Vprašanja o vaseh!

DeletedUser

Guest
Ej ljudje. A morš tut v drugi vasi če dvor postaviš naredit recimo 20 kovancov če hočeš novo vas al gre od 1 naprej spet?

Narediti moraš samo še kovance za 1 dodatnega plemiča, katerega potem ponavadi izuriš v vasi z že 3 plemiči(da imaš potem zopet vlakec).
Pri prevzemu ti vedno "umre" le en plemič(gre upravljat novo vas)
 

DeletedUser

Guest
Zdravo. Neki če bi mi lahko razložl prosim. Kak je sistem dobivanja točk v vasi (sprašujem samo zato ker sem postavil cerkev -5000 žita in sem mislil da bom nekaj od tega dobil v točkah. Zato me zanima kako to deluje.
 

DeletedUser

Guest
Poglej v "tabelo točk", ker v pomoči vojne plemen veliko piše ;).

Hvala. Tak k ponavad spet nism pogledu najprej v pomoč. Sam en je enkrt neki govoru da tud ko vojsko delaš al pa če se boriš pa to da dobi tvoja vas točke, men se zdi da ni res sam bi vseen rad preveru.?
 

gx15

Member
Reaction score
1
zanima me po koliko dnevih,mesecih bi se navadna vas spremenila v barbarsko(če se), če je igralec neaktiven in je nehal igrati ter ni izbrisal računa
 

DeletedUser

Guest
zanima me po koliko dnevih,mesecih bi se navadna vas spremenila v barbarsko(če se), če je igralec neaktiven in je nehal igrati ter ni izbrisal računa

14dni, traja izbris vasi.
 

DeletedUser

Guest
jast sem na svetu 2 mam npr.3 vasi . ena vas :1500točk druga vas 3000 točk. tretja pa preseže 500 pa nisem dobil premiuma.zakaj?
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
Zastonj premium dobiš samo pri 500 in 15000 točkah...

Ti pa imaš skupaj 5000 točk tako da ti manka še 10000 točk do zastonj premiuma.
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima vem da sem izven teme vendar ali bi lahko to vas še bolj zrušil?

Mestna hiša (Stopnja 1)
Stolnica (Stopnja 1)
Kmetija (Stopnja 1)
Skladišče (Stopnja 1)
Skrivališče (Stopnja 2)
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima vem da sem izven teme vendar ali bi lahko to vas še bolj zrušil?

Mestna hiša (Stopnja 1)
Stolnica (Stopnja 1)
Kmetija (Stopnja 1)
Skladišče (Stopnja 1)
Skrivališče (Stopnja 2)

Pravzaprav nisi izven teme. Postavil si vprašanje o vasi.

Te vasi ne moreš porušiti nižje=)
 

DeletedUser

Guest
Pravzaprav nisi izven teme. Postavil si vprašanje o vasi.

Te vasi ne moreš porušiti nižje=)

Hvala lepa sm kako pa lahko igralca uničim saj to je njegova edina vas!!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hvala lepa sm kako pa lahko igralca uničim saj to je njegova edina vas!!

Uničit igralca dejansko ne moreš... Lahko mu prevzameš vas, ta igralec pa potem lahko spet začne znova nekje na obrobju sveta.
 

masterix

New Member
Reaction score
0
Postavitev vasi

Mene zanima ali je postavitev vasi ko začneš igrati povsem naključna?
Ne zdi se mi namreč pošteno da so ene vasi daleč od bonusnih ali barbarskih, duge pa imajo po dve ali več v svoji bližini.
Saj ima igralec, ki ima te vasi okoli sebe bistveno prednost, ki je drugi, ki je od teh vasi oddaljen ure ali več sploh ne more več nadoknaditi in je pol že v začetku obsojen na propad.
 

ninja

Member
Reaction score
0
temu se reče simulacija realnosti, kjer je tudi tako, da eni imajo več kot drugi že ob rojstvu, pa tudi potem eni dobro "nafarmajo", eni pa malo manj :D

to je čar igre in začetka, le na s7 so se z obročem šli malo preveč arabce
 
Top