Vprašanja o enotah!

DeletedUser

Guest
to ti pa ne verjamem..če zgubiš vse enote v napadu in ti prišteje ODA takoj pol si pa heker(d00men) :p
 

DeletedUser

Guest
Lepo Pozdravljeni!

Danes že lep čas preglejujem forum in ne najdem odgovora na to vprašanje:Če ti napadalec uniči kip ti si pa pobegnil pred napadom ali potem paladin avtomatsko umre in če ti zavzamejo edino vas ali potem ko mi bo napisalo da moram začeti znova bom imel še vsa orožja od prejšnje vasi?

L.p. Volf15
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Lepo Pozdravljeni!

Danes že lep čas preglejujem forum in ne najdem odgovora na to vprašanje:Če ti napadalec uniči kip ti si pa pobegnil pred napadom ali potem paladin avtomatsko umre in če ti zavzamejo edino vas ali potem ko mi bo napisalo da moram začeti znova bom imel še vsa orožja od prejšnje vasi?

L.p. Volf15

Na prvo uprašanje ne znam odgovoriti, ker mi še nihče ni napadel kipa :cool:
Na drugo pa na žalost znam :( če ponovno začneš igrati z istim računom in ne ustvariš novega boš imel vsa prejšnja orožja ter procente ki si si jih ponovno nabral
 

DeletedUser

Guest
Lepo Pozdravljeni!

Danes že lep čas preglejujem forum in ne najdem odgovora na to vprašanje:Če ti napadalec uniči kip ti si pa pobegnil pred napadom ali potem paladin avtomatsko umre in če ti zavzamejo edino vas ali potem ko mi bo napisalo da moram začeti znova bom imel še vsa orožja od prejšnje vasi?

L.p. Volf15

Glede kipa tudi jaz tega nebi vedel... Razlagam si tako... Če ti uničijo nekaj stopenj kmetije, ti čete še vedno ostanejo torej po mojem mnenju ti paladin ostane. Glede drugega vprašanja... Orožja ti ob ponovnem začetku ostanejo prav tako zlatniki, ki si jih skoval.
 

DeletedUser

Guest
Lepo Pozdravljeni!

Danes že lep čas preglejujem forum in ne najdem odgovora na to vprašanje:Če ti napadalec uniči kip ti si pa pobegnil pred napadom ali potem paladin avtomatsko umre in če ti zavzamejo edino vas ali potem ko mi bo napisalo da moram začeti znova bom imel še vsa orožja od prejšnje vasi?

L.p. Volf15

Jaz si prvo vprašanje tak razlagam. Če ti nekdo uniči kip imaš lahko paladina ampak ga ne moreš nikamor pošiljat. Na 2. pa so ti že odgovorili.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jaz si prvo vprašanje tak razlagam. Če ti nekdo uniči kip imaš lahko paladina ampak ga ne moreš nikamor pošiljat. Na 2. pa so ti že odgovorili.

Hvala vsem!Vendar me še vseeno zanima hh

Mogoče bodo pa moderatorji znali odgovoriti
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jaz si prvo vprašanje tak razlagam. Če ti nekdo uniči kip imaš lahko paladina ampak ga ne moreš nikamor pošiljat. Na 2. pa so ti že odgovorili.

Pomoje, ga lahko premikaš, ne moreš pa mu menjati orožja...
 

DeletedUser

Guest
Jah, jaz že dolgo nisem igral, vendar se mi zdi, da ko ti podrejo kip, paladina ne moreš delat, če ti umre, vendar ti zaradi kipa paladin ne umre...
Lahko ga tudi pošiljaš, kakor je rekel Tribuno, enako je kot pri kmetiji... :D
Glede orožja pa je res, da orožja ne moreš menjati, vendar pa ima lahko na sebi orožje katerega je imel pred porušitvijo kipa... :)
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni.

Sem zacetnik v tej igri in igram na svetu 5, tezava pa je recimo, ko hocem razvijati lokostrelce.

Osnovni pogoj je:
Vojašnica (stopnja 5) Kovačija (stopnja 5)

Jaz recimo:
Vojašnica (stopnja 10) Kovačija (stopnja 10).

Vendar še mi vedno piše, da enota ni raziskana.

Hvala.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni.

Sem zacetnik v tej igri in igram na svetu 5, tezava pa je recimo, ko hocem razvijati lokostrelce.

Osnovni pogoj je:
Vojašnica (stopnja 5) Kovačija (stopnja 5)

Jaz recimo:
Vojašnica (stopnja 10) Kovačija (stopnja 10).

Vendar še mi vedno piše, da enota ni raziskana.

Hvala.

Pozdravljen, to pomeni, da imaš pogoje, vendar enote nisi raziskal. Enoto raziščeš v kovačiji. In šele potem lahko to enoto tudi uriš.
lp
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni.

Sem zacetnik v tej igri in igram na svetu 5, tezava pa je recimo, ko hocem razvijati lokostrelce.

Osnovni pogoj je:
Vojašnica (stopnja 5) Kovačija (stopnja 5)

Jaz recimo:
Vojašnica (stopnja 10) Kovačija (stopnja 10).

Vendar še mi vedno piše, da enota ni raziskana.

Hvala.

prej ti je pisal da pogoji za zgradbo niso izpolnjeni. Zdaj pa ti piše da enota ni raziskana. Zakaj? Zato ker imaš premalo surovin za raziskovanje te enote. Drugače pa je flako mel prov
 

DeletedUser

Guest
Hvala obema.

Surovin sem imelo dovolj, nisem pa vedel da moram raziskati še v kovačiji.

HVala.

Lp, M
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
mene zanima naslednje:Vohunjenje
Odkrite surovine: 0 1 0
Zgradbe: Mestna hiša (Stopnja 6)
Vojašnica (Stopnja 2)
Zbirališče (Stopnja 1)
Drvarska koča (Stopnja 2)
Glinokop (Stopnja 4)
Rudnik železa (Stopnja 3)
Kmetija (Stopnja 4)
Skladišče (Stopnja 4)
Skrivališče (Stopnja 2)

Plen: 114 153 132 399/400

Naropal sem 399 zakaj potem nisem naropal še uno 1 surovino? Če je pa prostor...
 

TheTilen

Member
Reaction score
0
DonSiete7!!

Mogoče si poslal premalo vojske da bi naropal še to 1 surovino! vsaka enota lahko naropa določeno vsoto surovin!
 
Top