Vojna med SPQR in EoW plus akademije

DeletedUser

Guest
Originalen komentar od calimero
tisto stvar ce ti dam na ramo bos mislila da hlod vlacis iz gozda(ha ha) stran neba te zanima mozno je vse se se nisem odlocil bo pa vsekakor presenecenje

Nič novega vidim na štirki, razen da je calimero postal....gozdar?!?
 

DeletedUser

Guest
a, se mi je zdelo da za gozdove po novem skrbi, ko neke odmrle hlode omenja...
 

DeletedUser

Guest
Scared of a girl?

Scared of a Warrior :sekira:!!

Calimero ti rabiš za obdržat se na eni celini 5 akademij in zaveznikov, ne pa, da bi se vi razpršili po celem svetu ko vam pa manjka toliko in toliko kvalitete, da ne moreš verjet. Sploh pa to ne ustreza tvoji življenski filozofiji izrabljanja svojih članov. Le kdo te bo potem supportal na taki oddaljenosti ko pa sam ne boš sposoben snajpati vlakce v razmaku 250 mls? :confused:

100 Salahov? Se opravičujem dovolj je le eden ;), in ta ti bo dosti sranja povzročil :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Scared of a Warrior :sekira:!!

Calimero ti rabiš za obdržat se na eni celini 5 akademij in zaveznikov, ne pa, da bi se vi razpršili po celem svetu ko vam pa manjka toliko in toliko kvalitete, da ne moreš verjet. Sploh pa to ne ustreza tvoji življenski filozofiji izrabljanja svojih članov. Le kdo te bo potem supportal na taki oddaljenosti ko pa sam ne boš sposoben snajpati vlakce v razmaku 250 mls? :confused:

100 Salahov? Se opravičujem dovolj je le eden ;), in ta ti bo dosti sranja povzročil :rolleyes:



Obuci pelene biče "sranja"

http://www.youtube.com/watch?v=wHJUemCfuhs
 

vuki

Member
Reaction score
0
Hahaha in strasti so se vnele do meje ko se je spopad razširil na še neodprt nov svet, ... kjer bo vsak proti vsakemu ,...... :D

No jaz sem pa končno dobo obljubo 100-tih nukov :sekira: v 3do 5 sekund pa če bo kak več ali manj nebomo komplicirali,...

kako se bo isteklo boste obveščeni, ... ( upam da si bo calimero končno vzel čas tudi za mene )
 

DeletedUser

Guest
Janezek, janezek... A se mi nisi jokal nekaj ko sem te napadal. ;)
Ti spet pridem malo pogledat v vasi, ce je kaj novega :p

Zavzel pa sem ti prevec vasi ze :D


Grega
 

vuki

Member
Reaction score
0
samo sikaš narediš pa nič ki te maš plemiče

Dva sta kao šla na dopust tretjemi pa se neda delat sem slišal da se je včlano v sindikat ker se ne ravna z njim kot bi se moralo , baje da ima samo dolžnosti in nič pravic,...... :eek:
 

DeletedUser

Guest
Vuki 4. plemica pa si pozabo, ta pa bo prevzel kranjskega Janeza :p
 

vuki

Member
Reaction score
0
Vuki 4. plemica pa si pozabo, ta pa bo prevzel kranjskega Janeza :p

No ja špijunaža mi nikoli ni šla od rok , priznam da s tem nimam izkušenj , zgleda da sem dobo napačen podatek,.....:cool:

No ja glede janeza boš se moral malo potrudit,.... ker se ti nebo tako zlahka pusto,... :D
 

DeletedUser

Guest
Vuki 4. plemica pa si pozabo, ta pa bo prevzel kranjskega Janeza :p

Nene 4ti je baje umrl ko je videl kako gumica napada.


Hahaha in strasti so se vnele do meje ko se je spopad razširil na še neodprt nov svet, ... kjer bo vsak proti vsakemu ,...... :D

No jaz sem pa končno dobo obljubo 100-tih nukov :sekira: v 3do 5 sekund pa če bo kak več ali manj nebomo komplicirali,...

kako se bo isteklo boste obveščeni, ... ( upam da si bo calimero končno vzel čas tudi za mene )

upaš na čudeže? če spremeniš sekunde v minute 100% neboš razočaran.
 
Top