Vojna napoved

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
[/SPOIL]

Moram se oglasit, čeprav sem napisal, da se ne bom. Nobeden ni nedolžen, to nisem rekel. Mene tvoj izsek ni motil, lahko je moderator to sam od sebe naredil, ali je kdo drug javil, to ne vem in da ti po pravici povem, me niti ne zanima. Da smo obkoljeni z sovražniki, ni nič čudnega, 3/4 igralcev je bilo znoblanih iz strani Koha na S1 in Slovenci smo zelo maščevalen narod. Ubijalec124, to je ja normalen pojav :) Moti me, da primerjaš S1 z S7, tu na S7 je vseeno malce drugače, se ti ne zdi? Ta obroč okoli centra je velika prednost za igralce, ki so v njemu. Nekako mi je ta svet bolj podoben svetu 3, kjer je na začetku prevladovalo pleme TEAM, ki je imelo tudi skoraj ves svet proti sebi. Vojna se je na S7 šele dobro začela - in vse je odvisno, kakšna bo aktivnost. Pri vas ste zelo aktivni tudi ponoči, no pri nas imamo drugi dan službo, šolo, fax itd - uporabljam tvoje besede izpred parih mesecev ;) Aha - po katerem ozemlju smo se mi širili, ubijalec? Tega ne razumem najbolj - K44 je bil od vsega začetka naš in tam smo se največ razširili - razen, če ti ne misliš kaj drugega.

Še odgovor frankovu... Takole sem napisal: Tudi njen slog pisanja tule na zunanjem forumu je daleč pred tvojim - tudi to nekaj pove o igralcu oz. igralki. Nekaj še ne pomeni vse in vem, kdo vse špila to igro - od policajev do upokojencev, od šolarjev do študentov - in prav je tako.

Provokacijo od calimerota na račun ninje niti ne bom komentiral - ni vredno izgubljati besed.

Seveda ste se na K44 najbolj razširili ampak a nisi pozabil vseh vaših članov ki so se in se še širijo po drugih Kjih? Seveda je s7 drugačen, nikjer nisem napisal da je enak, le da ste hoteli enako taktiko uporabit kot ste jo na si1.

Nihče od vodstva JA ni prebegnil-če to slučajno leti name v tem trenutku zapuščam pleme.Proti vam se bom borila sama,kolikor mi bo pač uspevalo,če pa ne,pa pohopsajte vas za vasjo,jaz imam dovolj tega tvojega natolcevanja.
Žal igram jaz to igro za sprostitev in ne za to,da me bo negdo kot ti vlačil po zobeh.....

Lp

Hm.... jaz nikogar ne vlačim po zobeh le povem resnico. Drugače pa če nekdo zapusti pleme ki je v vojni in se pridruži nekemu x plemenu se temu pravi da je ta igralec prebegnil, še bolj če je ta določen igralec član vodstva tistega plemena. Naj te spomnim na besede trimoža "nebom pustil da nekdo pod krinko združitve prevzame moje pleme", a glej ga zlomka zgleda da pa nima nobenega problema z tem da par igralcev vzame s seboj druge pa vrže tako rekoč volkovom.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Nekoga je motil tisti moj izsek iz zsja,

Jaz sem bil, iz čisto navadnega razloga, če zame veljajo vsa pravila in če dobivam jaz kazni, potem bodo tudi zate, na forumihse ne bom več oglašal, bom pa prebiral in označil kaj ni po novih pravilih, pisart se itak več ne upam
 

DeletedUser

Guest
Še odgovor frankovu... Takole sem napisal: Tudi njen slog pisanja tule na zunanjem forumu je daleč pred tvojim - tudi to nekaj pove o igralcu oz. igralki. Nekaj še ne pomeni vse in vem, kdo vse špila to igro - od policajev do upokojencev, od šolarjev do študentov - in prav je tako.
MITJA64,ti pa nehi se vmešavat v druge stvari in glej na sebe,ko nimaš čistih računov ...LOZANO...pa mal poglejna PIO..,men je to sumljivo,naj vaju raj admini preverijo.mal se zamisl drugič ko kaj napišeš.
 

DeletedUser

Guest
MITJA64,ti pa nehi se vmešavat v druge stvari in glej na sebe,ko nimaš čistih računov ...LOZANO...pa mal poglejna PIO..,men je to sumljivo,naj vaju raj admini preverijo.mal se zamisl drugič ko kaj napišeš.


Kaj teb ni jasno? Če je tebi kaj sumljivo, je to tvoja stvar, kam se jst umešavam, je moja stvar in se tebe popolnoma nič ne tiče. Katere druge stvari so to, daj malo razloži - odpri svojo dušo in napiši, kaj te muči.
Admini naj me pregledajo - se strinjam s tabo. In ti nisi kompetenten, da boš klele gor pisal, da nimam čistih računov. Na vsak različen svet se lahko prijavim z tistim imenom, ki ga sam izberem - vpraši svoje učitelje, pametnjakovič. In kaj vmešavaš Pio? A si danes pozabil vzet kakšno tableto, al si kakšno preveč vzel? Če imaš kakšne dokaze, jih napiši, če jih nimaš, ne brcaj v meglo in ne zavajaj bralce tega foruma.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dejansko je. Ko sem objavil vaše reporte napadov name na forumu, so mi povedali...

Zanimivo, ni tako?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dejansko je. Ko sem objavil vaše reporte napadov name forumu, so mi povedali...

Zanimivo, ni tako?

