Neskončno tekmovanje Vprašanja in predlogi

artemis4

New Member
Reaction score
0
nisem tega mislu...pač je scena če tekmovanje traja 2 tedna pa se dan ali dva čaka na novo nalogo je to mal tko.... to pol ni nobene zabave če maš 4 naloge vsaka 1 točko pa 3 nagrajence.....
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Ja sej to. Brezveze, morali bi naštimat 48 ur ena naloga, če ni rešena pač ni rešena oz. se na koncu poda tak namig da zlahka uganes, pa bi bilo vsaj 5x na teden izzivi.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Trenutno smo v ekipi zgolj trije in priprava izzivov je velika dodatna obremenitev. Vsaka odsotnost se žal takoj pozna. Naslednji mesec bomo že bolj uigrani ;). Naslednji izziv pride ta vikend, sočasno pa bomo še začeli z loterijo.

Še vedno pa iščemo ideje za različne tipe izzivov. Trenutno imamo "ugani sliko" in "ugani kako?". V načrtu imamo tudi različne natečaje, vendar ti v preteklosti niso bili najbolj uspešni.

Lep pozdrav,
Grobi
 

afnafna.

New Member
Reaction score
0
Ja pomoje pa je dosti neumen sestavit eno igro, jo objaviti na forumih in v VP .... pa si potem ne najti časa da jo spelješ do konca,

kakorkoli jutri je izziva konec in Žiga192837 bo pobral prvo nagrado in ostala dva kar bo ostalo :) ni slabo ... se dobro da jim je uspelo
sestaviti 3 izzive da vsaj nagrade podelijo :D
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
se strinjam. če vidijo da ne bojo mogl speljat tega tekmovanja bi pač naredil da traja en mesec al pa da je samo ena nagrata. Ker to je res brezveze tri izzvi in tri nagrade
---
Pa bodte pošteni pa se držite datuma ki ste ga dali za konec tekmovanj ker jaz nisem dobil še nič premium točk
 
Last edited:

DonSiete7

Member
Reaction score
0
tolk o neskoncnem tekmovanju. bruka in SRAMOTA .. puuu ...mene bi bilo sram sploh pošiljat tista vsa sporočila vsem igralcem na VP. Vsaj ne bi rabili razglašat svojo sramoto z 4 izzivi u enemu mesecu. To mi neko neskončno tekmovanju, dobra saj je, ker izziv še danes ni rešen pomoč pa ni od koder. E moja podpora, pustite se ćorava posla
 

afnafna.

New Member
Reaction score
0
Sej bi tam v forum pod hram slave kaj vpisal... pa se ne da, je tema zaklenjena.

Prosim preden spet organizirate neko "neskončno tekmovanje" ali karkoli podobnega malo premislite kako in kaj.
Sestavite prosim nek pameten cilj, jasna in poštena pravila ter se jih potem seveda tudi držite, četudi se gre kdaj v lastno škodo.

Meni bi bilo nerodno, se zgovarjati na pomankanje časa in podobno ali pa so mogoče samo ne-pravi uporabniki odgovarjali na uganke.

Da spreminjate vse po vrsti termin tekmovanja (termin.jpg do nagradnega sklada (če sta pač dva na drugem mestu - sta pač dve drugi nagradi) in seveda da ni po več dni ne buu in ne muuu od nikogar.

Zato pričakujem vsaj opravičilo, če že ne morete zbrati še tistih 40 pp in jih pravično razdeliti.

lp, @@
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Se opravičujem (NOT) ampak nekje sem zaslediu da je to neskončno tekmovanje !?!??! Kaj ste pod neskončno mislili? To da bo tema odprta neskončno? Ali da bo tudi kakšna igra?
 
Top