Pritožba Vojna plemen

Lostbandit12

New Member
Reaction score
0
No lep pozdrav vsem

Tole je moje mnenje glede vojne plemen predvsem sveta6. Tukaj nebom nič komentiral kaj je blo in kdo je kriv itd. (ker mislim da je tudi to proti pravilom)

No takole to je moje mnenje. Za slovenske serverje nažalost imam slabo mnenje, ker sem videl kaj se dogaja tako, da o tem nebi razpravljal rad bi samo poudaril tole. Igra se mi zdi kot da bi ugral monopoli. Zlahkoto zmagaš, če si eden boljši prevarantov z zelo dobrimi izgovori (ostalim pa kradeš). No to se tukaj veliko bolj pozna predvsem to če plačaš premium iz svojega denarja. Tudi tega nebom poudarjal, ampak dejansko se počutim ko da "kradete" otroku denar.

Tole temo sem ustvaril zato ker nisemn videl nobene druge da bi ostali lahko povedali nasplošno glede vojne plemen na slovenski serverjih. In mislim da bi z takšnimi temami lahko izboljšali slovenske serverje.

Če bodo še tukaj, moderatorji brisali prispevek si bom vzel tole kot da ne pustite da svoje mnenje delim z ostalimi.


PS. Mislim da je tole resna zadeva. Poleg tega se bom poslovul od slovenskih serverjov z frendi bomo šli rajši na angleške serveje.(Mislim da razlog veste)


LP
 

DeletedUser

Guest
mislim , da bi bilo zelo zanimivo, da bi se tudi pri nas otpru svet,ki bi imel nastavitve , kot jih ima na netu W61, tukaj mislim predvsem na pravilo omejitve farmanja, pa naj se vsak izkaže po tem kako res obvladuje igro, ne pa da se dogaja tako kot pri nas , ko v pol enih zjuteaj pogledaš na lestvico dnevnih nagrad in vidiš, da ima v dobre pol ure en že 5000 napadov in pol miljona surovin nabranih, pa vem da bodo sedaj vsi planili , da je to mogoče, ja je . če imaš dobre heke naštimane, pa prevaraš tsiste ki so za to zadolženi , da iščejo, pa tega ne najdejo,
 

DeletedUser

Guest
ko v pol enih zjuteaj pogledaš na lestvico dnevnih nagrad in vidiš, da ima v dobre pol ure en že 5000 napadov in pol miljona surovin nabranih, pa vem da bodo sedaj vsi planili , da je to mogoče, ja je . če imaš dobre heke naštimane, pa prevaraš tsiste ki so za to zadolženi , da iščejo, pa tega ne najdejo

Dobro je, da kadar obsojaš ljudi podaš dokaze, kajti v nasprotnem primeru se ne da ničesar dokazati. Če opaziš, da so kakršne koli nepravilnosti lahko kontaktiraš podporo.

Možno pa je tudi dvoje. Da se dnevna odličja niso updejtala ali da je igralec v tolikem času dejansko naropal toliko surovin. Seveda je odvisno od sveta (S tem mislim, da je nemogoče, da bi recimo igralec na sedmici naropal toliko surovin).

Lp,
SoTo
 

DeletedUser

Guest
Nemorem se upret, ne da bi komentiral. Očitno sem spregledal temo.

replika na Lostbandit12: Evo, to smo pa slovenci, ne privoščimo zmage oz. uspeha drugim. Za vse smo "fauš". Vsi smo takšni... Nam so blokirali več igralcev, kot pa sovražnikom. Blokirali ( za vedno ) so igralce, ki niso igrali pošteno in se z podporo strinjam. Tisti, ki smo še vedno v TI, igramo pošteno. Če nebi igrali pošteno, bi bili blokirani. Je bilo že nekaj igralcev blokiranih, ampak so bili nato oblokirani zaradi napak PODPORE. Nismo se trudili oblokirat z raznimi podkupninami, ampak z dokazi, da se je podpora motila. Najbolj pa me moti, da takšne pritožbe pišejo igralci, ki sploh NE POZNAJO situacije. Ampak kar na pamet govorijo da smo prevaranti pa nevem kaj še vse.

LP
 

Jernej Mikuz

Member
Reaction score
0
Nemorem se upret, ne da bi komentiral. Očitno sem spregledal temo.

replika na Lostbandit12: Evo, to smo pa slovenci, ne privoščimo zmage oz. uspeha drugim. Za vse smo "fauš". Vsi smo takšni... Nam so blokirali več igralcev, kot pa sovražnikom. Blokirali ( za vedno ) so igralce, ki niso igrali pošteno in se z podporo strinjam. Tisti, ki smo še vedno v TI, igramo pošteno. Če nebi igrali pošteno, bi bili blokirani. Je bilo že nekaj igralcev blokiranih, ampak so bili nato oblokirani zaradi napak PODPORE. Nismo se trudili oblokirat z raznimi podkupninami, ampak z dokazi, da se je podpora motila. Najbolj pa me moti, da takšne pritožbe pišejo igralci, ki sploh NE POZNAJO situacije. Ampak kar na pamet govorijo da smo prevaranti pa nevem kaj še vse.

LP

Se strinjam.
 
Top