Vojna napoved

Status
Not open for further replies.

handjar

New Member
Reaction score
0
hehe..ti kar...samo ne vem na koga boš vodil čez teden...ne vem,kako boš razložil Hendriku Klindworth, Eike Klindworth, Michaelu Zillmerza upad takega zanimanja za njihovo igro na slo serverju..
hm...zanimivo bi bilo slišati njihov komentar.
A ga lahko priskrbim?:)
 

DeletedUser

Guest
Predragi KOHovci vse kar sem prebral v zadnjih 5 postih z rfaricovim postom vred 6 je bla bla bla. Oprostite sem pozabil da ste vi angelčki in nikoli in nikdar ne kršite pravila, ste popolna bitja ki nemorejo kršit pravil. Ste kot pokravarjena gramofonska plošča. Zdaj pa če me oprostite mam pomembnejše zadeve za delat kot pa poslušat pokavarjene gramofonske plošče, nekateri raje vodimo člane v vojni kot pa se pritožujemo po forumu.

Naj napišejo, kaj sem naredil narobe in bom priznal - bom rekel, da drži. Če je zate to pokvarjena gramofonska plošča, potem gramofona in gramofonske plošče nikoli nisi videl od blizu. Zdej pa dost - preberi, kaj pišem, nato komentiraj - vsaj tolk bodi pošten.
 

DeletedUser

Guest
hehe..ti kar...samo ne vem na koga boš vodil čez teden...ne vem,kako boš razložil Hendriku Klindworth, Eike Klindworth, Michaelu Zillmerza upad takega zanimanja za njihovo igro na slo serverju..
hm...zanimivo bi bilo slišati njihov komentar.
A ga lahko priskrbim?:)


Ne prbiji, nemcem dol visi za slo server, vsi svetovi skupi jim ne prinesejo toliki kot 1 .net svet....


Glede mitjinega bana pa ugibam da je razlog to, da nista imela skupne internetne povezave, podpora si pa to razlaga (glede na to da si bil banan) da imas 2 accja....


Ceprav sva na nasprotnih straneh na tem svetu mi je po eni strani zal da se je to zgodilo, si eden redkih ki jih v tej igri dejansko spostujem in sem se nekako veselil spopada z tabo :)
 

kira27

Member
Reaction score
0
O ubijalc, tvoji komentarji spet ubijajo. :eek: Moderatorji zanima me samo nekaj: ZAKAJ IMAJO DOLOCENI PRIVILEGIJE??? VSI vemo o kom govorimo, tudi med moderatorji so klepetave mrhe. :D
Kaj takega? Kdo bi si mislil, celo opice in bote spregledajo. :rolleyes: Fuj, bomo igrali pa na tujih serverjih. Zal.
Ne vem pa, bivsi t.. in ostali njihovi vohuni s kom boste igrali. Marsikdo je z igro prekinil in sel na tuje serverje igrat. :cool: Zanimivo je samo, koga boste vsi skupaj se lahko goljufali. Sebe?

Se podpišem pod to.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Debata o blokadi računa je na forumu prepovedana. Tokrat le opozorilo.
V kolikor verjamete, da vam je ingame moderator naredil krivico, lahko pišete podpori z pripisom za motorko, ali na motorka@vojnaplemen.si ali pa meni po zs in bom osebno posredoval motorki...
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Debata o blokadi računa je na forumu prepovedana. Tokrat le opozorilo.
V kolikor verjamete, da vam je ingame moderator naredil krivico, lahko pišete podpori z pripisom za motorko, ali na motorka@vojnaplemen.si ali pa meni po zs in bom osebno posredoval motorki...

Smo pisali podpori pa očitno nimajo časa za nas,kar se pa debate o blokadi tiče se pa zahvali ubijalcu,ki obtožuje brez dokazov,da v Kohu goljufamo...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hm, glede da komentiraš pod si7, predvidevam, da se je zadeva zgodila prav na svetu 7. Hm, ta svet moderira motorka osebno in nobeden drug moderator nima pravic za ta svet, tako da... Mislim , da je proti temu pritožba ni mogoča, no ne vem, to ti odgovarjam le neformalno...
 

DeletedUser

Guest
Smo pisali podpori pa očitno nimajo časa za nas,kar se pa debate o blokadi tiče se pa zahvali ubijalcu,ki obtožuje brez dokazov,da v Kohu goljufamo...

a res, zgleda da maš slab spomin. Brez dokazov? Do zdaj ste imeli 4račune blokirane, to očitno potem ni dokaz. Podpora bo odgovorila samo Mitji in Mojci drug nebo dobil odgovora ker se ga ne tiče, ampak se tiče samo lastnika računa. Debato pa si začel ti rfaric, a ti očitno spomin nagaja, pa še oči zraven. To je zadnje kaj bom rekel o tem, ker nimam namena se z steno pogovarjat.
 
Last edited by a moderator:

rfaric

Member
Reaction score
0
Seveda si očitno zagledan v steno,če ne veš zakaj je šlo za blokado in tudi prejšno blokado so umaknili ker ni bilo dokazov in jih prav tako ni v tej zadevi!!
 

DeletedUser

Guest
žalostno je samo to da se na SLO serverjih igra podla igra
Ko ne vedo več kako škoditi sovražniku pa se gredo umazane igrice preko blokad ali kaj podobnega!

Mislim da bo tudi zame svet 7 ostal zadnji svet ki ga igram!
 

midva

Member
Reaction score
0
kjer so samo še laži in sprenevedanja na slo serverjih izgleda vrednote je škoda, da se človek še trudi naj igrajo sami z seboj

Debata o blokadi računa je na forumu prepovedana. Tokrat le opozorilo.
V kolikor verjamete, da vam je ingame moderator naredil krivico, lahko pišete podpori z pripisom za motorko, ali na motorka@vojnaplemen.si ali pa meni po zs in bom osebno posredoval motorki...

kmalu bo vse prepovedano razen kupovanja pp.
hvala in nasvidenje
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ja res škoda da po 20 letih naša država propada, ker veljajo samo še prijatelske vezi, poštenost je v drugem planu

to je bil zgolj trenutni komentar , na dogajanje v RL, vsaka podobnost z svetom 7 , je zgolj naklučna in je zrasla samo v domišliji tistega , ki to prebira in si to misli
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Če bi bili malo bolj spoštljivi drug do drugega, bi bilo vzdušje v igri, kot tudi na forumu veliko boljše. Vsak uporabnik lahko ima svoje mnenje, vendar mora spoštovati tudi mnenje drugih, kljub svojemu javnemu nestrinjanju z le tem.

Motorka bo o nadaljnjem poteku obvestil samo kršitelje.

Lep pozdrav,
Grobi

PS: Tema do razpleta dogodkov ostaja zaklenjena.
 
Status
Not open for further replies.
Top