Vojne na s7

DeletedUser

Guest
#259 pred 23 urami Na vrh
dokler nekdo piše take, kot jih je frankov, in na tak način, kotjih je, je zame in za marsikoga drugega primitivec.
ti si pa poln samega sebe...








tole je komentar primoža(trimoža),naj pove rajš ,kaj se v plemenu dogajalo nasploh,zaj govori, da sem jaz krivec,kriv za pleme,kdo je pa kriv, da je šov hudobca pred menoj,par dni,a sn tudi jaz kriv,imam in sem kanček kriv mi je pač ušlo priznam ,a upajo tole dat v javnost trimož ,skela in podobni ,ki so ignoriral ostale,resnica naj pride na dan.zaj bo reku daostali ki so šli pred mano ,da zarad mene,!!!!!!!!!!!!!ko sn odšel iz plemena ,me sploh ni hotu poslušat in me ignoriral,lady mi je prisluhnila vsaka ji čast,skela pa me je napadav ,seveda takega, ki ima mal točk,tam naj rebotkota napade ,ne upa.pa še bi bilo za povedat,a sn zaj tudi jaz kriv ,ko ne igram več.aloooooooooooooooooooooooo



ZAJ ŠE BOLJ KAŽEŠ SVOJE NEBRANJE,tukaj sem lepo napisal ,da sem šel sam iz plemena prvič,drugič pa si ti me dav ven,ker nisn dubo pomoči ko sn zaproso,gturko gre zahvala mi je priskočo na pomoč,pa tudi če me rebotko prevzel mu gre zahvala, igra korektno in ne tko kot ti ,ki izrabljaš ta šohne v svojo prid,a ti jih je že menda zmanjkal,tako nisi niti bral forume za pomoč igravcem ,ki si jih črtu,zaj saj vidim kok si ti,jaz ti bom pa tko povedu,zame so vsi prijatli tu ki smo igral in še bomo igrali na 8 svet,ne glede smo skp v plemenu ali ne,zastopim ,da je to igra,pa tudi če bi te v gostilni sreču bi ti dav za pivo,ker nisn prav nič jezen nate.tukaj kažeš zdaj svoj EGO prijatu.
 

DeletedUser

Guest
z nekom, ki non stop pljuva po meni, ne bom pil nikjer; pljuvaš neupravičeno. zakaj? spomni se, zakaj si odšel (ok, si napisal, da si šel sam) iz plemena. spomni se, kako si pljuval vse naokrog. takrat se nisem oglašal, se pa je soplemenjakinja, ki, upam, bo potrdila, kar pišem. jaz izrabljam slabše člane?! od kje jemlješ te bedarije?! nisem bral foruma? kar nekaj lapaš tja v tri dni... brez osnove... in rebotkotu gre zahvala, ker te je prevzel?! svaka čast, franko! res... NC!
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Vse tole je igra,fantje ne vidim smisla vaših prepirov...Frankov 1 si izstopil sam,ter pljuval po nas vseh,(imam zs toda se kolikor sem seznanjena z pravili ne smejo objavit),2 si pa prosil cel teden,da smo te sprejeli nazaj.Vsak se sam odloči v katerem plemenu bo igral,zato tud odhodi,nikoli ni nihče od močnejših zahteval vaše obrambe,kvečjemu smo vam pomagali-verjemi pa,da nihče ne bo pošiljal obrambe v vasico z 360 pikami.Hvala ERRor-ju za tele prevzeme,na katere ste tako ponosni-ste nam prihranili delo ter ločili zrnje od plevela.
PS: boga reva? hmm zakaj? morda zato,ker mi ni škoda vojske?
vsaka poslastica resnično pride na koncu,toda tale bo pustila grenak priokus...
 

DeletedUser

Guest
Red rose



Datum pridružitve: Sep 2011 #285 pred 39 minuto(ami) Na vrh
Vse tole je igra,fantje ne vidim smisla vaših prepirov...Frankov 1 si izstopil sam,ter pljuval po nas vseh,(imam zs toda se kolikor sem seznanjena z pravili ne smejo objavit),2 si pa prosil cel teden,da smo te sprejeli nazaj.Vsak se sam odloči v katerem plemenu bo igral,zato tud odhodi,nikoli ni nihče od močnejših zahteval vaše obrambe,kvečjemu smo vam pomagali-verjemi pa,da nihče ne bo pošiljal obrambe v vasico z 360 pikami.Hvala ERRor-ju za tele prevzeme,na katere ste tako ponosni-ste nam prihranili delo ter ločili zrnje od plevela.
PS: boga reva? hmm zakaj? morda zato,ker mi ni škoda vojske?
vsaka poslastica resnično pride na koncu,toda tale bo pustila grenak priokus...


vse to so imišljotine red rose,ti mi sploh nisi v drugo poslala pomoči,imel sem vasi ,ki so imele 4000 in 500 bonusna pik,že tukaj lažeš in te naštimu primuž.če že, govorte resnico pleme JA.

