Predlog Viteški turniri

vuki

Member
Reaction score
0
Včasih tako berem ta forum VP in že nekaj časa razmišljam o ideji o nekih viteških turnirih. Na to idejo sem prišel pred dvema letoma ko sem na forumu bral kdo je boljši ali slabši od nekoga. Sicer včasih to med samo igro v kakem trenutno obstoječem svetu ni možno preverit, zato mi je padla ideja o nekem novem svetu ki bi časovno bil neomejen. Vsak igralec pa bi v začetku dobil neko do konca zgrajeno vas ali skupino vasi z že obstoječo sestavo vojske in bi lahko po enodnevni zaščiti napadel samo igralca ki ga izove na dvoboj, seveda bi oba bila enakovredna in zmagovalec bi bil tisti ki nasprotniku pobere vse vasi. Tu bi se potem zgodba končala, stanje vasi in vojske bi se za oba posameznika resetiralo in bi lahko na dvoboj spet povabil ali povabila nekoga drugega ali pa bi morala začet ponovno. Seveda v teh primerih bi se morala oba udeleženca prijavit po dogovoru glede na strani neba. Nastavitve na takem svetu bi se pač določile po nekem sistemu kot za vse ostale svetove samo da bi še vsak udeleženec dobil neko v naprej določeno število vasi in bi seveda tudi vojska bila v naprej določena (njeno število),..... Podobno zadevo bi lahko če bi se to obneslo še isprobali na nivoju plemena.

Zanima me če bi kaj takega bilo izvedljivo? Po mojem mnenju bi bila VP bolj zanimiva ker bi že polek obstoječega sveta lahko posamezniki dodatno krajšali čas na teh turnirih, nekatera plemena pa bi se na takem svetu lahko pripravljala na naslenje prihajajoče svetove. Istočasno pa če bi se še vodila statistika za vsakega posameznika bi se lažje našla tudi ekipa ali sestavila za kak prihodnji Speed Championships.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Sem proti spremembam, tako, da moram reči, da me tudi ta ne privlači preveč.

Če bi kaj takega sploh nastalo bi moralo biti vse avtomatizirano, drugače bi imeli z organizacijo preveč težav. Recimo, da dvoboj traja 1 uro, nato pa se vsi dvoboji zaključijo. Sledi recimo 5 minutna pavza in nato se vse resetira ponovno, in sledi nova 1 ura. Če bi bili dvoboji 1 na 1 bi potrbovali za oba igralca verjetno posamezni svet, kar bi bilo težko izvedljivo, druge možnosti ne vidim.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
In če se hočeš proti komu jit kdo je boljši si oba naredita premade in gresta na en svet lahko veš ali pa oba na isto smer neba ipd.

Drugače pa večina ljudi ni tok otročjih da se bodo šli kdo je boljši in kdo ne ampak bojo pokazal kaj znajo ko igrajo:) No ja calimero je izjema:D
 

janci89

Member
Reaction score
0
men se tud zdi zanimivo,
in vuki moram te pohvalit si eden redkih kateri se je kaj pametnega spomno
 

calimero

Banned
Reaction score
0
whyoun00b zgleda,da sem jaz tvoja nočna mora,vuki zelo zanimiv predlog,vprasaj pa kako bi se obneslo,ko bi eni prevladovali v dvobojih zanimanje bi hiter padlo.Pleme je se vedno tisto,ki podpira posameznike v prevladi med posamezniki.
 

DeletedUser

Guest
vprasaj pa kako bi se obneslo,ko bi eni prevladovali v dvobojih zanimanje bi hiter padlo.


Calimero, upam da se spet ne šteješ med tiste ki bi prevladovali. Realnost je taka, da spadaš med tiste ki bi obupali.
 

DeletedUser

Guest
Calimero, upam da se spet ne šteješ med tiste ki bi prevladovali. Realnost je taka, da spadaš med tiste ki bi obupali.

ah za njega bi morali posebaj svet naredit, on bi barbarke izval na dvoboj.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
lepo te prosim zarad tebe bodo začeli uporabnika foruma dobivat infarkte, ker se bodo morali tako smejati. Edino kaj si mojster, si mojster noblanja barb vasi,nesposobnosti ter mojster napihovanja svojega ega. Očitno so ti vsi pritrdili, sam noben od njih neve nič o tem.


+1111111111 :d
 

DeletedUser

Guest
Včasih tako berem ta forum VP in že nekaj časa razmišljam o ideji o nekih viteških turnirih. Na to idejo sem prišel pred dvema letoma ko sem na forumu bral kdo je boljši ali slabši od nekoga. Sicer včasih to med samo igro v kakem trenutno obstoječem svetu ni možno preverit, zato mi je padla ideja o nekem novem svetu ki bi časovno bil neomejen. Vsak igralec pa bi v začetku dobil neko do konca zgrajeno vas ali skupino vasi z že obstoječo sestavo vojske in bi lahko po enodnevni zaščiti napadel samo igralca ki ga izove na dvoboj, seveda bi oba bila enakovredna in zmagovalec bi bil tisti ki nasprotniku pobere vse vasi. Tu bi se potem zgodba končala, stanje vasi in vojske bi se za oba posameznika resetiralo in bi lahko na dvoboj spet povabil ali povabila nekoga drugega ali pa bi morala začet ponovno. Seveda v teh primerih bi se morala oba udeleženca prijavit po dogovoru glede na strani neba. Nastavitve na takem svetu bi se pač določile po nekem sistemu kot za vse ostale svetove samo da bi še vsak udeleženec dobil neko v naprej določeno število vasi in bi seveda tudi vojska bila v naprej določena (njeno število),..... Podobno zadevo bi lahko če bi se to obneslo še isprobali na nivoju plemena.

