vprašanje

Status
Not open for further replies.

Red rose

Member
Reaction score
0
pozdravljeni,se opravičujem ker motim,toda bi prosila odgovor na sledeče:
Gospa že igra od sveta1 naprej,do sedaj ni imela nikakršnih problemov..na SV 7 se ji je pridružila njena sestra,ker pač vsi v SLO niso toliko finančno sposobni,da bi imeli 2 compa in 2 internetni povezavi,igrata 2 računa na isti povezavi,vsekakor sta naredile vse po predpisih,toda glej čudež:računi so bili blokirani...Lepo prosim,da mi negdo od vas moderatorjev razloži,kako je do tega prišlo,vse je podrobno razložila v naslovljenem zs moderatorjev,toda do sedaj še žal ni prejela odgovora.Zanima me samo,gdo bo kril vso to škodo premiuma,ki ga kupuje,ter škodo igralca,ki mu čuva račun...Namreč :
-surovine gredo preko skladišča
-sovražnik se nemoteno razvija naprej...
-ona pa se le nemočno z nami pogovarja preko skypa,kaj se dogaja z njenimi vasmi...

hvala za odgovor

lp Red rose
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni,se opravičujem ker motim,toda bi prosila odgovor na sledeče:
Gospa že igra od sveta1 naprej,do sedaj ni imela nikakršnih problemov..na SV 7 se ji je pridružila njena sestra,ker pač vsi v SLO niso toliko finančno sposobni,da bi imeli 2 compa in 2 internetni povezavi,igrata 2 računa na isti povezavi,vsekakor sta naredile vse po predpisih,toda glej čudež:računi so bili blokirani...Lepo prosim,da mi negdo od vas moderatorjev razloži,kako je do tega prišlo,vse je podrobno razložila v naslovljenem zs moderatorjev,toda do sedaj še žal ni prejela odgovora.Zanima me samo,gdo bo kril vso to škodo premiuma,ki ga kupuje,ter škodo igralca,ki mu čuva račun...Namreč :
-surovine gredo preko skladišča
-sovražnik se nemoteno razvija naprej...
-ona pa se le nemočno z nami pogovarja preko skypa,kaj se dogaja z njenimi vasmi...

hvala za odgovor

lp Red rose

En preprosti nasvet... igraj pošteno! In naj ne velja to, vsak izgovor je dober, četudi je slab....

Pa še nekaj... Videl sem sporočilo, ki ga je "baje" poslala in v katerem je spraševala kdo je bil to. Evo, roko dvignem da bo lažje spala.
 
Last edited by a moderator:

Red rose

Member
Reaction score
0
vedno sem igrala in vedno bom igrala pošteno!!!Ne zdi pa se mi pošteno tole,kar se je zgodilo-blokada računa!!!
 

DeletedUser

Guest
vedno sem igrala in vedno bom igrala pošteno!!!Ne zdi pa se mi pošteno tole,kar se je zgodilo-blokada računa!!!

Zakaj ne! Gre za multi račun.

Tiste pravljice, ki si jih igralci napišejo kot razlogi so včasih prav neverjetni...

Glede račun na sittanju, pa piši podpori... bodo prestavili, če boš vsaj kulturno napisala sporočilo...
 

DeletedUser

Guest
vedno sem igrala in vedno bom igrala pošteno!!!Ne zdi pa se mi pošteno tole,kar se je zgodilo-blokada računa!!!

#1 razprave o blokadah računov so prepovedane na forumu
#2 Kršili sta pravila in sta zato bili blokirani, kaj tu ni poštenega?
#3 Poznam več takih kot ste vi, da če se drugim zgodi je vse lepo in prav, ko pa se vam samim pa je vedno nepošteno.
 

handjar

New Member
Reaction score
0
se mi zdi,da je že bil en tak primer blokade dobrega igralca,ki se je hitro razvijal in osvajal..najprej so mu ukradli račun..ga je zrihtal nazaj..pol pa so ga banali..ne vem..mislim,da imajo admini za ene prestroga merila..
 

Red rose

Member
Reaction score
0
#1 razprave o blokadah računov so prepovedane na forumu
#2 Kršili sta pravila in sta zato bili blokirani, kaj tu ni poštenega?
#3 Poznam več takih kot ste vi, da če se drugim zgodi je vse lepo in prav, ko pa se vam samim pa je vedno nepošteno.
igram že od 3 naprej,vedno sem igrala pošteno in vedno bom igrala pošteno..jaz nisem ti,se razumeva?!!!
 

DeletedUser

Guest
igram že od 3 naprej,vedno sem igrala pošteno in vedno bom igrala pošteno..jaz nisem ti,se razumeva?!!!

lepo te prosim, ne delajte se angelov in obtožujte drugih če vam kaj ne paše.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
pozdravljeni,se opravičujem ker motim,toda bi prosila odgovor na sledeče:
Gospa že igra od sveta1 naprej,do sedaj ni imela nikakršnih problemov..na SV 7 se ji je pridružila njena sestra,ker pač vsi v SLO niso toliko finančno sposobni,da bi imeli 2 compa in 2 internetni povezavi,igrata 2 računa na isti povezavi,vsekakor sta naredile vse po predpisih,toda glej čudež:računi so bili blokirani...Lepo prosim,da mi negdo od vas moderatorjev razloži,kako je do tega prišlo,vse je podrobno razložila v naslovljenem zs moderatorjev,toda do sedaj še žal ni prejela odgovora.Zanima me samo,gdo bo kril vso to škodo premiuma,ki ga kupuje,ter škodo igralca,ki mu čuva račun...Namreč :
-surovine gredo preko skladišča
-sovražnik se nemoteno razvija naprej...
-ona pa se le nemočno z nami pogovarja preko skypa,kaj se dogaja z njenimi vasmi...

hvala za odgovor

lp Red rose

Pravila so za vse enaka in javno objavljena na spletni strani Vojne plemen. Glede blokad računa se obrnite na podporo, saj so za reševanje in-game težav pristojni le oni.
O blokadi računa se ne razpravlja na forumu.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top