vprašanje

DeletedUser

Guest
kako delue ta storitev SponsorPay za premium račun a mi lahko kdo pove prosim.Lp
 

DeletedUser

Guest
Če hočeš to pomeni, da ti sponzorji plačajo, ampak moraš tisto kjer se moraš registrirati (tam dobiš link do spletne strani) in potem plačuješ 4€ na mesec ali pač kolikšno dajo ceno. Torej v vsakem primeru moraš za premium plačat, zastonj ga dobiš samo, ko prideš do 500 in 15.000 točk ali pa nekoga povabiš in le-ta pride do 500 točk.
 

DeletedUser

Guest
s povabljenem se ne splača kajti se ne bon ne pridruži

In spet si ti pametn ...
Kako da se ne splača? Pa če se en od 5ih povabljenih prijavi to dosta pomaga! Če pa maš vredu ljudi okoli sebe, pa se bojo za tebe vsi potrudli in igrali do 500 točk, samo da boš ti dobil kaki mesec PA
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Pusti ga, saj ne vem za kaj se gre.
Če poznaš nekaj ljudi k bi radi igrali to igrico, pa jih povabiš prišparaš tudi na denarju..
 

d00men

Member
Reaction score
0
Pusti ga, saj ne vem za kaj se gre.
Če poznaš nekaj ljudi k bi radi igrali to igrico, pa jih povabiš prišparaš tudi na denarju..


ne boš govoril kdo ne pozna igre!Že po celem netu sem dal link že 3 tedne nazaj pa se nihče prijavil!Ne mi prosim govorit.Če tebi uspeva se verjetno vabiš sam.
 

DeletedUser

Guest
ne boš govoril kdo ne pozna igre!Že po celem netu sem dal link že 3 tedne nazaj pa se nihče prijavil!Ne mi prosim govorit.Če tebi uspeva se verjetno vabiš sam.

Rajši se drži mojega nasveta: TIHO!!!! pa 2x premisli (lahko tud 3x, posebaj za tebe) predn oddaš post.

Pa kdo je reko, da moreš to oglaševat pri nekih NEZNANCIH?! Daj to svojim prjatlom, če si še v šoli pa sošolcom! Seveda se ti ne bo od neznancev nihče prijavil ... kaki prjatl se pa bo zagotovo.
 

d00men

Member
Reaction score
0
Rajši se drži mojega nasveta: TIHO!!!! pa 2x premisli (lahko tud 3x, posebaj za tebe) predn oddaš post.

Pa kdo je reko, da moreš to oglaševat pri nekih NEZNANCIH?! Daj to svojim prjatlom, če si še v šoli pa sošolcom! Seveda se ti ne bo od neznancev nihče prijavil ... kaki prjatl se pa bo zagotovo.

Ja moji frendi že igrajo vsi
 

DeletedUser

Guest
Ja nevem, te pa idi v knižnco pa se prijavi pa tam enkrat na dan igraj LOL hahahaha :D (sicer nepreizkušeno, ampak verjetno bi ti uspelo). In seveda, igraj SIM CITY! Samo zgradbe ...
 

DeletedUser

Guest
Ja nevem, te pa idi v knižnco pa se prijavi pa tam enkrat na dan igraj LOL hahahaha :D (sicer nepreizkušeno, ampak verjetno bi ti uspelo). In seveda, igraj SIM CITY! Samo zgradbe ...

in zakaj misliš, da že zdaj ne igra tako?
 

DeletedUser

Guest
treba ga je blo opomnt, da naj kar tako nadaljuje, ker je to "najboljši način" ... da postaneš od nekoga farma :D Delam v korist drugih igralcev ... hahaha

Sicer pa ne mislim, ampak vem :p
 
Top