Vprašanja o enotah!

DeletedUser

Guest
Ok sej men se tut bolš zdi, sam bi rad še kako mnenje slišu.

Prvih nekaj(4,5) naj bo zmeraj v območju prve vere, če ima svet cerkev, drugače pa ne glej na pike ampak bolj če ima kakšno zgradbo že res visoko ;)
 

DeletedUser

Guest
ok najbrš bom zavzeu sosednji 2 vasi (600 in 1000 točk) čisto zraven mene.
 

DeletedUser

Guest
mestno hišo imam stopnjo 11
Vojašnica (stopnja 5)
Konjušnica (stopnja 4)
Kovačija (stopnja 7)
pa še vedno ne morem uriti izvidnikov
 

Flako

Member
Reaction score
0
mestno hišo imam stopnjo 11
Vojašnica (stopnja 5)
Konjušnica (stopnja 4)
Kovačija (stopnja 7)
pa še vedno ne morem uriti izvidnikov

Idi na konjušnico, klikni "izbrano" enoto, in tam ti bo pisalo, keteri level zgradbe potrebuješ za urjenje te enote.
Vendar, pogoj ni samo level zgradbe, ampak idi pod "kovačijo" in tam moraš vsako enoto raziskati, predno jo lahko uriš.

Lp,
Flako
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima koliko dobi paladin dnevno % in ali dobi kaj več če se bojuje in pobij kaj enot!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima koliko dobi paladin dnevno % in ali dobi kaj več če se bojuje in pobij kaj enot!

Dnevno paladinu naraste raziskovanje naprednega orožja za 3%. Z udeležbo paladina v boju (bodisi obrambne bodisi napadalne naloge) Se procenti višajo.
 

DeletedUser

Guest
Dnevno paladinu naraste raziskovanje naprednega orožja za 3%. Z udeležbo paladina v boju (bodisi obrambne bodisi napadalne naloge) Se procenti višajo.


koliko pa da 1 ubita enota %??:confused::confused:

L.p. volf15:katapult:​
 

DeletedUser

Guest
koliko pa da 1 ubita enota %??:confused::confused:

L.p. volf15:katapult:​

Naraščanje % s sodelovanjem paladina v boju poteka po posebni formuli, ki pa jo najbrž poznajo samo ljudje, ki so igro ustvarili.
% narastejo tudi, če paladin v boju umre.
 

gx15

Member
Reaction score
1
koliko pa da 1 ubita enota %??:confused::confused:

L.p. volf15:katapult:​

1 Enota ne da nič ˛% če pa hočeš izvedeti, vprašaj Motorko in ti bo razložil, vednar je zelo zakomplicirano, tako da ti predlagam da se ne obremenjuješ s tem ;) ampak samo napadaš in če dobiš kaj dobiš, če ne pa imaš novo farmo :)


Tribuno.. tu pa se motiš... Paladin mora biti samo narejen in ni nujno, da je v boju, saj se % večajo s premaganimi nasprotniki...
 

DeletedUser

Guest
1 Enota ne da nič ˛% če pa hočeš izvedeti, vprašaj Motorko in ti bo razložil, vednar je zelo zakomplicirano, tako da ti predlagam da se ne obremenjuješ s tem ;) ampak samo napadaš in če dobiš kaj dobiš, če ne pa imaš novo farmo :)


Tribuno.. tu pa se motiš... Paladin mora biti samo narejen in ni nujno, da je v boju, saj se % večajo s premaganimi nasprotniki...

Sem se šel ravno pozanimat na .net in ja res je motim se :) Gleda se samo OD in ne če paladin sodeluje v boju :)

Hvala za opozorilo gx15
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
koliko pa da 1 ubita enota %??:confused::confused:

L.p. volf15:katapult:​

Po mojem osebnem mnenju to ni zelo pomemben podatek. Če veliko napadaš, boš tudi dobil veliko procentov in nova orožja. Tako, da je edina formula napad.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Po mojem osebnem mnenju to ni zelo pomemben podatek. Če veliko napadaš, boš tudi dobil veliko procentov in nova orožja. Tako, da je edina formula napad.

Lep pozdrav,
Grobi


Zdravo kk 3 % sem dobo od včera z paladinom pa naredo 20 napadov kje je logika da jas ne nepadam.Pa še zraven katapultov k rušim ga pošiljam!Največkrat pa kr zraven konjev saj so najhitrejše enote poleg izvidnikov!.. Tu je verjetno še več formul za katere vejo samo izbrani!!:p
 

DeletedUser

Guest
Zdravo kk 3 % sem dobo od včera z paladinom pa naredo 20 napadov kje je logika da jas ne nepadam.Pa še zraven katapultov k rušim ga pošiljam!Največkrat pa kr zraven konjev saj so najhitrejše enote poleg izvidnikov!.. Tu je verjetno še več formul za katere vejo samo izbrani!!:p

Če napadeš in ne naletiš na nasprotnikove enote (torej je vas prazna), tudi ne pride do boja pride samo do ropanja... Torej ne prejmeš OD.

OD = točke, ki jih prejmeš od pobijanja čet nasprotnega igralca.
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Lej... upam da veš kaj je OD ko se ti poviša to se ti povišajo tudi %, če imaš paladina živega....

Poleg tega pa se ti vsak dan, en glede, če napadaš ali ne zvišajo % za 3%, če imaš seveda paladina živega...

The end thats all u need to know!! :D
;)
 

DeletedUser

Guest
Če napadeš in ne naletiš na nasprotnikove enote (torej je vas prazna), tudi ne pride do boja pride samo do ropanja... Torej ne prejmeš OD.

enako je če ne vidiš kolko sovražnikovih enot si ubil. V takšnem primeru dobiš %, takrat ko se ti zapiše ODA zraven, kar je nekje teden ali 2 pozneje.
 
Top