Vojne na s8

rfaric

Member
Reaction score
0
Buco, tule pa "inovativnost" napadenih igralcev ne pozna meja, tako da je tudi ta blokada kdaj upravičena....

Sicer pa ne vem kaj je bilo v tem primeru, ampak imam vprašanje za ingame domena - na forumih je ogromno pritožb, ki se praviloma ne urejajo na tem mestu, večina ne dobi niti odgovor na tem mestu - zato obstaja sistem pritožb. Zakaj torej ti planeš tule na prvo žogo in debatiraš in razlagaš o ingame zadevah glede blokad? In še to večinoma v primerih, ko se pritožuje en igralec. Ali slučajno preferiraš posamezne igralce pred drugimi? Naredite tole v "zaledju" in podajte odgovor na mestu, ki je temu namenjeno. Ali pa povejte vsem, da lahko tule pišemo pritožbe in bomo na tak način delali vsi.

on je vložil vsaj malo energije,ki pa jo od podpore ni nikjer in lahko večno čakaš njihvov diplomatski odgovor,da je vse pravilno....

počakajmo do večera,če do takrat ne bo razumnega odgovora in razumne rešitve od podpore bo pač še en račun manj na slo serverju...
 
Last edited by a moderator:

ninja

Member
Reaction score
0
tu sem se javil, ker od podpore ne dobimo odgovorov, niti se ne potrudijo, da bi kaj pojasnili, gre le za splošne floskule

nihče ni rekel, da cofko ni zaslužil bana ali da je kaj s tem narobe, napisal sem jasno, rfaric pa je prilepil dokaze in dejstva, da pravila posamezniki spreminjajo glede na potrebe posameznega plemena

naj nekdo pojasni, zakaj so cofku tolikokrat v 24 urah spremenili status in vrste bana: delni, popolni, brez bana je bil včeraj dopoldan cca 1 uro itd...podpora pa jasno ne odgovori
 

DeletedUser

Guest
Igralec c0fko je bil banan na lastno željo in njegov račun bo samodejno izbrisan, ni pa prišlo do nobenih taktiziranj med podporo in podobnim.
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Peeping Tom[/NICK]

...osebno sem na splošno (in ne samo za Vojno plemen) mnenja...
da vsak~a, ki bi rad~a (iz dneva v dan) napredoval~a (in se izboljševal~a), itn. v tem smislu,
ne bi "smel~a" imeti zadržkov do kritike in podobnega
...napaka ni slabost (četudi nas vse življenje ravno tega učijo)...

...če kdorkoli misli (in se zanaša), da je recimo moderiranje Vojne plemen popolno...
ne glede na to ali je moderator ali upravitelj~ica računa,
je (po moje) najbolje, da poišče "srečo" nekje drugje
(PS ...po moje se tega ne najde niti na net strežniku... :))

...ker v imenu (vseh) drugih ne morem govoriti ~ bom povedal samo zase...
da "živim" v prepričanju, da je moderatorjem v interesu "delati" najbolje kar se da,
da si želijo boljše in boljše Vojne plemen, kot celote, itn.
...in samo iz tega (dobronamerno) komentiram...
oziroma zapišem kakšno moje razmišljanje ali mnenje o Vojni plemen (v celoti)


...osebno vidim blokiranje v igri nekako tako...
na začetku smo vsi seznanjeni s pravili igre (in s pravili obnašanja v njej)
...ko/če gre za kršitev igralnega pravila (je ta vedno zavestna odločitev)...
(pa naj si gre še za tako inovativno ali že standardizirano)
naj se najprej preveri prijava in ko/če je moderator 100% prepričan,
da gre za kršitev kateregakoli igralnega pravila,
naj takoj blokira tako, da vas~i postanejo barbarske
...kršitelj~ica...
pa recimo ob prvi kršitvi lahko takoj začne znova,
ob drugi itn. pa se lahko določijo neki roki za ponovni začetek
ali pa se v skrajni sili onemogoči dostop v Vojno plemen
PS
...za dobro delo ekipe oziroma v izogib zlorabam...
bi bilo dobrodošlo, da takšne odločitve ne more sprejeti en sam moderator


...v navedeni primer...
se nisem spuščal, ker ga niti ne poznam;
vsaj zame je dovolj, da lahko upravičeno in utemeljeno sumim~o v kakšno nepravilnost, izjava
test acc said:
Vem, ampak igralec je bil odblokiran vsaj eno uro. Ko so mi soigralci sporočili da se ga lahko napada sem poslal napade in čez eno uro je bil ponovno blokiran.