Zanima me če bi kaj takega bilo izvedljivo? Po mojem mnenju bi bila VP bolj zanimiva ker bi že polek obstoječega sveta lahko posamezniki dodatno krajšali čas na teh turnirih, nekatera plemena pa bi se na takem svetu lahko pripravljala na naslenje prihajajoče svetove. Istočasno pa če bi se še vodila statistika za vsakega posameznika bi se lažje našla tudi ekipa ali sestavila za kak prihodnji Speed Championships.



...odkar je bil ta predlog zapisan oziroma sem ga prebral...
mi ne da "mira" in mi vedno znova in znova "vznemiri" misli, kako bi bilo to moč izpeljati
in tako sem doslej nekako "domislil" (le) to~liko:

...za (privatne) dvoboje posameznic/posameznikov...
bi (verjetno) bila ("najboljša") rešitev,
da si (s premium točkami za določeno "ceno" ~ glede na čas trajanja sveta) zakupita svoj svet,
kjer si (lahko) samostojno določita nastavitve, itn. (izhodišča, pogoje za zmago, itn. "vse")
(v bistvu nekaj podobnega kot so imeli pred kratkim na Masters serverju)

...za "tekmovalni" dvobojevalski način igre...
v organizaciji InnoGames ~ kot se to izvaja za vse dosedanje svetove;
nastavitve in pogoji zmage itn. bi v tem primeru bile/bili določeni vnaprej za vse enako
...bi (morda) bil najbolj primeren nekakšen ("pokalni") sistem na izpadanje...
kjer v prvem krogu (dvoboju) imaš eno vas,
s katero moraš doseči boljši rezultat od (naključno ali po izbiri) določene~ga nasprotnice/nasprotnika;
po (vnaprej) določenem času zmagovalka/zmagovalec gre v drugi krog z dvema vasema,
itn. v tretji krog s štirimi ...po poštevanki od dva... vse do finalnega dvoboja
...ko/če bi se temu prilagodile nastavitve (predvsem hitrost sveta in izhodišče računa)...
takšno tekmovanje niti ne bi niti trajalo tako zelo dolgo

...recimo ~ samo razmišljanje in nekaj "navrženih" idej v (skupni) premislek...
+ nekoliko povečana hitrost sveta 4, 5, ... 10 (nikakor pa ne speed hitrosti, če ne bi šlo za takšno speed tekmovanje)
+ osebno sem bolj kot za (nekoliko) izgrajeno vas v izhodišču, za recimo temu "sistem":
da bi ob surovinah v skladišču (ki se jih pridela in nafarma) bila na voljo od začetka še določena dodatna (bonusna) količina surovin,
ki jih lahko črpaš za izdelavo zgradb po lastni volji (ali bi bilo moč iz tega delati tudi vojsko, pa je stvar "dogovora")
+ en krog pa bi lahko trajal recimo nekje od enega dne do enega tedna
oziroma bi se iz kroga v krog lahko tudi podaljševal (recimo kolikor vasi, toliko dni)
+ da bi igra bila seveda čim bolj enakovredna, bi bilo dobro omogočiti tudi:
da si vsak račun (samostojno) določi, določeno obdobje oziroma določena obdobja dneva (določeno število ur)
(lahko tudi nekakšno skupno število ur, ki se jih lahko tako uporabi),
ko je neaktiven oziroma ko upravitelj~ica počiva ali (neodložljivo) dela kaj drugega
(vsekakor mora to obdobje biti manjše od 12 ur na dan ~ da bi do kakšnega dvoboja oziroma napada lahko sploh prišlo :)


...naj bo toliko dovolj za zdaj...
da ne bom (spet) (neberljivo) pre~dolg :)


PS
...kakor je opisano za (privatno in tekmovalno) dvobojevanje posameznic/posameznikov...
bi lahko bilo tudi za plemena (od dvočlanskih naprej ~ vnaprej določeno število članic/članov)
 
Last edited by a moderator:

mihibo5

Member
Reaction score
0
Zakaj obujaš staro temo?

1. Je kar dober predlog, a kdo bi porabljal premium točke za to?
 

DeletedUser

Guest
Zakaj obujaš staro temo?

1. Je kar dober predlog, a kdo bi porabljal premium točke za to?

...zato, ker je dobro vino s časom (menda) samo še boljše... :)
pa jaz se znam (dobro) samo počasi, počasi, ... počasi "ljubiti"
("razmišljanje" pa je zame (skoraj) eno in isto :)

...glede na Tvoj 1...
vsekakor bi bilo "ceneje" porabiti tudi 1.000 premium točk za en dan, kot igrati (s premiumom) recimo cel svet 9,
samo zato da recimo [NICK]calimero[/NICK] in [NICK]ubijalec124[/NICK] ugotovita kdo je boljši
PS
...je pa res...
da Vojna plemen ni Ego vojna (posameznic in posameznikov)
 
Top