Vojna napoved

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
vendarle si se spomnu,zbudo te zastopim z zaspančkami v očeh,ampak koh in ja ,:) :)najslabša plemena-:).

Nekdo mora bit najslabši, se ti ne zdi :D Samo dva naenkrat ne moreta bit NAJSLABŠA - to je lahko samo ENO pleme, odloči se, katero :) Ti olajšam delo - najslabše pleme je KOH, tudi na sami lestvici plemen na S7 je tako - samo lestvico moraš postavit na glavo, da bo to držalo ;)
 

DeletedUser

Guest
Nekdo mora bit najslabši, se ti ne zdi :D Samo dva naenkrat ne moreta bit NAJSLABŠA - to je lahko samo ENO pleme, odloči se, katero :) Ti olajšam delo - najslabše pleme je KOH, tudi na sami lestvici plemen na S7 je tako - samo lestvico moraš postavit na glavo, da bo to držalo ;)

Ustav se niti treba postat spamer, da jim odgovarjaš;)

Pač za njih smo najslabše pleme, neznajo cenit sovražnika tako kot večina KOHa znamo cenit vas:)
 

DeletedUser

Guest
Ustav se niti treba postat spamer, da jim odgovarjaš;)

Pač za njih smo najslabše pleme, neznajo cenit sovražnika tako kot večina KOHa znamo cenit vas:)

ne govori v množini, kolko jaz vem frankov ni ne v mojem plemenu, ne v ~NR~ in ne v AIE tako da je ta opazka nepoštena.

lahko kak[en sem prilepi statistiko vojne

Od uradnega začetka vojne

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ERROR, AIE, ~NM~
Side 2:
Tribes: KOH, PoR, LIVED, ~JA~, C-C

Timeframe: 21/10/2011 20:00:00 to 26/10/2011 16:15:48

Total conquers against opposite side:

Side 1: 25
Side 2: 4
Difference: 21

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 138,465
Side 2: 28,721
Difference: 109,744

chart

[/SPOIL]


Od začetka

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ERROR, AIE, ~NM~
Side 2:
Tribes: KOH, PoR, LIVED, ~JA~, C-C

Timeframe: Last 3 months

Total conquers against opposite side:

Side 1: 127
Side 2: 54
Difference: 73

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 501,625
Side 2: 205,943
Difference: 295,682

chart


[/SPOIL]

~G.K~ so že razpadli zato je ni mogoče prikazat kolko vasi se je njim vzelo. Razen če kdo hoče it ročno štet.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
vidite tako bo pa KOH propadel...

Taki komentarji so mi najbolj všeč :D Kar ni ratalo na S1, vam bo na S7 :D Zakaj vaši komenarji niso všeč ubijalcu? On ni tepec, kot ste nekateri drugi tule gor - on ve, da z takimi komentarji raste aktivnost KOHa - nimate pojma, kako je lahko vsaka reklama dobrodošla - in na VP je negativna kampanija 100x bolj dobrodošla kot pozitivna :D A zakaj sem to napisal? V KOHu se nikoli nikogar nismo bali - samo to je razlog.
 

DeletedUser

Guest
Taki komentarji so mi najbolj všeč :D Kar ni ratalo na S1, vam bo na S7 :D Zakaj vaši komenarji niso všeč ubijalcu? On ni tepec, kot ste nekateri drugi tule gor - on ve, da z takimi komentarji raste aktivnost KOHa - nimate pojma, kako je lahko vsaka reklama dobrodošla - in na VP je negativna kampanija 100x bolj dobrodošla kot pozitivna :D A zakaj sem to napisal? V KOHu se nikoli nikogar nismo bali - samo to je razlog.


KOH bo porpadel ;)
haha kar naj raste..dosti vam nebo pomagala
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec,ceprav te sovrazim,ti zelim,da operes svojo ime in unic koh

oprosti mislim da sem narobe prebral a bi lahko ponovil kaj natanko naj operem? Ker nazadnje ko sem preveril moje ime ni potrebovalo nobenega čiščenja.

Če bo KOH propadel/uničen itd. bo vse čas pokazal vojna se še za nobeno stran ni niti prav začela, vsa noblanja dozdaj so zunaj njihovega domačega kontinenta, ko bomo tako daleč prišli da se bo vojna bojevala na K44 takrat bo resno.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Se greste umazano igro,že spet nam blokirate igralce ne da bi preverjali zakaj se gre!!!

To kar delate je navadna kraja!

IN 100% je dokler me ne znoblate je to zadnji svet v SLO!! (če nebomo prej še tu brisal pa naj Makam in druščina sama igra do bo vendarle enkrat zmagala pa če tudi umazano)
 

DeletedUser

Guest
Se greste umazano igro,že spet nam blokirate igralce ne da bi preverjali zakaj se gre!!!

To kar delate je navadna kraja!

IN 100% je dokler me ne znoblate je to zadnji svet v SLO!! (če nebomo prej še tu brisal pa naj Makam in druščina sama igra do bo vendarle enkrat zmagala pa če tudi umazano)

hm... umazana igra? Torej če prijaviš kršitev pravil in je igralec zarad tega kaznovan je umazana igra? Od kdaj? A je nova definicija umazane igra prišla ven, medtem časom ko nisem gledal? Lepo te prosim rfaric zbudi se. Vedno ko blokirajo katerega vašega člana je umazana igra, če bi pa katerega našega pa nebi imeli nobenih pripomb kajne? Povej mi še enkrat kdo se tu igra umazano igro? To so zdaj 4je vaši člani že, ki so bili blokirani, in potem se mi gremo umazano igro. Ah seveda pozabil sem da mamo Motorko na naši plačilni listi, ker smo vsi neznansko bogati, ah kje pozab Motorko, cel Inogames smo podkupili. A sem kaj pozabil?