Nikoli nisem skrival svojega imena na S7. To tudi ubijalec ve. Si pa svetovni rekorder glede postavljanju zidu. V šestih minutah si postavil zid iz 19 na 20 ;)
 

DeletedUser

Guest
jp jp

Če dobro bosance plačaš pohitijo. :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hipotetično, da imaš mestno na 20, zid se dela 12 ur in še malo, to je 7x klik na prepolovi - 70 premium pik. Dobro naložene, ni kaj :)
 

DeletedUser

Guest
mestno mam na 30... pač rad gradim :D

Ker mestna na 30 je zelo pomembna... :D
 

DeletedUser

Guest
Aha - sem se spet nekaj naučil :cool: Samo, da si 376 prebivalstva zagonu za mestno hišo - razlika med 20 in 30, posebej ti, ki imaš rad vojsko... ne gre čez :p
 

DeletedUser

Guest
no no, mislim da ni potrebno razpravljat tu kako ma kdo vasi zgrajene.
 

DeletedUser

Guest
no no, mislim da ni potrebno razpravljat tu kako ma kdo vasi zgrajene.

Ne zaustavljaj naju, ko imava prav prijetno debato :) Tudi če smo na tem svetu nasprotniki, smo bili kdaj prej zavezniki, tako da neobremenjujoči pogovori prav pašejo :D
 

DeletedUser

Guest
Ne zaustavljaj naju, ko imava prav prijetno debato :) Tudi če smo na tem svetu nasprotniki, smo bili kdaj prej zavezniki, tako da neobremenjujoči pogovori prav pašejo :D

vidva kar, le da nebo ognja v strehi potem.
 

DeletedUser

Guest
Nihče od vodstva JA ni prebegnil-če to slučajno leti name v tem trenutku zapuščam pleme.Proti vam se bom borila sama,kolikor mi bo pač uspevalo,če pa ne,pa pohopsajte vas za vasjo,jaz imam dovolj tega tvojega natolcevanja.

Nisi dolg zdržala. :D Ali pa kot ženska... najprej gobcanje, nepremišljena dejanja, nakoncu pa v jok...

madoniš, vse ste iste...:D ... žal:(



Glede gradnje... pomembne stvari na ful, nepomembne pa gradim na KOH varijanto, to je:
vojašnica - 18 (max. več ni potrebe) :D
konjušnica - 15 :D

Pomembne starvi za mene pa so, rudniki, mestna (škoda ko gre samo do 30, zakaj ne do 50 :confused:)) itd... sej vem da veš :D


ps... morem rečt, da mi je kr mal žal, ker končujem ... pa tak fajn smo se imeli danes...:napad::napad: :D:D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Citiraj:
Originalen komentar od frankov
MITJA64,ti pa nehi se vmešavat v druge stvari in glej na sebe,ko nimaš čistih računov ...LOZANO...pa mal poglejna PIO..,men je to sumljivo,naj vaju raj admini preverijo.mal se zamisl drugič ko kaj napišeš.


Kaj teb ni jasno? Če je tebi kaj sumljivo, je to tvoja stvar, kam se jst umešavam, je moja stvar in se tebe popolnoma nič ne tiče. Katere druge stvari so to, daj malo razloži - odpri svojo dušo in napiši, kaj te muči.
Admini naj me pregledajo - se strinjam s tabo. In ti nisi kompetenten, da boš klele gor pisal, da nimam čistih računov. Na vsak različen svet se lahko prijavim z tistim imenom, ki ga sam izberem - vpraši svoje učitelje, pametnjakovič. In kaj vmešavaš Pio? A si danes pozabil vzet kakšno tableto, al si kakšno preveč vzel? Če imaš kakšne dokaze, jih napiši, če jih nimaš, ne brcaj v meglo in ne zavajaj bralce tega foruma.
__________________

Spoiler:
a si končal--:)Dr.tabletkar,a se ne spomniš si mi jih predpisu,pa sn jih pozabu vzet,če bi jih jemal bi imel en velk problem,...................
 

DeletedUser

Guest
a si končal--:)Dr.tabletkar,a se ne spomniš si mi jih predpisu,pa sn jih pozabu vzet,če bi jih jemal bi imel en velk problem,...................


Maš prav, pozabil sem, se ti globoko oproščam :D Ampak, če ima človek visoko vročino, če se mu blede in ne ve kaj dela, potem je pač potrebno vzeti tableto, vendar se je potrebno držat recepta, na pa pretiravat :rolleyes:

[NICK]-makkam-[/NICK], ti nas precenjuješ, povprečje KOHa v izgradnji:

vojašnica 5 - glavno, da se vojska dela zmeraj več kot 80 ur
konjušnica 1 - ali je sploh potrebna? Ajde, je potrebna, zaradi skavtov - zopet minimalna čakalna vrsta 50 ur :p
 

DeletedUser

Guest
Mitja64





Datum pridružitve: Feb 2010

#59 pred 1 uro Na vrh
Citiraj:
Originalen komentar od frankov
a si končal--Dr.tabletkar,a se ne spomniš si mi jih predpisu,pa sn jih pozabu vzet,če bi jih jemal bi imel en velk problem,...................


Maš prav, pozabil sem, se ti globoko oproščam Ampak, če ima človek visoko vročino, če se mu blede in ne ve kaj dela, potem je pač potrebno vzeti tableto, vendar se je potrebno držat recepta, na pa pretiravat

-makkam-, ti nas precenjuješ, povprečje KOHa v izgradnji:

vojašnica 5 - glavno, da se vojska dela zmeraj več kot 80 ur
konjušnica 1 - ali je sploh potrebna? Ajde, je potrebna, zaradi skavtov - zopet minimalna čakalna vrsta 50 ur
vendarle si se spomnu,zbudo te zastopim z zaspančkami v očeh,ampak koh in ja ,:) :)najslabša plemena-:).
 
Status
Not open for further replies.
Top