...ni važno kaj in zakaj se je dogajalo...
samo če se nekoga blokira, odblokira, pa spet blokira, itn.,
ne gre več za kršenje pravil, ampak za zlorabo moči in zaupanja v pošten, enakovreden, itn. nadzor
(gre za razvrednotenje smisla igre in časa, ki si ga pred tem porabil~a v dobri veri, itn.)
...tukaj se mi zdi, da moderatorji delajo največjo napako...
(ne glede ali je to sistemska ali lastna odločitev, kako naj bi se ravnalo)
da ne komentirajo (tudi na forumu) vsaj nekaterih najbolj drastičnih pritožb

...me prav zanima, kako bi Ti ravnal, ko/če bi bilo obratno... (?)


PS
...me je medtem [NICK]domen xD[/NICK] (nekoliko) demantiral... :)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Igralec c0fko je bil banan na lastno željo in njegov račun bo samodejno izbrisan, ni pa prišlo do nobenih taktiziranj med podporo in podobnim.

da je ta otrok stalno nekaj spletktaril nam je jasno saj je le on vedel kateri igralci so neaktivni in jih je z lahkoto noblal,da pa je račun enkrat možno napadat enkrat pa ne in pol to spet je pa nedopustno in se poraja sum ali ste ingam-modi nesposobni ali pa je cofko pod pretvezo drugega imena med ingam-modi in je sam to delal dokler se ni naveličal...
 

DeletedUser

Guest
:cool: cudezi se se dogajajo, a Jezuscek se je tudi ze komu prisvetil? :rolleyes:

calimerotu

Igralec c0fko je bil banan na lastno željo in njegov račun bo samodejno izbrisan, ni pa prišlo do nobenih taktiziranj med podporo in podobnim.

a zdaj podpora že želje izpolnjuje?, vredu nimam nič proti če kdo hoče bit banan na svojo željo, ampak potem naj se vsi napadi na njega prekličejo in naj ban ostane, ne da se spreminja kot je bilo v tem primeru.

Na svetu devet,ima celo pleme Quit plemenice kot prvo orozje, oprosti,da mesam svetove,Miki muki ingem moderator ne me basat ze ko igralec je pokvarjen igralec,ki se potika po nestetih racunih pol pa naj taki moderirajo.Mr.shadow sicer pa ti ves,kdo je posten in kdo ne,naredi red v dobro igre,sami kekci so po novem v podpori,ki ste jo vi izbrali modi in ne igralci,tako da morate svoje smeti sami počistit.

calimero kaj ti sanjaš nekaj?,celo pleme da ma plamenice kot prvo orožje?,lol kako pa bi ti to vedel,četudi bi bilo res(kar seveda ni)?

Ne glede kako se midva štekava se podpišem pod to kar si napisal ninja,mogoce pa bi res naredili na netu eno pleme postenih igralcev ki jim sodelovanje in druzenje ni nepoznato.

potem tebe nesme bit niti blizu,ker si najbolj pokvarjen od vseh igralcev na .si.
 
Last edited by a moderator:

ninja

Member
Reaction score
0
podpora ne odgovori, še vedno sveti rdeča lučka :D očitno "cofko" nima časa, da bi v imenu ingame moda odgovoril

dejstva so naslednja: 1. banan na lastno željo, lahko smo ga vsi napadal 2. sprememba, nihče ga ni mogel napadat 3. vmes je bil odbanan za cca 1 uro, v pregledu plemenskih članov je imel ključavnico, torej ban kot v začetku pod 1., nato 4. banan, nihče ga ne more napadat, prevzemali so ga pa lahko. npr. test acc je poslal napade v vmesnem času, ko je bil odbanan...kako so igralci vedeli, da je odbanan, če je bilo jasno, da je zaključil in bo barbar, da je ban trajen??!??

povzetek: jasno je samo nekaj, da ni razumljivo, kako lahko nekdo dobi ban na lastno željo? Drugič: sprememba statusa (napadanje, nenapadanje ob hkratni ključavnici v pregledu plemenskih članov) je milo rečeno nenavadna, čudna in sumljiva. Če admini res niso nič sodelovali, kdo pa je potem spreminjal lastnosti računa cofko in kdaj? Kdo če ne admini?? Očitno se krepi sum, da si je cofko sam urejal stvari, saj je tudi noblu igralce, ki so prenehali ali bili neaktivni in je on vedel vse par dni prej.

