Vprašanja o vaseh!

deveti

Member
Reaction score
0
temu se reče simulacija realnosti, kjer je tudi tako, da eni imajo več kot drugi že ob rojstvu, pa tudi potem eni dobro "nafarmajo", eni pa malo manj :D

to je čar igre in začetka, le na s7 so se z obročem šli malo preveč arabce

ninja se spet tolazis za s7:D
 

DeletedUser

Guest
ali je mogoce?

ali je mogoce zavzeti vas brez plemicev?

[SPOIL]je mogoce [/SPOIL]




jaz ne razumem kako jo zavzameš eno vas napadam že zelo dolgo pa je nisem zavzel saj že 20krAT sem jo napadel.:D:D:D:D:D:D:D:D:rolleyes:;):confused::confused::(:cool::cool::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
ali je mogoce zavzeti vas brez plemicev?

[SPOIL]je mogoce [/SPOIL]




jaz ne razumem kako jo zavzameš eno vas napadam že zelo dolgo pa je nisem zavzel saj že 20krAT sem jo napadel.:D:D:D:D:D:D:D:D:rolleyes:;):confused::confused::(:cool::cool::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Vas lahko zavzamete samo, kadar v napadu skupaj z vojsko pošljete še plemiča. Če je napad uspešen, plemič zniža lojalnost te vasi. Osnovna lojalnost vasi je 100 in vsak napad zniža to lojalnost. Za zavzetje vasi, mora biti lojalnost znižana pod 0. To ponavadi pomeni 4 ali 5 napadov, v redkih primerih pa samo 3. Poglavar ponavadi umre že od osnovne obrambe vasi, zato ga ne smete pošiljati brez spremstva.

Takoj ko poglavar zniža lojalnost pod 0, prevzame poveljevanje tiste vasi, in ne more biti uporabljen za ponoven napad.

Več v pomoči Vojna plemen.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
ne potrebuješ jih 20, za novo vas potrebuješ najmanj enega plemiča, in z vsakim plemičem, ki ga izuriš, se cena poveča.
 

vitez samo

New Member
Reaction score
0
pozdravljeni. mene nekaj zanima. imam tri vasi. v prvi vasi lahko rušim zgradbe, v drugi in tretji pa ne morem. zakaj?
lp
 

DeletedUser

Guest
Ker moreš met mestno hišo vsaj na 15 stopnji da lahko rušiš zgradbe.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Šele ko imaš mestno hišo na stopnji 15 ali nekaj takega lahko začneš rušiti hiše. Bi ti moralo nekje v mestni hiši pisati, drobni tisk, skratka, ko boš imel vas dovolj nadgrajeno boš lahko tudi tam rušil.
 

vitez samo

New Member
Reaction score
0
imam mestno hišo na stopnji 18, pa ne morem rušiti. drugače imam zavihek za rušenje ampak če kliknem na njega, ne pridem do tiste strani, kjer lahko klikneš, da zgradbo zrušiš.
 

Flako

Member
Reaction score
0
hm, poizkusi rusiti druge stavbe, ker za skrivališče nisem prepričan da lahko rušiš...
 

DeletedUser

Guest
imam mestno hišo na stopnji 18, pa ne morem rušiti. drugače imam zavihek za rušenje ampak če kliknem na njega, ne pridem do tiste strani, kjer lahko klikneš, da zgradbo zrušiš.

Pa jo imaš na 18 stopnji v tisti vasi v kateri želiš rušit?
 

DeletedUser

Guest
Lojalnost v vasi ni 100%, zato ne moreš rušiti zgradb.
 

solaile

New Member
Reaction score
0
joooj sam zdaj se pa odprtje si9 že prav zares dolgo vleče . upam da ga bodo odprli vsaj ta teden.
 

DeletedUser

Guest
Kaj so to skrivnosti, ker sem videl da so eni pod forum za 13 svet pisal da skrivnosti ne?
 
Top