Vse igre od InnoGames

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,
Odločil sem se, da vam na kratko predstavim vse igre od InnoGames GmbH.(Povezava do spletne strani podjetja)
(Prosim ne se jezit z prevodi, ZNAM ANG. TEKOČE, le skušam prevajat čim bolj na kratko in preprosto)

Torej, bomo začeli kar z našo preljubo Vojno Plemen oz. mednarodno Tribal Wars.

Uradna predstavitev iz InnoGames;

[SPOIL]
Tribal Wars is set in the early middle ages. Every player starts as a leader of a small village, striving for power and glory. Under your command the village grows. As production increases, trade flourishes.

Not only is your own village growing but the others near you are as well. All around you there are other villages that have the same goal, to become powerful. Troops are recruited and villages fortified. Wild warriors pillage and plunder.

Over time you meet other players and become part of a tribe to help and support each other.

Slowly your village gets larger and stronger as better units are created, and at some point, it becomes time to conquer other villages...
[/SPOIL]

Sam mislim , da mi ni potrebno izgubljati besed o tem, saj vsi poznamo VP/TW tako, da je razlaga odveč.

Naslednja igra je The-west (Povezava do igre)
*Igra ima 10 Mio igralcev in je bila izglasovana za najboljšo "browser" igro leta 2009
Uradna predstavitev igre;
[SPOIL]
Follow the traces of Jesse James and Billy The Kid, experience exciting adventures and search for gold along the Klondike!

The West is a role-playing game set in the Wild West. You play a character on the hunt for adventure, gold and fortune. On your adventure you will partake in interesting and exciting stories, you'll help the settlers and collect a few bounties.
[/SPOIL]
Na kratko prevedeno:
The West je igra postavljena v divji zahod. Igraš "osebka", ki išče avanure, zlato in bogastvo. V igri je ogromno zanimivih in razburljivih zgodb. V misijah boš pomagal "naseljencem" in delal ostale misije.

Naslednja takšna igra je Grepolis (Povezava do igre)

Uraden opis igre;
[SPOIL]
Are you ready to conquer the Olympus following in the footsteps of Ulysses, Achilles and the Greek heroes? Then join us for a unique adventure into the world of Ancient Greece.
In this browser based online game, it is your task to build up from a small Polis (Greek for town) to a huge metropolis. Unite with other players in victorious alliances, establish a powerful army and navy and finally conquer islands far away. On your trip to glory and honor, you should also take care of the gods of Greek mythology: Zeus, Hera, Athena and Poseidon will decide your fate.
[/SPOIL]

Kratek slovenski opis:
Tvoja naloga je iz malega "polisa"(*Staro grško ime za majhno mestece/vasico*) Pripeljati do metropolisa - veliko mesto. (lol kakšna razlaga)
Skratka , igra zelo podobna vojni plemen, vendar vseeno zelo drugačna.
Princip igranja je enak, vendar je ta igra zelo dosti bolj "nagrajena" saj vsebuje več zgradb, mornarico, bogove, itd.

Če se komu zdi VP dolgočasna oz. enolična, je ta igra prava zanj.

Gremo naprej, naslednja igra je Bounty Hounds
Igra se ni izšla, tukaj je FBjeva stran od igre. (Povezava do igre)

Uradna prestavitev igre:
[SPOIL]
A trip around the Milk Way and back? Bounty Hounds Online gives you the chance to take a free trip to a far away galaxy. As a mercenary soldier for a private security firm, you’re responsible for maintaining peace and order and taking out sleazebags. However, little by little you’ll realize that things are not always as they might first appear. Your task will be to gather a strong alliance around you and, step by step, uncover a dark conspiracy.
[/SPOIL]

Slovenski prevod oz. kratka predstavitev.
Potovanje do mlečne ceste(*ozvezdje) in nazaj? Bounty Hounds Online ti da možnost, da odpotuješ v oddaljene galaksije kot plačanec ali privaten varnostnik in tvoja naloga bo ohranjati mir in red.
Skratka, počasi in po malo boš odkrival, da stvari okrog tebe niso, kot so izgledale na prvi pogled.
Tvoja misija je, da si ustvariš močno alianso okrog sebe in potem korak za korakom odkrivaš temne zarote.

Igro bo potrebno za igranje "downloadati" na računalnik.

Iz opisa predvidevam, da gre za nekakšno vesoljsko igro , tako da vsi ljubitelji znanstvene fantastike - to je prava igra za vas!

Naslednja takšna igra je WestWars
Igra se igra preko Facebooka.(Povezava do igre

Uradna predstavitev igre;
[SPOIL]
WestWars is the first Facebook game published by InnoGames.

