Vojna plemen zapira .si server

nofear

Member
Reaction score
0
Na centrali so se odločili, da bodo zaprli slovensko različico vojne plemen in s tem ukinili vse slovenske serverje.

Več o tem vam bodo povedali naši administratorji.

Mislim, da če bo Mungo kupil še komu premium in ne samo pijanduri, da bodo mogoče še podaljšali obstoj slovenske različice vojne plemen.


Prius član In-Game Team .net
 
Last edited:

ninja

Member
Reaction score
0
očitno je res čas, da je treba nofearju ponoblat VSE račune, ki jih igra, ima jih za eno majhno pleme očitno....sej bo prišel na vrsto, Zavezništvo ga bo poiskalo v vsaki vasici

ps: moderatorji, da ga niste sprejeli, imate moj +, dvojni
 

DeletedUser

Guest
Lepo, da si prišel nazaj..sicer je očitno, da ti tudi na drugih svetovih ne uspeva,,ne gre kar tako..pač moraš imet znanje ne sam gobec..pa menjat račune..svojga si itak brisal..pač treba je znati igrati..sam tolk..

tudi na s1 ti ne bo uspelo..čeprav se skrivaš za ne vem katerim računom zopet..vas je pa sram vidim priznat kdo ker račun fura
..hehe..nima veze itak grejo vsi računi počas rakom žvižgat..ups..sem mislu v naročje zavezništva..hehe

mungo pa itak plačuje premium celemu plemenu..svaka mu čast..ne pa tak ko ti, ki si samo grozol pa kradel račune..aja tebi so jih podarjal..no fajn..

lepo je imel včasih Mungo v profilu napisan kaj si sposoben..druzga nič kot razdirat plemena ..pa delat sranje

evo tole ti je napisal že novembra..pa kako je imel prav

ČESTITAM NF..končno si dobil funkcijo, ki si jo želiš že od otroštva..no še eno pleme ki ga boš uniču..juhuhuhuhu


tako, da če ti ni uspelo na nobenem svetu.. ti pač ni kriv Mungo..ampak si nesposoben sam..pač treba je včasih si priznati tud nesposobnost..ne pa samo jokat..

tud od mene moderatorji en velik plus, da ga ni med vami..sej če bi bil sprejet bi pa res po moje vse slo serverje zaprli..
 
Top