Vojne na svetu 5

Flako

Member
Reaction score
0
Evo, ker podobne teme še ni, jo ustvarjam.

Za začetek.
Sem bil obveščen, da se je začela vojna med FVA in BZVJ.
Torej, kakšni komentarji? Mnenja?

Bom pa tudi in game konktaktiral vodje plemen, če bi povedali par besed o tej situaciji.

(Jaz sem izpostavil le eno vojno o kateri so me obvestli. Vi lahko brez problemov komentirate ostale vojne tudi.)
 

DeletedUser

Guest
Vojna med FVA - BZJV bo dolgotrajna, no ja to bo odvisno tudi od BZJV, če se bodo borili do konca. Ampak na koncu bodo izkušnje na strani FVA, boljša organiziranost, sodelovanje...
Pomembno dejstvo je pa, da ima FVA odlično vodstvo, kar samo še bolj nagiba zmago Vendetti.
Moje skromno mnenje :p
 
Last edited by a moderator:

hilary

Member
Reaction score
0
Vojna med FVA - BZJV bo dolgotrajna, no ja to bo odvisno tudi od BZJV, če se bodo borili do konca. Ampak na koncu bodo izkušnje na strani FVA, boljša organiziranost, sodelovanje...
Pomembno dejstvo je pa, da ima FVA odlično vodstvo, kar samo še bolj nagiba zmago Vendetti.
Moje skromno mnenje :p

se strinjam xD
 

DeletedUser

Guest
se strinjam xD
nisi našel boljšega komentarja??:p

glede vojne:
sam sem na strani FVA-ja. mislim, da so zelo organizirani, enotni, imajo izkušene igralce in še bolj izkušeno vodstvo. BZJV se mi je od začetka zdelo bol ko ne noobovsko pleme vendar bomo videli kako se bo vojna odvijala, seveda pa bo vojna dolgotrajna in se no bo kmalu končala.
 

DeletedUser

Guest
Vojna med FVA - BZJV bo dolgotrajna, no ja to bo odvisno tudi od BZJV, če se bodo borili do konca. Ampak na koncu bodo izkušnje na strani FVA, boljša organiziranost, sodelovanje...
Pomembno dejstvo je pa, da ima FVA odlično vodstvo, kar samo še bolj nagiba zmago Vendetti.
Moje skromno mnenje :p

Dragi prijatelji.Pojma nimate kdo vse je v BZJV.Ne govorit na pamet.Razni ninje,matjezinhoti oz. Kai,Yoshiji itd. vedo kdo je v BZJV,upam no.Predali se zlahka seveda ne bomo.Tako je bilo na svet 4-napaka FVA je to da so zdaj vojno na začetku napovedali-to bodo vidli čez čas isto kot na svet 4,tam so tudi od začetka blli mnogo jaki...al ki so zaj??Dragi prijatelji iz FVA...povem vam samo to da BZJV na svet 5 je pripravljen na vas,verjemite.Dogajalo se bo isto kot na 4,samo ne se zaganjat v prazno FVA-jevci.Kot posamezniki ste močni (NEKATERI),ampak složnost ni vaša vrlina.Vem in verjamem v to da sedaj od začetka vojne bodo v prednosti FVA,vendar ne dolgo-to si je potrebno zapomnit.Tako da vso srečo in lepo igranje vsem na svet 5.

P.S.Ne me iskat pod tem nickom na svet 5 ;)


LP
 

DeletedUser

Guest
Ne govorim nekaj na pamet ampak po treh mesecih NNP-ja, in vohunčkov v vašem plemenu vas verjetno poznam bolje kot sami sebe ;) (mal heca, malo resnice)

Pojma nimate kdo vse je v BZJV.

Glede na to, da vaše pleme vodi 10 igralcev oz. je približno 10 igralcev v vodstvu in še zmeraj niste bili sposobni kontrolirat svoje člane pri zavzemanju barbarov poraja vprašanja... Česa sploh ste sposobni? :p

Je tudi možnost, da vam Geeksi spizdijo iz plemena. Mogoče ne zdaj, bo pa prišel čas, ko bo vse skupaj bolj tesno in bo kri malo bolj tekla. Pa bomo potem videli vaše nove ubežnike, khm "soborce" :D
 
Last edited by a moderator:

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
Dragi prijatelji.Pojma nimate kdo vse je v BZJV.Ne govorit na pamet.Razni ninje,matjezinhoti oz. Kai,Yoshiji itd. vedo kdo je v BZJV,upam no.Predali se zlahka seveda ne bomo.Tako je bilo na svet 4-napaka FVA je to da so zdaj vojno na začetku napovedali-to bodo vidli čez čas isto kot na svet 4,tam so tudi od začetka blli mnogo jaki...al ki so zaj??Dragi prijatelji iz FVA...povem vam samo to da BZJV na svet 5 je pripravljen na vas,verjemite.Dogajalo se bo isto kot na 4,samo ne se zaganjat v prazno FVA-jevci.Kot posamezniki ste močni (NEKATERI),ampak složnost ni vaša vrlina.Vem in verjamem v to da sedaj od začetka vojne bodo v prednosti FVA,vendar ne dolgo-to si je potrebno zapomnit.Tako da vso srečo in lepo igranje vsem na svet 5.