The scenario is linked to the browsergame The West, which has ten million users and has been voted as the ‘Browsergame of the year’ in 2009, the gameplay is completely different, though. You can not only enhance your own character by surviving thrilling adventures in unknown lands, but may also recruit your friends as members of your WestWars Gang. And then, it is crunch time: Is Jennifer a suitable mastermind or should she be better as my scout? Should I put Andrew as my bodyguard or would he be the perfect goon? A well balanced gang is a very important factor in WestWars.
[/SPOIL]

Slovenska predstavitev:
*WestWars je prvi igra od InnoGames na Facebooku.*
Igra kot takšna je zelo podobna igri The West. Vendar je igranje zelo drugačno. Za razliko od The West lahko tukaj rekrutiraš tvoje prijatelje v svojo "tolpo" . Tem članom svoje tolpe lahko tudi določiš položaj v tolpi in tudi ogromno drugih zanimivosti je.

Hm, ta igra lahko povem, da mi je osebno zelo všeč, in lahko povem svoje osebno mnenje, da so v InnoGames naredili zelo velik korak naprej, ko so se odločili za igre preko FBja. Pač moje osebno mnenje, tam jaz vidim trg za takšne igre v prihodnosti.

Obstaja še ena igra, za katero pa nisem našel, kje se registrira, zato predvidevam, da je še v testiranju.
Opisal jo bom vseeno, in dal link. Povezava do spletne strani igre


Ime igre je Tribonia.

Igro bo potrebno za igranje "downloadati" na računalnik.

Uradna predstavitev igre:
[SPOIL]
Tribonia leads you on a journey into a far distant land. Here, they have to weather the attacks of fire-spitting dragons, brutal mutants and legions of hostile orcs and goblins.
[/SPOIL]

Zadnja igra od InnoGames je SevenLands.Povezava do igre
Igra je trenutno le v Nemščini, ampak bo v kratkem tudi v Angleščini.

Uradna predstavitev igre:
[SPOIL]
SevenLands leads you to an exciting journey in a massive land full of adventures, dangers and a lot of surprises. In this browser based online game, it is your task to save a big and mighty kingdom which is threatened by ancient powers. Therefore you have to complete numerous quests and prove your role-playing skills each decision you make can effect the fate of the seven lands. Bring new glory to this legendary land!
[/SPOIL]

*Za zadnji dve igri nisem pisal slovenskih predstavitev, kajti ene mislim , da še sploh ni, druga pa je samo v nemščini in tisti, ko bo imel namen igrat, bo sam vedel dosti več od mene(Ne govorim Nemško))

To je to, upam, da sem vam kaj s to temo koristil.

In tudi tukaj odpiram razpravo o ostalih igrah od InnoGames. Kar povejte kaj si mislite o kateri, katero že igrate, kako se vam zdi, itd.
Jaz sem svoje mnenje povedal že med razlago.


ps. Kako patetičen moram biti , da to pišem ob pol 6 zjutraj?
ps2. Grobi sem lepo naredil? Did i make you proud????

Lepo jutro še naprej, jaz pa grem spat.........
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Lepo Flekić!
Čestitke!
Sam igram "TheWest" in pa "Tribal Wars" ostale so Waste of time!
 

hilary

Member
Reaction score
0
Lepo si to predstavil :)
Rekel bi, da je od Innogames Vojna plemen najboljša!
Drugače pa tudi WestWars ni slaba :)
TheWest je pa skor enaka kot WestWars :D:D:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
lepo predstavljeno!
ampak zame ne bo nobene igre čez vojno plemen/tribal wars!

Ni mišljeno tekmovanje v priljubjenosti itd,. Samo če se kdo na Vp dolgočasi, sem mu želel ponuditi še ostale igre.
Drugače pa me veseli, da ti je VP všeč.

[COLOR=”YellowGreen”]Lepo[/COLOR] [COLOR=”Orange”]Flekić[/COLOR]!
[COLOR=”Red”]Čestitke![/COLOR]
Sam igram “[COLOR=”Red”]TheWest[/COLOR]” in pa “[COLOR=”Red”]Tribal Wars[/COLOR]” ostale so Waste of time!

Se strinjam. Saj sem odzgoraj že napisal, Ostale igre so preveč nerealne/znanstveno-fantastične zame. Ostajam na realnih tleh in VP in thewest/westwars sta/so edine igre, ki mi omogočajo igranje po mojem okusu.

Lepo si to predstavil :)
Rekel bi, da je od [COLOR=”Red”]Innogames[/COLOR] [COLOR=”Blue”]Vojna plemen[/COLOR] najboljša!
Drugače pa tudi [COLOR=”Blue”]WestWars[/COLOR] ni slaba :)
[COLOR=”Blue”]TheWest[/COLOR] je pa skor enaka kot [COLOR=”Blue”]WestWars[/COLOR] :D:D:D

Preberi si predstavitve.
WestWars je "kopija" TheWest, in ne obratno, kot si ti napisal.
WestWars je takorekoč TheWest, prenesen v Facebook, in tudi posodobljen, ter ima dodanih ogromno novih možnosti. Drugače pa je igra nastala na podlagi Thewest.

lp
 

DeletedUser

Guest
Nikoli še nisem poskušal drugih kot grepolis in vp/tw... tak da nevem niti kak so druge :D :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
???? ka si hotu prašat ne razumem te a misleš zakaj niso vse igre slovensje???

zato ker še niso tako dolgo zunaj da bi jo naredili še v sloveniji
 
Top