Predlog: če se hoče vodstvo VP oprati, naj predloži dejstva in ne prazne puhljice. Ne razumem, kako ni jasno, kdo je spreminjal lastnosti igralca??? Očitno ni interesa, da se to odkrije, samo pod preprogo ne bo šlo, je preveliko. V vsakem primeru bi bila preproga zelo "nagubana" od smeti.

Še vprašanje: zakaj podpora ne odgovori, hkrati pa je bilo na forumu že včeraj zvečer kar vroče... :D
 

DeletedUser

Guest
Saj test acc, če ti je nekdo drug rekel pomen, da je tisti moral vedeti:O?

Mislim, če ti je en drug igralec povedal, da lahko ga prevzemaš je lahko on dobil to info. in zrežiral...

To kar se je zgodilo je pa že res preveč...

Lp psenicka
 

DeletedUser

Guest
to kar se je zgodilo je res prevec. tole gre cez vse meje, sam sem mnenja, da je treba osebje, ki imajo moznosti posredovat na potek igre bol pametno zbirat, trenutne pa odstrant, ker tko enostavno ne gre vec nazaj.
 

c0fko

New Member
Reaction score
0
Solarix ... c0fko ni ingame mod toliko o tvojih širjenjih lažnih govoricah. c0fko tudi ni imel 2 računa kot govoriš, če si si jih ti imel ali pa jih imaš z svojim duelom ki je "nehal" igrat. Tebe pa boli to da ti nisem dal vasi ker kot bojevnik se vidi tvoja statistika zavzemanja igralcev z 2k pikami, zdaj te pa zelo zelo boli da ne moreš dobit mojih vasi tako poceni, se boš pa pripravil ko bodo barbarske, ker tak je tvoj stil igranja.
Ti si tak vedno najbolj pameten in boš ostal samo se zelo motiš :).
Toliko o temu, zdaj pa pojdi jokat naprej, zame je ta svet se zaključil vi se pa kregajte še naprej ker drugega tako in tako ne znate =)

p.s. Vasi dat plemenu, če temu lahko tako rečem? Vsi ste imeli govora skozi mene, da o sodelovanju z pomočjo ne govorim, najslabše pleme kar sem kadarkoli bil v njem. Izkazali so se posamezni igralci, ki so že prej raje nehali kot bili v takšnem plemenu. In c0fko je bil vedno na strani -B- plemena do njegovega konca v igri, zdaj pa vi razvijajte teorije zarot in ne vem kaj vse ker je vsak po svoje najbolj pameten. Sramota pa je da Solarix skupaj z svojim duelom, širijo laži in neresnice toliko da že sami sebi vrjamejo in sta oba že 10x nehala pa še vedno nista :). Kdo je pravi vohun v plemenu je na samem vrhu plemena :).

Koliko je VAS brigalo za mene toliko je mene brigalo za vas :).

rfaric ... vprašaj tvojga duela ko je javno na skpyu rekel da si nehal in da ne igraš več in tudi ti si se poslovil od igre po prepiru ane? :)
Ti si porabljal nuke LoL =) v akciji ki je bila pa vpraši BG-ja kako je razdelil in ti se nisi upal širit na sever ker te je nasprotnik zapru in mu nisi mogu do živega, zato je pa vedno nekdo kriv da te je oviral :) samo zavrti pogovore na skypu pa boš videl :). Če bi znal igrat bi se razširil na sever pa ti ni uspelo zato si šel noblat male igralce. Zdaj boš lahko vsaj v miru noblal barbarske vasi tko kot si jih vedno in povsod me pa tudi ne bo čudilo če boš pristal v SHOPu =)