P.S.Ne me iskat pod tem nickom na svet 5 ;)


LP

Kdo je pri vas nas ne zanima iskreno povedano. Spoštujemo vas kot vsakega sovražnika, zakaj je prišlo do vojne, ki se je že nekaj časa kuhala ste si sami krivi z rekrutiranjem naših tarč. Kar se tiče, če je to napaka bo čas pokazal, če se vi zanašate pa da boste igrali tribal hugs z celim svetom proti nam tudi prav vendar vedi, mi imamo eno celino varno, shop je ni imel.
O složnosti v našem plemenu pa res nimaš pojma. Sicer ti kar brcaj v prazno kako mi sodelujemo itd. Mi noblamo vi rekrutirate tle je naša razlika. Nam ni škoda vojske vam je škoda barbarov in jih ponoblate raje kot, da jih farmate. Obenem pa niti geeksov niste bili sposobni ponoblati pa čeprav so se komaj še držali. To nam marsikaj pove kako bo ..:)

Če že komentiraš na forumu je lepo, da daš tudi tvoj in game nick poleg, da vemo s kom imamo opravka.



Čas bo povedal svoje. Naj zmaga boljši.
Lp Kai.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
tako je govoril tudi vsak shopovec zakaj smo pobirali barbare kasneje se je pokazalo kot zmagovalno potezo in glede sloge v plemenu bzvj ni zgubljat besed so zelo zagnani in tudi novi vodja bo potegnil prave poteze v to ne dvomim
 

DeletedUser

Guest
Govorite kot da je vojna z SHOPom ze dobljena.....cel svet proti 25im igralcem, WAW calimero res ste heroji!

Drugac je pa to tema ki se ticev FVA ter BZJV....

Nima smisla raspravljat kero pleme je boljse čas bo pokazu svoje.....Statisticno gledano vas pa prekasamo v vseh pogledih..

PS: Kar naprej pridno noblajte barbare mi bomo pa vas :) pa da vidimo ce se bo tudi tukaj to izkazalo za tako imenovano "zmagovalno" potezo
 

Flako

Member
Reaction score
0
[mod=Flako]Calimero, drži se teme. Vsak tvoj naslednji prispevek, ki se ne bo navezoval na si5 bo sankcioniran.[/mod]
 

calimero

Banned
Reaction score
0
tako je svet 5 postaja zelo zanimiv,v tej fazi igre potrebna bo strpnost in seveda aktivnost posameznih plemen.
 

DeletedUser

Guest
Kai me sploh ne zanima kaj ti misliš,če imam prav ali ne.Vem kdo se "skriva" za temi "Kai" pa "Yoshiji",tako da posledično se ve kaj se bo spet dogajalo.Ti kr noblaj - dolgo neboš mogo več.
Tako je Salah...56 igralcev vodi pleme ;) bravo.Ne mislit FVA da vi nimate vohunov :D

Yoshi,sej pa na 4 si tud bil najjači pa statistika gor pa dol,ki jo maš zdaj??Kaj statistiko gledaš pa se na njo zanašaš?Ti mi naprej prideš ko oni genijalci ko navijajo za barcelono - "poglejte si statistiko"...nato se pa pojavi inter pa jih z obrambno igro in složnostjo premaga.
Eh brezveze se je spuščat v pogovor ko tak dejstva ne razumeš..

[mod=Flako]Kletvice in žalitve so prepovedane na forumu. Tokrat le opozorilo.[/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Čas bo pokazal, niti ni važno koliko igralcev vodi pleme, moj point je bil samo, da so nesposobni kotrolirat svoje člane. Se pravi so kot vodstvo nesložni in brez organizacije ;)

Zdite se mi zelo podobni .Q. na s1, njihova politika: Nooblaj, najlažje možne tarče (barbare in ostale rjave pike) - sovražnik lahko počaka, lahko nas tudi noobla.
In seveda rekrutiraj vse možno, da vas bo ja več na kupu :p
 

DeletedUser

Guest
O cem govoris sv4 nisem nikoli igral....

Drugace se pa za tem ne skriva noben, za vojno napoved ste si krivi sami....z pobiranjem ubeznikov iz B_s plemena ter noblanjem barbarov na nasi celini, tko da ne iskat krivca pri nas.....

Koliko vidim ste zelo ponosni na svoj stil igre ki je milo receno SRAMOTA za slo server
 

DeletedUser

Guest
Čas bo pokazal, niti ni važno koliko igralcev vodi pleme, moj point je bil samo, da so nesposobni kotrolirat svoje člane. Se pravi so kot vodstvo nesložni in brez organizacije ;)

Zdite se mi zelo podobni .Q. na s1, njihova politika: Nooblaj, najlažje možne tarče (barbare in ostale rjave pike) - sovražnik lahko počaka, lahko nas tudi noobla.
In seveda rekrutiraj vse možno, da vas bo ja več na kupu :p

Pozabil si povedat da prejšnje vodstvo BZJV ni bilo "sposobno" kot ti temu rečeš.Res je da so bli rahli problemi,samo to še ne pomeni da se ne pobiramo.Vodstvo smo zamenjali in jih ni več "10" v vodstvu kot jih je prej skorajda res bilo 10...Sedaj je EDEN za VSE in VSI za ENEGA!!
 

DeletedUser

Guest
Ballack kaj se jezis, sej je statistika tudi na tvoji strani, pri zavzemanju barbarov seveda !

Se vedno se pa nisi prestavu gdo si v igri, pa da tam vidimo cigava taktika je bol uspesna
 
Last edited by a moderator:

na obisku

Member
Reaction score
0
Zdite se mi zelo podobni .Q. na s1, njihova politika: Nooblaj, najlažje možne tarče (barbare in ostale rjave pike) - sovražnik lahko počaka, lahko nas tudi noobla.
In seveda rekrutiraj vse možno, da vas bo ja več na kupu :p

Salah ne vmešavaj sveta 1. pa vaša politika, če smo že pri tem? se vi spravljate na "večje":confused:

Glede s5 pa: vidim da te lepo ownajo... lepo igranje še naprej :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
hudirja, od kdaj pa sem js bil shopovec? polovica al pa še več še shopa vidlo ni...
 
Top