Odgovorjeno Vprasanje

DeletedUser

Guest
mene zanima če lahko imaš več mest na enkrat, seveda tokom igre, in če v novem mestu začneš od 0 tock ??? se to da v tej igrici??? hvala v naprej :p
 
Last edited by a moderator:

janci89

Member
Reaction score
0
mene zanima če lahko imaš več mest na enkrat, seveda tokom igre, in če v novem mestu začneš od 0 tock ??? se to da v tej igrici??? hvala v naprej :p

nevem če sem te ravno razumel

tu niso mesta temveč vasi....kaj se pa tiče ja seveda da lehko maš več vasi saj to je cilj te igre da nabreš več vasi :D
in v novem mestu ne začneš od 0 točk, saj to ni travijan da bi si ti vasi lahko postavil
ampak to jo moraš zavzet

upam da sem te dobro razumel
lp
 

DeletedUser

Guest
mene zanima če lahko imaš več mest na enkrat, seveda tokom igre, in če v novem mestu začneš od 0 tock ??? se to da v tej igrici??? hvala v naprej :p

Poglej si malo statistike in se registriraj na si8 pa poglej na lestvici uvrstitev pa vasi ap ti bo mogoče bolj jasno :)
Začneš na normalnem svetu s 36 točkami :)

Vas zavzemeš z plemičem ki ga izuriš na plemiškem dvoru še prej pa moreš kovati zlatnike... nekaj na hitro povedano :)
 

DeletedUser

Guest
qul janci si me prov razumu, in si lepo razlozu, sm dokaj nov tko da se se lovim sam bom v tednu dni najkasnej pokapiru :) prej sm no se zdej igrau gripolis zdej pa to pa mi je kr vsec tko da bom vrjetn dost sprasovov po iskusnjah , Hvala lepa za tak odgovor :p
 

DeletedUser

Guest
teb tud hvala hunter to me je zanimal a zacnes iz 0 al iz 36 tock, sam to je mal se mi zdi, pa a so vasi ki jih zavzames nujno drug igralec al so tud NPS(misl racunalniskega izvora)?
 

janci89

Member
Reaction score
0
teb tud hvala hunter to me je zanimal a zacnes iz 0 al iz 36 tock, sam to je mal se mi zdi, pa a so vasi ki jih zavzames nujno drug igralec al so tud NPS(misl racunalniskega izvora)?

zavzameš lahko vsako opstoječo vas
to pomen da je lahko od igralca al pa je zapuščena vas
 

DeletedUser

Guest
A z napadi dobis ksne tocke al ksn rank al kaj plz?pa ce ja kje to vidš?
 

DeletedUser

Guest
Če napadaš igralca in mu ubiješ enote dobiš točke, ki se vidijo na lestvici premaganih nasprotnikov. Obstajajo tudi dnevna odličja, ki jih dobil tisti, ki v enem dnevu pobije največ enot, napleni največ surovin ali oropa največ vas.

Če želiš prevzeti vas pa rabiš plemiča. Tega lahko uriš v plemiškem dvoru. Plemič v napadih zniža lojalnost napadani vasi od 20-35%. Če pade ta lojalnost pod 0, je vas tvoja.
 

DeletedUser

Guest
lepo pozdravljeni mene to zanima če kdo podarja svoj račun z večimi vasmi da bi nadaljeval po njegovem računu dalje
 

DeletedUser

Guest
Zanima ga, če lahka prevzame od enega igralca račun in igra dalje njegov račun :)

Trnuljcica to bi še moja babica razumela :D hehe
 

DeletedUser

Guest
igraš lahko račun, pa če ga je mela že cela vas pred tabo...ne smeš pa igrati več računov na enem svetu :)
 

janci89

Member
Reaction score
0
kdo pa je rekel da bo igral dva računa?

kot je miki rekel, njega zanima če ima gdo kak prost račun da bi ga on igral.
 
Top