Glede neaktivnih poglej twstats svojga profila boš videl :) jaz sem se vsaj upal zavzemat SHOP igralce, ki je pa tvoje da si jih? Razen bolt2 ... in potem igralce do 3k pik če si pa kega večjega že mogoče ko ti je podaril vas ti jo je pa BASH vzel :) glej twstats =) itaq si pa ti najboljši na tem svetu :)

Srečno =)

Lp

Tako si8 je zame zaključen tudi z komentarji :) vi pa uživajte naprej :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Lej to je enostavno: Če si član plemena, tak ki zares hoče plemenu dober in si še na fronti je logično da boš dal vasi soplemenjakom, tebe pa očitno sploh ni brigal za ns al kako si naj razložim in ja tkole delaš da dobi še SHOP kkšno vas... Očitno nisi bil pravi član plemena...


PS: Če drži res to kar je c0fko napisal je neki mod. čisto na strani SHOPa in je zrežiral dva prevzema vasi c0fko-tu... Ker nemorš tako spreminjati ban-a kot se ga je zdaj... Sramota
In da še malo teorijo zarote okrepimo... Pokazal se je, da neki SHOPovec/BASHovec ima veze al kaj jst vem, da se tako čudežno ta ban spreminja, je lahko imel že prej in za to je sever tako bogatejši z skrivnostmi;)

Lp psenicka


;)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Solarix ... c0fko ni ingame mod toliko o tvojih širjenjih lažnih govoricah. c0fko tudi ni imel 2 računa kot govoriš, če si si jih ti imel ali pa jih imaš z svojim duelom ki je "nehal" igrat. Tebe pa boli to da ti nisem dal vasi ker kot bojevnik se vidi tvoja statistika zavzemanja igralcev z 2k pikami, zdaj te pa zelo zelo boli da ne moreš dobit mojih vasi tako poceni, se boš pa pripravil ko bodo barbarske, ker tak je tvoj stil igranja.
Ti si tak vedno najbolj pameten in boš ostal samo se zelo motiš :).
Toliko o temu, zdaj pa pojdi jokat naprej, zame je ta svet se zaključil vi se pa kregajte še naprej ker drugega tako in tako ne znate =)
p.s. Vasi dat plemenu, če temu lahko tako rečem? Vsi ste imeli govora skozi mene, da o sodelovanju z pomočjo ne govorim, najslabše pleme kar sem kadarkoli bil v njem. Izkazali so se posamezni igralci, ki so že prej raje nehali kot bili v takšnem plemenu. In c0fko je bil vedno na strani -B- plemena do njegovega konca v igri, zdaj pa vi razvijajte teorije zarot in ne vem kaj vse ker je vsak po svoje najbolj pameten. Sramota pa je da Solarix skupaj z svojim duelom, širijo laži in neresnice toliko da že sami sebi vrjamejo in sta oba že 10x nehala pa še vedno nista :). Kdo je pravi vohun v plemenu je na samem vrhu plemena :).

Koliko je VAS brigalo za mene toliko je mene brigalo za vas :).

Srečno =)

cofko nobeden dual ni prenehal to je spet nekaj na tvoji zelnati glavi zraslo in ja sva se morala seliti ker si nama ti zapru pot na sever(še zdaj mi je žal da naju vodja ni poslušal in te nismo takoj ponoblal) poglej malo vojno statisiko ti si nekaj pik dobil šele zdaj na koncu prej pa si samo male rjave pike noblal in nam zapiral pot na sever šele ko si čudežno začel prevzemat neaktivnega sovražnika se ti je statistika popravila do tedaj pa si igral samo zase in čakal da mi porabimo nuke(ti pa si med akcijo farmal) in pol v miru noblaš,da o obrambi ne govorimo večina jo je pošiljala tebi pa ti še ni bilo dost..

hvala bogu da se je plevel rešil iz plemena in da zdaj morda res zaigramo tako kot je treba

poslovil si se res veličasno z izdajo plemena pa kakršen že je vendar pa vedi da staro jedro plemena je še vedno isti in nam zdaj lažje vsem ko ste nekateri izdajalci nehali...

