Vprašanja o vaseh!

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
V tej temi lahko zastavite vsa vprašanja o vaseh. Preden vprašate si preberite spodnji vodič!


main.png
Kako zamenjam ime vasi?
Svoje vasi lahko preimenujete v mestni hiši. Na spodnji levi vidite trenutno ime vasi. Lahko ga spremenite, in to potrdite s tipko "spremeni"
untitled-2.png


main1.png

snob.png
Kako zgradim stavbe?

Za gradnjo stavb moraš izbrati mestno hišo in tam stavbo, ki jo želiš postaviti. Spisek vseh zgradb in njihovih zahtev lahko najdete tukaj.
untitled-4.png


res.png
Zakaj potrebujem surovine?
Surovine potrebujete za izgradnjo enot in stvab. Te surovine pridobivate avtomatično iz surovinskih polj (gozdar, glinokop in rudnik železa). Te surovine pridobivate tudi, ko niste prijavljeni.
stone3.png

Količina surovin, ki jo prejmete, je odvisna od velikosti surovinskih zgradb. Zelo pomembno je, da je vaše skladišče dovolj veliko za vse surovine, ki jih proizvedejo vaši delavci. Če je skladišče premajhno, izgubite vse surovine, ki ne gredo v skladišče. Velikost skladišča lahko preverite na desni strani zgoraj.
untitled-6.png

Količina surovin, ki jih lahko prejmete za vsako panogo posebaj.
Trenutno število vaših surovin.
Koliko surovin proizvedete na uro.

barracks.png
Kako zavzeti druge vasi?
Prevzem vasi je edini način za osvojitev nove vasi. Da bi to dosegli potrebujete poglavarja in nekaj enot za njegovo spremstvo. če je napad uspešen, poglavar zniža lojalnost te vasi. Osnovna lojalnost vasi je 100 in vsak napad zniža to lojalnost za 20-35, V tem primeru ni važno ali v napad pošljete le enega ali več poglavarjev. Za zavzetje vasi, mora biti lojalnost znižana pod 0. To ponavadi pomeni 4 ali 5 napadov, v redkih primerih pa samo 3. Poglavar ponavadi umre že od osnovne obrambe vasi, zato ga ne smete pošiljati brez spremstva.

Takoj ko poglavar zniža lojalnost pod 0, prevzame poveljevanje tiste vasi, in ne more biti uporabljen za ponoven napad.

Koristne povezave:

- Pomoč
- Seznam že sastavljenih vprašanj
- Pozen začetek
- Tabela točk
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
No jaz sem skoraj nov na vojni plemen...
imam eno vprašanje...
Kako zavzameš bonusno vas?

lp, Fa
 

DeletedUser

Guest
se bolje je pa, da se tam pred postavis in "BUH" vzpijes :rolleyes: pri meni tako deluje :D
 

DeletedUser

Guest
Mene zanima, maš tri vasi pa ti eno zavzamejo, a pol naslednga plemiča k ga delaš, a ga delaš kot plemiča #3 al kot plemiča #2, kot da tretje vasi še nisi zavzel???
 

DeletedUser

Guest
če ti plemič umre lahko narediš novega brez potrebnih novih kovancev .
 

DeletedUser

Guest
Mene zanima, maš tri vasi pa ti eno zavzamejo, a pol naslednga plemiča k ga delaš, a ga delaš kot plemiča #3 al kot plemiča #2, kot da tretje vasi še nisi zavzel???

delaš ga kot plemiča #3.
 

DeletedUser

Guest
mene zanima če je kšna omejitev vasi ( max št. zavzetig vasi )
 

DeletedUser

Guest
nikjer nisem zasledil (mogoče sem jast slep), kakšen vpliv ima Vera, ki je večja od 1? ali je kakšen dodaten bonus?
 

DeletedUser

Guest
Ven da tole ni prava stran za tole vprašanje ampak nisem našel pravšnje brezplačni premium račun lahko unovčiš recimo tudi čez 14 dni ali propade?? :)
 

DeletedUser

Guest
vem da ga lahko uporabiš kasneje, nwm pa če lahko tudi propade....
meni se še ne zgodilo, v bistvu se gre samo za točke , ki jih lahko bilokdaj izkoristiš. se mi zdi
 

DeletedUser

Guest
koliko časa traja da te odjavijo od igre (če se dolgo ne prijaviš) ?
 
Top