat v življenju doživel orgazem... <<--- Večini ne bo jasen pomen vica, ampak ostali pa vemo o čem govorim ;) .

Flako je bil odstranjen iz forum ekipe zaradi neprimernega obnašanja. Nadaljnja razprava se mi zdi brezpredmetna.

Že v kratkem pričakujemo nove forum moderatorje .

Lep pozdrav,
Grobi

Kot sem napisal, bolje kot z 2 kitajkama na enkrat ;) .
 
Top