trimož



trimož



Datum pridružitve: Jan 2011 #284 pred 1 uro Na vrh
z nekom, ki non stop pljuva po meni, ne bom pil nikjer; pljuvaš neupravičeno. zakaj? spomni se, zakaj si odšel (ok, si napisal, da si šel sam) iz plemena. spomni se, kako si pljuval vse naokrog. takrat se nisem oglašal, se pa je soplemenjakinja, ki, upam, bo potrdila, kar pišem. jaz izrabljam slabše člane?! od kje jemlješ te bedarije?! nisem bral foruma? kar nekaj lapaš tja v tri dni... brez osnove... in rebotkotu gre zahvala, ker te je prevzel?! svaka čast, franko! res... NC!



vendarle si prebral in ugotovo ,da se nisn zlago,ti pa ber forume v tvojmu plemenu in pomagi ubogim ,da navjo oni teb in bo rebotko še koga prevzev,dost mam tega pisanja,saj navsezadnje te bojo spoznal----------PRIMUŽ
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
vse to so imišljotine red rose,ti mi sploh nisi v drugo poslala pomoči,imel sem vasi ,ki so imele 4000 in 500 bonusna pik,že tukaj lažeš in te naštimu primuž.če že, govorte resnico pleme JA.

hej hej hej, jaz nisem nikogar naštimal, da bi kaj zame govoril! vsak piše, kar želi! če gre pa tebi to v nos, je pa to tvoj problem, ker ne znaš resnice sprejeti! :mad:
 

Red rose

Member
Reaction score
0
vse to so imišljotine red rose,ti mi sploh nisi v drugo poslala pomoči,imel sem vasi ,ki so imele 4000 in 500 bonusna pik,že tukaj lažeš in te naštimu primuž.če že, govorte resnico pleme JA.

hej,hej dečko sedaj pa malce brzdaj konje....
1:dovolj sem stara,da se sama odločim kaj pišem
2:100 pik na vasi gor ali dol
3:če nisi bil sposoben v tolikem času naredit vojske,da bi bil sposoben ubranit prevzem-tvoj problem
4:niti približno se ne mislim spuščat na tvoj nivo ....
 

DeletedUser

Guest
adios -bez komentarja.------------------------vse podatke maš in imajo mojo zgodovino na Tribal Wars Stats,tam je vsa resnica in vsi jo lahka vidijo da vidva z red rose llaažžeeettaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.mam dost pisANJA STABO.
 

DeletedUser

Guest
in kdo je zdej otročji?! kakšen nivo! seveda si brez komentarja (by the way, NC je to...), ker ne moreš nič pametnega v svojo obrambo napisat! najin namen ni bil nikoli te napadati, samo ob tvojem napadanju in laganju vse povprek se pa je treba braniti. ker lažeš non stop, kot pes teče! lažeš in napadaš pa zato, ker nimaš nobenega argumenta proti nam! taka je resnica, dragi frankov... ane? lp
 

DeletedUser

Guest
ubijalec zgolj informativno koliko je rezultat vojne?

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ERROR
Side 2:
Tribes: ~JA~

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 1
Difference: 9

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 34,387
Side 2: 4,215
Difference: 30,172

chart

[/SPOIL]

drugače za nas to ni vojna, ampak jesensko čiščenje.

in ne boš verjel, pod sovraga se lahko misli tudi samo 1 igralca, ne pleme. ja? ok?

a res, potem je beseda dobila novo definicijo med tem časom ko sem jo jaz spoznal pa zdaj.

kar imava s frankotom, je med nama, ti si se kot velik ego in poznavalec seveda vključil... žal debate ne moreva imeti preko ZS, ker me je dečko blokiral... seveda mi ni dolžan razlagati okoli svoje starosti, ali pa izobrazbe, kot, Bog ne daj o usmerjenosti ali veri, pove pa lahko, če ga vprašam, ker me pač zanima glede na stil pisanja...

Kdo pa te nebi blokiral?, glede na to kake maš.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Resnica bo pršla na dan,sam prepozno za tebe ,ko si tko idealen,machooooooooooo
JAZ SEM SAMO PODAL GRAJU PLEMENU ja,NJEGOVEMU VODSTVU,KOLK SE SPOMNIM NAZAJ.----A SE POL LAŽEM ---KDO BOLJ KOT TI.
 

DeletedUser

Guest
Resnica bo pršla na dan,sam prepozno za tebe ,ko si tko idealen,machooooooooooo
JAZ SEM SAMO PODAL GRAJU PLEMENU ja,NJEGOVEMU VODSTVU,KOLK SE SPOMNIM NAZAJ.----A SE POL LAŽEM ---KDO BOLJ KOT TI.

zakaj prepozno za mene?! bom umrl?! ne se smešit še bolj s takimi...
kdo je idealen?! sem kdaj to rekel?
nisi podal samo graju, pač pa si tudi žalil, in zaradi tega je odšla takrat red rose, če se spomniš! si podal graju, to ne lažeš, lažeš pa z ostalimi izjavami in nebulozami...
kje si prebral kakšno mojo laž?

