Vojne na s7

DeletedUser

Guest
Poslano 16.07.11 15:05:04
Pleme The Kingdom Of Heaven Prime je plemenu Death Is Coming Eventually napovedalo vojno!

Ime vojne: 1

Pojasnilo:
ka vas briga


p.s. - samo postam stats., komentare prepuščam vam :)
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo, zanimivo.. upam da majo dost plemiču, da jih bodo lahko zavzeli.
 

fejkk

New Member
Reaction score
0
:) jst tut tako upam.. drugace imam pa obcutek da bo kratkotrajna vojna.. si upa kdo napovedati zmagovalca?


edit: trnutni rang plemen

TKOHP || DICE

rank 3 || 9
off rank 11 || 2

def ranka imata oba 0 :)

lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
TKOHP so otroci ki se igrajo in tudi ta napoved vojne ne zgleda nic drugega.

Rezultat vojne bo:
Razpust plemena TKOHP, kdor ne reši riti bo pofarman s strani DICE ampak to le mimogrede med "čiščenjem dvorišča" .
 

DeletedUser

Guest
ne veseli se

Jst sm biu na s5 in s6 zmeraj top 10 ODA in se nakoncu ni srečno končalo:D

To zato, ker si noob :D

[SPOIL]...da ne boš samo ti neumnih postov postal ... 2 can play that game baby ... se bom pač spustil par nivojev nižje za take ***** kot si ti in tebi podobni![/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
To zato, ker si noob :D

[SPOIL]...da ne boš samo ti neumnih postov postal ... 2 can play that game baby ... se bom pač spustil par nivojev nižje za take ***** kot si ti in tebi podobni![/SPOIL]

mogoče je, ampak potem si ti tudi. Ne da je sploh kakšen dvom da si noob, v primerjavi s tabo je ona pro.
 

DeletedUser

Guest
mogoče je, ampak potem si ti tudi. Ne da je sploh kakšen dvom da si noob, v primerjavi s tabo je ona pro.

Spet spamaš noob? Glej, tukaj poteka debata o vojni na s7 ... mi jo imamo ... vi tudi? Ne? torej ...TIŠINA in spokaj nazaj v tisto lukno iz katere si prišel ... Jaz nisem tvoj psihiater, da bom zdravil tvoje komplekse!
 

DeletedUser

Guest
Spet spamaš noob? Glej, tukaj poteka debata o vojni na s7 ... mi jo imamo ... vi tudi? Ne? torej ...TIŠINA in spokaj nazaj v tisto lukno iz katere si prišel ... Jaz nisem tvoj psihiater, da bom zdravil tvoje komplekse!

Eh, vidva z ubijalcem se ne marata, pa obadva kr obvladata tole igro. Kaj ko bi na drugačen način pokazala svoje znanje? :) Takle prepir ne pelje nikamor - je pa to samo moje mnenje, vidva pa kakor hočeta.
 

DeletedUser

Guest
Spet spamaš noob? Glej, tukaj poteka debata o vojni na s7 ... mi jo imamo ... vi tudi? Ne? torej ...TIŠINA in spokaj nazaj v tisto lukno iz katere si prišel ... Jaz nisem tvoj psihiater, da bom zdravil tvoje komplekse!

A resnica boli? Glede debate o vojni na si7, pa ti moram sporočit da je ta tema brez pomena saj vojn na si7 nebo še kar nekaj časa. Vse kar je pred nobli se nemore štet za vojno, vsaj za mene zaletavanje tistih bogih par sulic v zid ni vojna.
 

DeletedUser

Guest
Daleč od resnice ... in HJO ja res me bolijo tvoji komentari :) ... jočem doma :D ... kak si smešn no...

jah ... živa istina ... vsaj v nečem se strinjava ... Zato pa sem napisal, da komentare prepuščam ostalim, ... sem mislim, da bo en oz. dva replya in se bo tema zaključila ... pa se je razvila v odprto debato ... vsakokor pa vojna ne sodi v to fazo igre ... za boga no, saj še artijerije nimamo, kaj šele noblov :D ...
 

fejkk

New Member
Reaction score
0
A resnica boli? Glede debate o vojni na si7, pa ti moram sporočit da je ta tema brez pomena saj vojn na si7 nebo še kar nekaj časa. Vse kar je pred nobli se nemore štet za vojno, vsaj za mene zaletavanje tistih bogih par sulic v zid ni vojna.

damt.. usi ste neki pametni.. povejte svoj in game nick pa lahko primerjamo.. doomc ga je povedal, od Marburga sem ga tudi ze slisal (ga je enkrat javno povedal, ne v tej temi ampak ima isto), samo od tebe ubijalec ga nikoli ne izvemo.. povejte kaksna imena imate pa bomo vedeli kdo je boljsi, kdo ima prav..


