vojna plemn

DeletedUser

Guest
pozdravljeni! danes vam bom povedal zakaj je dobro igrati to igro. Ker se ob njej zabavaš, je smiselna in domiselna to igro vam zelo priporočam.
ps. več ki jih igramo večji bo svet

lep pozdrav
 

DeletedUser

Guest
hm,.... dobro da si povedal... sploh nisem vedel kaj vojna plemen pomeni... po naklucju sem prisel na ta forum... vem da je pravila da mores imeti za racun na forumu tudi racun v igri, ampak jaz sem heker in sem to pravilo zaobsel(tako kot vsi drugi na forumu)... sedaj pa te ce ti tako pravis da je igra vredu... bom vsekakor sel probat igrat... kje se logiras noter? kaj tam ko pise podpora?
 

DeletedUser

Guest
ne ni res, meni je en prjatu povedal da tm kamor piše ekipa in pole se mi zdi, da je treba.. hmm. sej ne vem..

baje da je full teško igrat to igro, sm se prijavu samo nevem zakaj se mi non-stop neka poročila pojavljajo z samo rdečimi pikami pa igram že kar nekaj časa, včeraj sm dobil 200 točk in kovačijo.. zakon
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni! danes vam bom povedal zakaj je dobro igrati to igro. Ker se ob njej zabavaš, je smiselna in domiselna to igro vam zelo priporočam.
ps. več ki jih igramo večji bo svet

lep pozdrav
a se samo men zdi ali imaš ti dva računa na svetu5?
 

DeletedUser

Guest
who cares? ena farma več :D

se strinjam... hehe

aja pa ce ima dva racuna... priporocam prijavo, tam kjer sem jaz napisal da se logira v igro... vidis sedaj se bos imel moznost logirat na moj nacin...;)
 

DeletedUser

Guest
ne ni res, meni je en prjatu povedal da tm kamor piše ekipa in pole se mi zdi, da je treba.. hmm. sej ne vem..

baje da je full teško igrat to igro, sm se prijavu samo nevem zakaj se mi non-stop neka poročila pojavljajo z samo rdečimi pikami pa igram že kar nekaj časa, včeraj sm dobil 200 točk in kovačijo.. zakon



bravo to pa je zelo dobro ,če igras ze kar nekaj casa ,ker pa si na lestvici zadnji ?
 

gx15

Member
Reaction score
1
hja takega sarkazma pa res ne premore vsak :D bi se dalo zmeniti za kakšen učne ure slovnice rokometaš123 ?
 

hilary

Member
Reaction score
0
Hmmm lepo si to povedal in še prav imaš ;) Meni je za to igro povedala stara kolegica na Ikariam-u kjer tudi igram no vprašala je če kdo igra vojno plemen sem ji pa napisal ˝Kaj je to?˝ no in potem mi je vse lepo razložila in sem začel igrati najprej sem bil full slab in neizkušen igralec zdaj sem se pa kar malo poboljšal vmes so me še uničili :D no... njo so pa že 3x ali 4x uničili in ni več igrala.Zdaj sem pa tako navdušen nad to igro da se lahko kar zahvalim da je nareta :D
 

DeletedUser

Guest
eno vas sem mu že jaz sfarmal
druga je predaleč
saj nebi opazil da ima dva računa ampak je moj sosed
in je ime igralca tekavčičprimož
na forumu ima pa ime tekavčičprimož1
mislim ne moreš biti tak noob
tak čudno da si ni 100 vasi naredu
 

DeletedUser

Guest
mike
pa si to prijavil podpori...????
pa zdaj grem gledat kje ima vasi,... mogoce ga se jaz kaj obiscem in mu voscim vesele praznike...
edit: predalec od mene....:(
 

DeletedUser

Guest
s takimi se mi ne da ukvarjat saj bo padel slej ko prej!
naj povem da jaz v igri nimam istega imena - je bol zanimivo
če se komu na forumu zameriš.
 

DeletedUser

Guest
saj jaz tudi v igri nimam istega imena... prej sem imel taksno ime... sedaj pa imam novo... ki je skrivnost;)
 

hilary

Member
Reaction score
0
hehe mi jo pošlješ po ZS te bom mogoče dodau za prijatelja : lahko rečem Vojna plemen je najboljša igra na netu ki sem jih kdaj igral.
 
Top