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ERROR
Side 2:
Tribes: ~JA~

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 1
Difference: 9

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 34,387
Side 2: 4,215
Difference: 30,172

chart

[/SPOIL]

drugače za nas to ni vojna, ampak jesensko čiščenje.



a res, potem je beseda dobila novo definicijo med tem časom ko sem jo jaz spoznal pa zdaj.



Kdo pa te nebi blokiral?, glede na to kake maš.

seveda imate čiščenje... rabire, rabite... le zakaj...

kakšna pa je definicija sovraga? ti si spoznal jo že? res? kdaj pa? in kje?
pejva v SSKj, sovrág -a m (ȃ) zastar. sovražnik: on je moj sovrag / združiti se proti skupnemu sovragu / sovrag pleni po deželi
vidiš poba, še zdaleč ne veš vsega... nisi tako zelo pameten, samo egoooooooo je do neba, ane...
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
[mod=flako]Fantje, dajte se malo umiriti, zdaj sem 15 min združeval vaše dvojne prispevke in brisal nepotrebne. Tokrat vzamite to, kot opozorilo, v prihodnje bom kaznoval.
Pa lep večer še naprej ;)

ps. Koper bo nabil domžale, gremo koper!!!!
ps2.
1:dovolj sem stara,da se sama odločim kaj pišem
Koliko, če ni skrivnost :) - lahko pudi pvt odgovoriš ;)
[/mod]
 

DeletedUser

Guest
Red rose



Datum pridružitve: Sep 2011 #286 pred 38 minuto(ami) Na vrh
Citiraj:
Originalen komentar od frankov
vse to so imišljotine red rose,ti mi sploh nisi v drugo poslala pomoči,imel sem vasi ,ki so imele 4000 in 500 bonusna pik,že tukaj lažeš in te naštimu primuž.če že, govorte resnico pleme JA.

hej,hej dečko sedaj pa malce brzdaj konje....
1:dovolj sem stara,da se sama odločim kaj pišem
2:100 pik na vasi gor ali dol
3:če nisi bil sposoben v tolikem času naredit vojske,da bi bil sposoben ubranit prevzem-tvoj problem
4:niti približno se ne mislim spuščat na tvoj nivo ....



saj se ne spuščašna nizk nivo,si že pod njim.
 

DeletedUser

Guest
bravo, stari, 41 minut si rabil ,da si to sproduciral... svaka čast!
 

DeletedUser

Guest
nisn opazu prej ,ker mam še drug dev,pijem tvoje roge--laško boš eno flaško.
 

DeletedUser

Guest
ti kar pij pivo, jaz grem na čaj... bolj zdravo za telo in duha. in to ti je res lepo delo - pitje piva... si pa res zaposlen, frankov.
da ne bo moderatorju pregorelo, bom nehal polemizirati s tabo, ker je neproduktivno in ne pelje nikamor. se vidiva na Si8, samo ne na istem bregu. lahko noč
 

DeletedUser

Guest
Vse tole je igra,fantje ne vidim smisla vaših prepirov...Frankov 1 si izstopil sam,ter pljuval po nas vseh,(imam zs toda se kolikor sem seznanjena z pravili ne smejo objavit),2 si pa prosil cel teden,da smo te sprejeli nazaj.Vsak se sam odloči v katerem plemenu bo igral,zato tud odhodi,nikoli ni nihče od močnejših zahteval vaše obrambe,kvečjemu smo vam pomagali-verjemi pa,da nihče ne bo pošiljal obrambe v vasico z 360 pikami.Hvala ERRor-ju za tele prevzeme,na katere ste tako ponosni-ste nam prihranili delo ter ločili zrnje od plevela.
PS: boga reva? hmm zakaj? morda zato,ker mi ni škoda vojske?
vsaka poslastica resnično pride na koncu,toda tale bo pustila grenak priokus...


Je razlika med tem da ti ni zal vojske ter med tem da jo prakticno meces stran z napadanjem v nocni bonus, kjer sta ti in skela zgubila verjetno vso off vojsko.....bi kr reku da akcija ni uspela :) ali pac, kakor si vzames :)
 

DeletedUser

Guest
seveda imate čiščenje... rabire, rabite... le zakaj...

zato ker se je na našem Kju nabralo preveč smeti po imenu ~JA~. Še kakšno vprašanje?

vidiš poba, še zdaleč ne veš vsega... nisi tako zelo pameten, samo egoooooooo je do neba, ane...

ne ti meni poba, pa definitivno je moj IQ daleč na tvojim tak da nebi o tem.

[mod=flako]
Koliko, če ni skrivnost :) - lahko pudi pvt odgovoriš ;)
[/mod]

Prste proč, ni treba vsake ženske na forumu pecat. A nimaš svoje zadost? :D
 

DeletedUser

Guest
ja klankon, od kje ti pa to glede IQja? sploh veš, kaj to je? ti pa si predrzen mulo! nisem si mislil, da je lahko kdo tako ošaben še...
povej, katere šole si konča, kaj si po izobrazbi? kje delaš?

SI MOGOČE V MENSI?
 
Last edited by a moderator:
Top