Eh, vidva z ubijalcem se ne marata, pa obadva kr obvladata tole igro. Kaj ko bi na drugačen način pokazala svoje znanje? :) Takle prepir ne pelje nikamor - je pa to samo moje mnenje, vidva pa kakor hočeta.


podpis!
 

DeletedUser

Guest
damt.. usi ste neki pametni.. povejte svoj in game nick pa lahko primerjamo.. doomc ga je povedal, od Marburga sem ga tudi ze slisal (ga je enkrat javno povedal, ne v tej temi ampak ima isto), samo od tebe ubijalec ga nikoli ne izvemo.. povejte kaksna imena imate pa bomo vedeli kdo je boljsi, kdo ima prav..

Tisti ki me poznajo vedo moj nick, drugim pa ni potrebno vedet(glede na to da si še komaj od aprila tu gor, se niti ne čudim da ga neveš).
 

DeletedUser

Guest
A resnica boli? Glede debate o vojni na si7, pa ti moram sporočit da je ta tema brez pomena saj vojn na si7 nebo še kar nekaj časa. Vse kar je pred nobli se nemore štet za vojno, vsaj za mene zaletavanje tistih bogih par sulic v zid ni vojna.



Se strinjam sam dokazuješ kak noob si Magburg oz. kdorkoli posta te njihove vojne .. Server traja šele 6 dni ti bi pa o nekih vojnah debatiral. Itak so verjetno spet sama mass-recruit plemena na vrhu in potem drkate tisto tipko "napovej vojno" kot za šalo :eek:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Se strinjam sam dokazuješ kak noob si Magburg, server traja šele 6 dni ti bi pa o nekih vojnah debatiral. Itak so verjetno spet sama mass-recruit plemena na vrhu in potem drkate tisto tipko "napovej vojno" kot za šalo :eek:

ziher :rolleyes: ... kak ti vse veš :rolleyes: jaz bi full bil tvoj prijatl, ker si taki đek... naj napomnim, da naše pleme ni napovedalo vojne nobenemu! In da je post edino kar je lahko, bil mišljen cinično :rolleyes:... sicer pa kaj se čem kregat s tabo in tebi podobnimi ko jadrate kak veter piha ... razpihujete svoja jajca itd... rajši klikam s temi, katerim vi na dnevni bazi očitate noobovstvo (pravzaprav v vsakem drugem postu), kot pa da klikam s tebi podobnimi salah, ki jadrate kak veter piha ... ma ni blo enega servera še, da ne bi poslušali kak se ti in ljudje, ki te obdajajo kregajo 24/7 ... daj si začnite zdravit komplekse rajši z športom in "koristno" družbu, ker tukaj samo izkazujete svojo asocialnost ... Pa da ne odlutam od "teme" ...
Gospod Marburg said:
vsakokor pa vojna ne sodi v to fazo igre ... za boga no, saj še artijerije nimamo, kaj šele noblov ...
...če pa si ti nepismen, pa stresaj svoj frust na profesorico slovenskega jezika, ne pa tukaj na forumu...
 

DeletedUser

Guest
ziher :rolleyes: ... kak ti vse veš :rolleyes: jaz bi full bil tvoj prijatl, ker si taki đek... naj napomnim, da naše pleme ni napovedalo vojne nobenemu! In da je post edino kar je lahko, bil mišljen cinično :rolleyes:... sicer pa kaj se čem kregat s tabo in tebi podobnimi ko jadrate kak veter piha ... razpihujete svoja jajca itd... rajši klikam s temi, katerim vi na dnevni bazi očitate noobovstvo (pravzaprav v vsakem drugem postu), kot pa da klikam s tebi podobnimi salah, ki jadrate kak veter piha ... ma ni blo enega servera še, da ne bi poslušali kak se ti in ljudje, ki te obdajajo kregajo 24/7 ... daj si začnite zdravit komplekse rajši z športom in "koristno" družbu, ker tukaj samo izkazujete svojo asocialnost ... Pa da ne odlutam od "teme" ...



Ti kar pusti mojo športnost in družbenost sta totalno na pravem nivoju ;)

Samo ni mi jasno kako se maš na enem svetu (s5) za takega Jacka potem pa na s7 pa take pucaš ven :eek:, če si bil ciničen si bil ciničen....

AMPAK:

cad-20060823-d025d.jpg


Glede na to, da ti nočeš priznat oz. iščeš izgovore, potem ko ti je ubijalec povedal svoje predvidevam, da ti spadaš pod razlago 2 :)?
 
Top