Vojne na svetu 4

DeletedUser

Guest
hmm, vroče-hladno razmerje imata, to je dobro...Calimero, daj malo požgečkaj gregija, če ne bo pomagalo, lahko še vedno poiščeta strokovno pomoč...
 

DeletedUser

Guest
Calimero, drugace pa na harlijevem racunu vec ni orginalnega igralca.
Isto nehal zaradi tebe.
Kontaktiraj orginalnega harlija, kaj si misli, o tebi.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
sva bila vceri na telefonski vezi,maresi ti si mu tako ze dal penicilin,ko te je celo pleme eow napadalo pa niso mogli prdnit:p
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Vojna plemen:) naj ostane igra...Ne rabimo strokovne pomoči in zdravil(razen izjem)...hehehe. Igrajmo in manj pišimo. Aja pa vesele praznike vsem :)
 

DeletedUser

Guest
hja, razlika se manjša...spet bo ločitev ;) tako da ja, če bi se igrali vojno in malo manj plemenskih Goebbelsov, bi se nekako strinjal z navidezno brezskrbnim komentarjem...:rolleyes:

Morda pa kura tokrat najde zrno oz. najde jajček, ki se je tako lepo skril... veselo pisanko :)
 

DeletedUser

Guest
Ma ni matematična, Oliver bi vprašal: osoba A, osoba B ili osoba C? Skriti jajček namreč...
 

DeletedUser

Guest
Calimero, tu pa se moram tudi jaz oglasit.
Noben od nas, ki smo prestopli ni hotel naredit nobene revolucije.
Ti pa si se tricertrt, plemenu zameril.

Zaradi tebe sem tudi jaz koncal z igranjem si4, ker pac enostavno, te mi ni za poslusat.
To mi lahko potrdi 80% clanov plemena SPQR, kajti noben skoraj te ne more vec prenasat. :)

Se vidimo na si5, ali pa na si8, ce ga igras. ;)



Lep pozdrav!
Grega

a spet si ploščo zamenjal? Prvo calimerota blatiš kolko ga je le možno, kasneje ga hvališ kot da je nevemkaj, zdaj pa si spet na začetku.

tako sedaj sem dobil dokaz da si v plemenu naredil punt in revolucijo hvala ti za dokaz,mr puntar

[SPOIL]Plemenaši sedaj vam zadnjič pišem resnico in samo resnico,ker imam dovolj nekih obtožb (grega94 in sanzes).Ko smo ustanovili pleme (lokavcanka,lisjak,sanzes in jaz)ostali so se nam pidruzevali v naslednjih dneh.Kar sedaj pišem lahko potrdijo (Washington,mago lokavcanka,lisjak,harli)in vecina ostalih clanov.Vedno sem bil in ostal le voDja plemena SPQR.Vse akademije je ustanovil Sanzes jaz sem bil strogo proti tem akademijam.Zakaj?Ker nigdar nisem nikomur ponujal nikomur obljubljal zvestobe in ljubezni,kar ni v nasem plemeNU razen sveto mi je bilo zaveznistvo z plemenom EoW.Nikdar se nisem vtikal v akademije,to je ves cas,delal Sanzes,bil je njihov moralni vodja,ki jim je obljubljal nebesa,celo zapustil je maticno pleme,da je naredil iz njih igralce tako imenovane beserje.Akademije so nastajale ko po tekocem traku in to meni ni bilo vsec in se marsikaterem clanu.Tako je to bilo in ko sem Sanzesa vprasal,zakaj toliko akademij,ODGOVOR je bil sedaj jih rabimo,ko pa jih vec ne bomo rabili jih bomo ZNOBLAI.Vzeli smo le par igralcev v pleme ostalo je bilo spucano.V Twstats-u je lepo razvidno,gdo je najvec vasi vzel akademijam,tisti,ki danes me imajo za barabo laznivca in hinavca(Sanzes,vojak00)pa se par bi jih lahko nastel.PRVA RESNICA.Gremo dalje tudi zaveznistva mi nigdar niso disala,sploh pa ne z INKOHOM.To zaveznistvo sta sklenila sanzes in vojak00.Jaz z njimi nisem nigdar kontaktiral,le parkrat Z FANI.Pa se to takrat ko me je vojak z nekateimi izdal in prestopo v inkoh.In poglej ga zlomka inkoh hoce vojno z nami.BIL SEM PROTI VOJNI.Fani je rekla,da popestrimo igro in me prosila,da jim dam cas,da se na vojno lepo pripravijo in so sami dolocili datum vojne ta hinavec in baraba calimero jim je ugodil.Napadali smo le prebeznike in izdajalce,ki so prestopili k njim.DRUGA RESNICA.Sledi zgodba imenovana Eow.Tudi v tem primeru je Sanzes stopil v stik,z romalo.DOLGO JE RABILA,da me preprica v zaveznistvo.Zato zaveznistvo,se dandadanes poslusam ocitke (lisjak,lokavcanka).Ampak roko na srce to zaveznistvo sem spostoval in mi je bilo sveto.Prvo pojasnilo.SHOP SMO bolj kot ne stolkli,aja da ne pozabim dost nam je pomagal sin od mikja,ki nas je zalagal z infomacijami,ja dragi grega obtozujes me,da sem mu grozil(ha ha) ta fantic je z nami igral svet1 bil je nas najmlajsi clan zvest in ponosen igralec,ko se ti vedel nisi kaj je noobel train smo mi bili na visku slave.Tega Robi ni nikdar pozabil ure in ure smo bili z njim na skpu celo sem zahteval,da mi da oceta (mikija) v pogovor da mu povemo,da ni v slabi duzbi da le igramo.Zato sem tudi po razpadu SHOPA PROSIL OSEBNO v lenrtu na pijaci prosil,ghosta da ne noblajo mikija price (mago,viola)sploh ni hotel slisat po mojih ze usmiljenih prosnjah je popustil,vzeli smo le vasi od mikja na nasi strani on pa je prestopil v Eow.Miki k nam nisi prisel takrat le zato,ker si imel vecino vasi na ozemlju eowa in ta prasec baraba calimero je spostoval zaveznistvo in dogovor,ki sma ga sklenla z ghostom in romalo enako je bilo z bracotom.VOJNO z shopom smo izkljucno dobili mi ne eow tudi tu statistika ne laze vzeli smo enkrat vec vasi kot eow.EOW je lepo pobiral barbare,ko smo mi krvavo tolkli shop.Vedno sem bil zato,da se naredi elita sveta in tudi tu so price ze prej omenjene,ki ti lahk grega to potrdijo.EOW JE DOBIVAL KRILA,celo tako dalec se je spustlo,da nas je zacelo obkoljevat.Temu sem moral naredit konec in vojna je bila neizbezna zakaj,zato ker so moji verni clani vredni spostovanja ne pa da jih obkoljuje pleme,ki se je skrivalo za nasimi hrbti.TRETJA RESNICA.Se zadnje dejanje grega z veseljem sem vzel v pleme (mikija matica vilija in tebe )nobenemu nisem drzal gevirja na glavi,celo na zunanjem forumu sm napisal,da vi niste izdajalci bili ste izdani od plemena.CE pa ze govoriva o hinavscini pa dajva kot vsi vemo je SPQR hotel iti na svet8.VSI moji verni clani vsi razen(grega94 maticb in vilija ) so mi potrdili,da bodo igrali za SPQR.Miki je pac se odlocil,da bo igral,za SHOP.Vsak clan,ki je prenehal z igranjem se je od nas in mene poslovil custevno z zahvalo za lepe trenutke v plemenu.IN racun z geslom pustil meni,da ne bi prisel sovragu v roke.