kar zjokaj se mi se za teboj sigurno ne bomo samo v miru bomo na srečanju spili pivo na tvoj večni mir v igri
 

ninja

Member
Reaction score
0
amen RIP

ps: me pa ne bi čudilo, da bi bil cofko čudežno odbanan :D

stat in ODA pove dovolj

ps: glede vohuna pa le to, če bi res vedel in bi igral za pleme, bi to povedal, ker baje veš in ne poveš, si zame isti vohun tudi ti in vohune se v vojni postreli, kajne? Si le razvajen otrok, ki noče odrasti .... dokler pa mojih sumničanj ne bo kdo z argumenti ovrgel, jim bom verjel, ker ponavadi me občutek redko prevara
 

DeletedUser

Guest
Torej sedaj sem še enkrat pogledal celotno zadevo z c0fkom. Jaz sem ga naredil attackable za 5 ur in med tem časom ga je verjetno nekdo lahko napadel. Tega nisem storil zaradi spletkarjenja ali česa podobnega ampak zaradi moje napake, ki sem jo potem popravil ampak nekdo je pač že poslal 2 napada in mu 2 vasi prevzel. Lahko pa vam zagotavljan, da bo igralec ostal banan in po določenem času se bo račun izbrisan.

EDIT: prav tako bomo izbrisali obe vasi, kateri sta bili prevzeti, tako, da se popravi napaka.
 

DeletedUser

Guest
EDIT: prav tako bomo izbrisali obe vasi, kateri sta bili prevzeti, tako, da se popravi napaka.


Ok. Rekel sem, da se bom oddaljil od tega foruma ker so same neumnosti tu gor, ampak ta je med večjimi.

Zaradi tvoje napake se bojo brisale vasi. To ni naš problem. V tem času je bilo mogoče nekoga napadati, test acc je to tudi storil. Če si ti/ste vi tako neuporabni, da ne znate normalno bannati nekoga, TO NI NAŠ PROBLEM. S takimi scenami rušite slovenske svetove, s takimi glupimi potezami. Verjamem, da bi se -b- oz. katerikoli drug član tega sveta oz. vojne plemen nasploh, enako ne strinjal s tem kot jaz.
Najprej govorite kot da to tega ni bilo mogoče sploh priti, sedaj se je pa vse obrnilo. Počnite kar želite. Ampak če mu že imate namen uzeti vasi BREZ da mu povrnete surovine/vojsko/cekine/plemiče/premium(če je le tega porabil), ste pa preprosto nori, in bi rad videl kako bo SHOP odenkrat nehal obstajati, pa boste ostali tudi vi brez denarja ki prihaja iz naših žepov.

Pa nej -b- zmaga po tem. Po tem se bo še le lahko reklo kako uplivate na igro. Ves čas mi je bilo smešno kako -b- obtožuje, da sodelujete z nami, vendar problem nastane, ko oboje neumno, po vaših nenapisanih pravilih, bannate. Čas bi bil da bi začeli malo bolj profesionalno jemati svoje delo. Vem da ni plačano, pa tudi vseeno mi je. Ampak glede na to kako vi opravljate svoje delo, bi lahko iz množice igralcev izbrali 5 oseb ki bi 100% opravljali to delo bolje.

In to ni mišljeno kot neko sporočilo ki ga boste izbrisali, ampak kot dejanska kritika in zahteva za povrnitev "stroškov" ki jih je test acc-ju vrnili.

Najbrž zadnjič na tem forumu,

Lay-Z

p.s. z Ninjo/Rfaricom se pa strinjam glede c0fko-ta, da je noblal neaktivne igralce, dvomim pa da je imel kaj pri podpori ;)
 

DeletedUser

Guest
Domen, še enkrat vprašanje zate - a res ne gre uporabljati ingame sistem pritožb? A naj se zdaj vsi začnemo tule pritoževati oz. si "rezerviran" z odgovori samo za določene igralce na forumu? Vsi ostali pišemo na podporo, počakamo par dni, ti pa tule očitno preferiraš ninjo and co. - morda pojasniš zakaj takole... In z izbrisom vasi se nikakor ne popravi napaka, kvečjemu narediš uslugo svojemu "varovancu". Test acc je poslal traine, ker je bilo možno poslati, morda pa bi jih poslal kam drugam (oportuniteta bi lahko temu rekli) in dobil kakšno vas od drugega igralca in v tem času naredil tudi že nekaj vojske ali pa noble in šel z noblanjem naprej. Tvoj sistem pa je zdaj naredil kaj? A testu boš stanje enot vrnil v prvotno stanje ali se mora začeti pritoževati tule na forumu in si nadeti nick tistega s šurikeni? Aja sej res, včeraj je spet nehal z igro...