PS: Vsaj bodite tolko pošteni pa priznajte ko vas dobijo pri kršenju pravil, tudi če ste jih nenamerno. Če bi kater od mojih članov kršil pravila in bil blokiran bi bil toliko pošten pa bi priznal da je pač kršil nenamerno pravila, to je nekaj kaj očitno vi niste sposobni.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Tukaj je prišlo do velike pomote. Za njiju lahko dam gotovo roko v ogenj ker ju poznam iz sveta 3 in tudi makam ju pozna iz tam tako, da ve da to ni ista oseba in da se je on zlagal, ko ga nobeden ni napadu je bilo vse dobro, ko se ga je pa napadlo pa tkole iščete stvari katere sploh ne obstajajo... Sramota sem upal, da na tem svetu nebo nič takega a očitno SLO svet ni zmožen tega...
 

natalija

Member
Reaction score
0
hm... umazana igra? Torej če prijaviš kršitev pravil in je igralec zarad tega kaznovan je umazana igra? Od kdaj? A je nova definicija umazane igra prišla ven, medtem časom ko nisem gledal? Lepo te prosim rfaric zbudi se. Vedno ko blokirajo katerega vašega člana je umazana igra, če bi pa katerega našega pa nebi imeli nobenih pripomb kajne? Povej mi še enkrat kdo se tu igra umazano igro? To so zdaj 4je vaši člani že, ki so bili blokirani, in potem se mi gremo umazano igro. Ah seveda pozabil sem da mamo Motorko na naši plačilni listi, ker smo vsi neznansko bogati, ah kje pozab Motorko, cel Inogames smo podkupili. A sem kaj pozabil?

PS: Vsaj bodite tolko pošteni pa priznajte ko vas dobijo pri kršenju pravil, tudi če ste jih nenamerno. Če bi kater od mojih članov kršil pravila in bil blokiran bi bil toliko pošten pa bi priznal da je pač kršil nenamerno pravila, to je nekaj kaj očitno vi niste sposobni.

O ubijalc, tvoji komentarji spet ubijajo. :eek: Moderatorji zanima me samo nekaj: ZAKAJ IMAJO DOLOCENI PRIVILEGIJE??? VSI vemo o kom govorimo, tudi med moderatorji so klepetave mrhe. :D
Kaj takega? Kdo bi si mislil, celo opice in bote spregledajo. :rolleyes: Fuj, bomo igrali pa na tujih serverjih. Zal.
Ne vem pa, bivsi t.. in ostali njihovi vohuni s kom boste igrali. Marsikdo je z igro prekinil in sel na tuje serverje igrat. :cool: Zanimivo je samo, koga boste vsi skupaj se lahko goljufali. Sebe?
 

DeletedUser

Guest
Taki komentarji so mi najbolj všeč :D Kar ni ratalo na S1, vam bo na S7 :D Zakaj vaši komenarji niso všeč ubijalcu? On ni tepec, kot ste nekateri drugi tule gor - on ve, da z takimi komentarji raste aktivnost KOHa - nimate pojma, kako je lahko vsaka reklama dobrodošla - in na VP je negativna kampanija 100x bolj dobrodošla kot pozitivna :D A zakaj sem to napisal? V KOHu se nikoli nikogar nismo bali - samo to je razlog.

Samo en majhen komentar bom dal. Naj napišejo, kaj sem naredil narobe in bom priznal - bom rekel, da drži. Ne me pa basat in pisat, da imam dva računa - samo to mi ne delat, lepo prosim. V KOHu se nikoli nikogar nismo bali - ta stavek si dobro preberite še enkrat, to je bilo napisano pred blokado, sedaj drži še bolj. Ne bojimo se nobenega, niti igralcev, niti podpore - NOBENEGA!
 

handjar

New Member
Reaction score
0
Dragi Errorovci...moram nekaj odkrito priznat..čeprav nisem bil neki velik navdušenec nad Koh-om,mi je to pleme zdaj postalo všeč....rad sem v družbi manjšin..so stalno netolerantno obravnavani..ampak veš kaj:To nas dela močne..bi rekel močnejše..duha ne moreš izklopit..zlomit..samo ga ojačaš...in po tvojih dejanjih sodim,da nisi bil v nobeni real war..potem bi mogoče vedel kako se lomi nasprotnika...
Lp
Handjar
 

DeletedUser

Guest
Predragi KOHovci vse kar sem prebral v zadnjih 5 postih z rfaricovim postom vred 6 je bla bla bla. Oprostite sem pozabil da ste vi angelčki in nikoli in nikdar ne kršite pravila, ste popolna bitja ki nemorejo kršit pravil. Ste kot pokravarjena gramofonska plošča. Zdaj pa če me oprostite mam pomembnejše zadeve za delat kot pa poslušat pokavarjene gramofonske plošče, nekateri raje vodimo člane v vojni kot pa se pritožujemo po forumu.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Ubijalec ti si NAJBOLJ POKVARJENA PLOŠČA NA VOJNI PLEMEN,vedno imaš samo ti prav....
 
Status
Not open for further replies.
Top