Tako hinavec baraba calimero sedaj javno naznanuje,da vas bom vodil do koncne zmage,ker to ni moja zmaga ampak vasa.Ko to koncamo sem se vceri zaklel,da vec ne igram VP dovolj so me ponizevali in sirili lazi o meni to mi ni potrebno imam svoj jaz in ponos.Moji clani,ki jih osebno poznam bomo v rl se dalje prijateljevali,ker jih imam zelo rad in jih spostujem.Hinavec baraba calimero vas ima rad in mi je cast vodit pleME SPQR





to je bilo pojasnilo cca 14 dni nazaj plemenu ko je grega94 po narocilu sanzesa zacel delat v plemenu SPQR upor zal nisem poslusal vasih kritik na racun grega94 ko ste rekli izdajelec ostane izdajalec in hudicevo prav ste imeli sedaj to vem lp[/SPOIL]

Sam sebi si skopal jamo, kolikor vem si bil vodja ti ali vsaj član vodstva kar pomeni da si imel pravico izrazit svoje nestrinjanje kar pa nisi naredil ampak si le kimal zraven. To te ne naredi nič manj krivega za te dogodke kot če bi jih sam naredil, če že hočemo temu kar si napisal verjet.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
a spet si ploščo zamenjal? Prvo calimerota blatiš kolko ga je le možno, kasneje ga hvališ kot da je nevemkaj, zdaj pa si spet na začetku.

Tako je, spet sem na istem.
Nikoli ga nisem prav spoznal, zdaj le vidim kaki je.

Na si8 pa tak neupa, kr ve da ga bo Grega prehitro znoblal...

PS: S tem, da calimerota nikoli nisem hvalo, sem pa Gala (Infra), on je res vredu pobic....
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
punt ni uspel,po puntu se močnejši in še bolj složni prisel pa sem do marsikaterega spoznanja srečno in zdravo novo leto vsem prijateljem kakor tudi tistim,ki jih bomo se naprej neusmiljeno noblali
 

lev11

Member
Reaction score
0
calimero me ni sposoben počistit iz tega sveta
to je jasno
saj nima pojma o napadu
 

lev11

Member
Reaction score
0
SPQRovci napadajte calimerotovo vas ki jo je zavaroval - da me prehiti po točkah
Saj je ves depresiven zaradi tega in si lahko še kaj naredi
Res da bo točke dosegel sam z seboj ( nateg samega sebe )
Pa še predstavljal si bo da je tako bilo
hi hi hi
 

lev11

Member
Reaction score
0
Se ne bo tako hitro končal svet
čez 15 dni se sile spremenijo ( novo pleme ) večina bo iz SPQR
tako da se vojna nadaljuje

Malo presenečanja - nekateri bodo presenečeni - kdo vse bo zapustil pleme
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Se ne bo tako hitro končal svet
čez 15 dni se sile spremenijo ( novo pleme ) večina bo iz SPQR
tako da se vojna nadaljuje

Malo presenečanja - nekateri bodo presenečeni - kdo vse bo zapustil pleme

Odgovor: praktično nobeden.
 
Top