Drugače pa, Domen, po moje se res trudiš, tega ti ne morem očitati. Ampak daj se malo manj očitno zavzemaj za to, da ugodiš s svojo hitrostjo tule na forumu samo preferirancem, medtem ko ostali s svojimi vprašanji pridno čakamo na ingame podporo.

PT
 
Last edited by a moderator:

jonke

Member
Reaction score
0
tud men je tale odvzem vasic nekak nelogičen.. ker kaj ima test acc pri tej napaki bananja? če se mu vasici odvzame, se mu zavira igranje, razvoj, načrti (ki so z zasedanjem telih dveh vasi deloma že uspešno izpeljani), strategija celega plemena se lahko zaradi tega spremeni.. ker.. konec koncev.. kaj pa je on kriv da je poslav napad ravno v času vaše zmote?
 

rfaric

Member
Reaction score
0
kaše razvoj,načrt tudi pri drugih igrah se dogajajo napake in vrnejo stanje na prvotno če pride do zmote in lepo da je priznal napako kar za druge ne morem trditi in zakaj pišemo tukaj take stvari zato ker podpora spi in ne odpisuje na pritožbe in je prav da se potem tu napišejo določene zadeve in ni važno za koga te gre a za člana s šurikani ali pa za Tom And Jerrya čudne zadeve je treba takoj rešit kar pa podpora ni zmožna in edina možnost je tukaj,če se kdo odzove...
 

DeletedUser

Guest
Kdo pa pravi da ti tu ne smeš pisati? Rad bi samo pojasilo ingama o njegovem ravnanju, ker pravila so pravila in bi naj veljala za vse, tudi za Tom And Jerrya, ne samo za izbrance, ki konstantno grozijo s prenehanjem (sej cofko je lepo opisal kako in kaj in kolikokrat)...

Kot vidiš, mi odgovorov z njegove strani nismo deležni tule....A to se ti zdi ok, rfarič?
 

DeletedUser

Guest
Domen, še enkrat vprašanje zate - a res ne gre uporabljati ingame sistem pritožb? A naj se zdaj vsi začnemo tule pritoževati oz. si "rezerviran" z odgovori samo za določene igralce na forumu? Vsi ostali pišemo na podporo, počakamo par dni, ti pa tule očitno preferiraš ninjo and co. - morda pojasniš zakaj takole... In z izbrisom vasi se nikakor ne popravi napaka, kvečjemu narediš uslugo svojemu "varovancu". Test acc je poslal traine, ker je bilo možno poslati, morda pa bi jih poslal kam drugam (oportuniteta bi lahko temu rekli) in dobil kakšno vas od drugega igralca in v tem času naredil tudi že nekaj vojske ali pa noble in šel z noblanjem naprej. Tvoj sistem pa je zdaj naredil kaj? A testu boš stanje enot vrnil v prvotno stanje ali se mora začeti pritoževati tule na forumu in si nadeti nick tistega s šurikeni? Aja sej res, včeraj je spet nehal z igro...

Drugače pa, Domen, po moje se res trudiš, tega ti ne morem očitati. Ampak daj se malo manj očitno zavzemaj za to, da ugodiš s svojo hitrostjo tule na forumu samo preferirancem, medtem ko ostali s svojimi vprašanji pridno čakamo na ingame podporo.

PT

Poglej kadar jaz vidim ticket odgovorim na njega. Če pa ga nekdo že ima delegatanega na sebe to pomeni da drugi ne moremo odgovarjati na ta ticket, zato mogoče na odgovore drugih čakate dalj časa. Ampak jaz vedno odgovorim zelo hitro.
 
Top