Vojne na svetu 4

DeletedUser

Guest
krump vidi i se cudi sta ti firma calimero v prihodnosti nudi:ram::ram:

Side 1:
Tribes: SHOP, BASH
Side 2:
Tribes: SPQR, SPQRa, SPQRb
Players: b0ych

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 2,062
Side 2: 1,874
Difference: 188

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 57
Side 2: 17
Difference: 40

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 11,985,980
Side 2: 6,510,500
Difference: 5,475,480

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 421,507
Side 2: 139,411
Difference: 282,096

chart


Pa še 11 vasi SloGhosta, ki ste ga zabrisali ven tako kot b0ycha, ko sta zgubila par vasic proti nam, pa je žal brisal račun tako da ga ne morem več dat v warstats.

Poleg tega je zanimiv podatek še tole (malo zaokroženo): SHOP ima 1850 zavzetih vasi, od tega je 150 barbarskih, SPQR ima 1650 zavzetih vasi in od tega je 550 (se mi zdi, proti koncu se mi že ni več dalo tako natančno štet ker jih je pač toliko, ziher je pa čez 500) barbarskih, torej ne vem kaj točno naj bi v prihodnosti tvoja firma nudila (verjetno stečaj in preiskavo protikorupcijske komisije ;)) vem pa da v preteklosti in tudi sedanjosti ne nudi drugega kot slabega vodenja in mešanja dreka tako da ti želim veliko sreče v tvojem gradu v oblakih, ki je res edina dobra stvar ki si jo kadarkoli naredil, saj se zlepa ne podre, tudi ko se čez in čez dokaže da je zgrajen samo na tvojih sanjah :)
 

DeletedUser

Guest
Tukaj lahko lepite statistike, razgovarjate o vojnah (brez žaljenja), itd...
 

calimero

Banned
Reaction score
0
spet bos imel pasje utice ko na svetu1 pol se te bom usmilil,tako kod AtaSmrk in te povabil v pleme seveda ce mi bos aktualen kaj drugega tako ne znas kot da dograjujes pasje utice:sekira::ram::D
 

calimero

Banned
Reaction score
0
cruelB imas super vodjo vprasaj ga kaj smo delali s KARAKAMI ,to pa ve vsak,ki krumpa pozna,to ve lahk pa mi ubijalec pomaga pa pove s kakimi vasmi ga je v TMP vzel moj veliki prijatelj AtaSmrk najvisja kovacija je bila na level8 kmetija pa pod 20:D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
cruelB imas super vodjo vprasaj ga kaj smo delali s KARAKAMI ,to pa ve vsak,ki krumpa pozna,lahk pa mi ubijalec pomaga pa pove s kakimi vasmi ga je v TMP vzel moj veliki prijatelj AtaSmrk najvisja kovacija je bila na level8 kmetija pa pod 20:D

lepo te prosim da ne mešaš si1 in si4 med sabo, to smo ti že velikokrat povedali. Ni važno s kakimi vasmi je not prišel, ampak važno je kaj je on naredil vse. In glede sposobnosti in znanja je na višjem levelu od tebe.
 

DeletedUser

Guest
btw: če se že gremo kako je prišel v pleme, mislim da se nimaš naslanjat z ničemer na to, on je vsaj z svojim accjem prišel, ti pa si drugega moral prevzet saj si svojega brisel ko si mel 100+ napadov. Glede sposobnosti pa boš že videl ko bo prišel do tebe, če neboš do takrat že brisal računa.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
s katerim racunom si pa te ti prisel v tmp:D

tu se negre o meni. Jaz sem svoje vasi razdelil med tiste, ki so si zaslužili in ga nisem brisal sred vojne tako kot ti, sem le prešel na račun, ki je imel približno enako točk kot tedaj moj.
 

DeletedUser

Guest
tudi jaz ga nisem brisal ampak podarjal vasi ce ne ves jih je hawbix dobil najvec

med tem kaj si ti naredil in kaj jaz je velika razlika. In kot sem rekel tu se negre o meni. In kot sem rekel boš videl kaj je krump sposoben če neboš do takrat ko do tebe pride brisal še računa, bomo videli če boš upravičil ves trud in čas ki ga je Flux vložil zate.
 

DeletedUser

Guest
cruelB imas super vodjo vprasaj ga kaj smo delali s KARAKAMI ,to pa ve vsak,ki krumpa pozna,to ve lahk pa mi ubijalec pomaga pa pove s kakimi vasmi ga je v TMP vzel moj veliki prijatelj AtaSmrk najvisja kovacija je bila na level8 kmetija pa pod 20:D

ja calimero zagotovo te imajo na si1 vsi v TMp radi in te imajo za 100% normalnega :rolleyes:
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ta vojna bo dolgotrajna aljaz,vasi je preblizno isto tako,da ne govori bedarij,da zgubljamo vojno:ram::D
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Vazna bo tudi aktivnost plemena,krump ze zdaj sitta pol plemena,vec racunov brez predmetnih sittanih vec kot 60 dni,gdo bo tle uspel dvignit aktivnost bo tudi zmagal,trenutno smo tu v prednosti mi v mojem plemenu se ni bilo rumene pike,ce bi bila je takoj noblanje takega igralca:ram:
 
Top