Neskončno tekmovanje Vprašanja in predlogi

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Nov izziv bomo dali vsakič, ko bo rešen prejšnji. Ne bo vedno slikica ;).
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Predlog: vsaka slikica oz. uganka al karkoli bi morala biti časovna omejena, da ne pride do tega da eno misterijo iščemo 5 dni. 2 dni za en izziv.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Če bo izziv pretežek, bomo pomagali s kakšnim namigom, vendar ne bomo postavili časovne omejitve.
 

Jakob lili

New Member
Reaction score
0
Po mojem bi bilo prav da bi napisali kateri igralec vodi in koliko tock ima.

1.mesto
2.mesto
3.mesto
 

g33k33

New Member
Reaction score
0
ker sta paladina iznajdliva in imata sekiro , naredita iz dreves še en čoln in gresta čez z dvema čolnoma
 

artemis4

New Member
Reaction score
0
Men se zdi vse lepo pa prov sam dejte omejitev objav (7) na temo ker pol dobiš ene ka napišejo 5 zaporednih odgovorov na vsake 10 minut in pol ne a res da bo vsaj eno pogruntu....čestitam igralcu žiga192837 ampak pravila so zato da se jih držimo. Kar hočem povedati je da se 2 zaporednih odgovorov ne bi upoštevalo čeprav so pravilna...od zdaj naprej seveda če bo pravilo še držalo :)
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
nisem jaz začel s tem. Eni drugi so pisal zaporedne objave in pol ko sem videl da jih je Motorka upoštevu sem tud jaz začel pisat več objav zapored
 

artemis4

New Member
Reaction score
0
lej sej je čist fer da si ti zmagu ampak v nadalnje bi blo pa dobr če bi se to upošteval ane?
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
ja sej bom. Ampak a se ti to zdi fer da eni upoštevajo pravila drugi pa ne. Ker tisti ki ne imajo več možnosti za zmago.
---
Če je več objav zaporedoma naj se upošteva samo zadnja
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Zagotovo zaporedne objave ne bodo več dovoljene v naslednjih nalogah.
Tudi v drugih temah so zaporedne objave nezaželene oz. prepovedane (glej pravila foruma). Če ste želeli še kaj dodati, lahko svoj prispevek uredite (spodnji levi kot prispevka) in se tako izognete zaporednim objavam.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Top