XmigX

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Predragi forumaši. V kratkem pričakujem ban obenem pa sporočam da se poslavljam od tega sveta. Preveč je:
- pristranskosti adminov(večkrat prijavljeno pa veliko hujše in brez posledic)
- igranje adminov v igri kar je razumljivo sam na slo serverju
- glavni razlog pa je: da na slo serverju preprosto ne uživam več v igri.

itd itd itd

Uživajte v igri. Račun bo predan drugemu.

Se ne splača več ukvarjat. Me pa srečate na w21 če si me kdo zaželi.

LP
XmigX

P.S. in da ne bo kdo rekel da sem končal zaradi vojne:
Na mene je do sedaj pristal le en napad od TMP tako da v tem ne iščite razlogov v tem

P.S.2 Ne prosite za račun. Račun bo šel v prave roke. In ne ne bo brisan.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Samo en napad je bil dovolj??

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:


Mehko [NICK]XmigX[/NICK]ovo srce.

:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Ne. Je treba forum vzpodbudit. Zdaj tebe nebo, bo malo mrknalo vse skupaj.



Zdaj razumem, kaj je x mislil z umsko motenimi osebki. NF, ubijalec, makkam. Glavna trojica, res ste lahko ponosni nad sabo in vašim obnašanjem.

Grobi tebe bi pa prosil, da se malo zamisliš z XmigX-ovim odhodom, saj ima čisto prav glede modov in vsega skupaj.

Vglavnem Mitja pogrešali te bomo in veliko sreče še naprej tako v RL kot na VP-ju.
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam z Salahom in XmigXom, pogrešali te bomo, si fejst in, če bi bilo takih ljudi več bi bilo dejansko lepše igrati ;)

Lp, TBONE
 

DeletedUser

Guest
Salah če bo ban bo upravičeno. Ker sem namerno napisal kar sem. Vseeno na slo serverju sem spoznal veliko ljudi. In moram ti edino reči da NF ni med tistimi razlogi saj se zna zasebno zelo dobro menit in verjetno je ok v RL čeprav ga osebno ne poznam. Njegov način sem od nekdaj vedel kak je.
Tudi niso razlog ubijalec in makkam ali karkoli drugega.
Preprosto je razlog to da sem se preveč posvetil igri:
- imam dva zelo majhna otroka in igra je vzela preveč prostega časa ki bi ga raje posvetil njima
- na slo serverju nimam več užitka igrati čeprav sem spoznal veliko dobrih ljudi med drugim tudi tebe. Nekatere celo osebno.
- po 6 mesečni pavzi sem se logiral na w21 in malo čvekal z člani ter spoznal da sem tam dejansko užival poleg tega tam igra vsaj sedaj zahteva veliko manj časa zaradi nastavitev sveta.

Vsem želim veliko sreče v igri in v RL še posebej tistim ki sem jih tudi osebno spoznal saj ste res ok.
Že dolgo sem vztrajal v igri samo zaradi tega sedaj pa je žal tega konec.

LP vsem in ne se kregat.

KOH zmagajte ta svet!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Zdaj razumem, kaj je x mislil z umsko motenimi osebki. NF, ubijalec, makkam. Glavna trojica, res ste lahko ponosni nad sabo in vašim obnašanjem.

Grobi tebe bi pa prosil, da se malo zamisliš z XmigX-ovim odhodom, saj ima čisto prav glede modov in vsega skupaj.

Vglavnem Mitja pogrešali te bomo in veliko sreče še naprej tako v RL kot na VP-ju.
A spet gremo k žaljivkam? Očitno nekateri nemorete brez da bi koga žalili na osebni ravni več.

Se strinjam z Salahom in XmigXom, pogrešali te bomo, si fejst in, če bi bilo takih ljudi več bi bilo dejansko lepše igrati ;)

Lp, TBONE

lol vic dneva

@XmigX nebom te pogrešal in sploh nemislim posebaj tvojega posta komentirat. Uživaj v RL.
 

DeletedUser

Guest
Zdaj razumem, kaj je x mislil z umsko motenimi osebki. NF, ubijalec, makkam. Glavna trojica, res ste lahko ponosni nad sabo in vašim obnašanjem.

Hmm brez žaljenja ne gre? Za razliko od tebe nisem nikogar užalil.

ps... imam potrdilo, da sem normalen. Sem si sam sprintal list doma pa ponaredil štampiljko. :D A rabiš?:D


Grobi tebe bi pa prosil, da se malo zamisliš z XmigX-ovim odhodom, saj ima čisto prav glede modov in vsega skupaj.

In zakaj bi se zamišljal nad njegovim odhodom? Če ne more ohranit trezne glave med pisanjem in more žaliti vsepovprek pač sledi to.:rolleyes: Si pa na dobri poti tudi ti.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hmm brez žaljenja ne gre? Za razliko od tebe nisem nikogar užalil.

ps... imam potrdilo, da sem normalen. Sem si sam sprintal list doma pa ponaredil štampiljko. :D A rabiš?:D




In zakaj bi se zamišljal nad njegovim odhodom? Če ne more ohranit trezne glave med pisanjem in more žaliti vsepovprek pač sledi to.:rolleyes: Si pa na dobri poti tudi ti.


makkam... Saj ni edini, poznam dosti forum moderatorjev, ko so izbirali strani, zanimivo je samo, da so jih zmeraj izbrali na strani TMP. Ampak o tem ne bom tukaj.

Glede žaljenja, itak mi je vseeno če me banajo na forumu ;)
 

DeletedUser

Guest
makkam... Saj ni edini, poznam dosti forum moderatorjev, ko so izbirali strani, zanimivo je samo, da so jih zmeraj izbrali na strani TMP. Ampak o tem ne bom tukaj.

Glede žaljenja, itak mi je vseeno če me banajo na forumu ;)

Črtofobija?
 

DeletedUser

Guest
makkam... Saj ni edini, poznam dosti forum moderatorjev, ko so izbirali strani, zanimivo je samo, da so jih zmeraj izbrali na strani TMP. Ampak o tem ne bom tukaj.

Še ne veš, da cel TMP dobiva zastoj PP? :D:p:D:p:D:p:D:p:D:p:D:p:D


To je...
[SPOIL]HEC:D[/SPOIL]
zanimivo je samo, da so jih zmeraj izbrali na strani TMP. Ampak o tem ne bom tukaj.
Vsak član foruma je imel možnost "kandidirat" za posamezne "službe". Če nisi, je krivda na tvoji strani. Če je bila slaba prošnja, je tudi na tvoji strani.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
ni za kaj skoda,tvojga racuna da si ga bo lastil KOH bilo mi je v veselje,da sva do konca ohranila lep korektni odnos in to mi dost pomeni
 

DeletedUser

Guest
Vse pa prosim še zadnje: naj se to ne sprevrže zopet v kregarijo. Napisal sem poslovilno in vsaj toliko imejte spoštovanja da ne zaidete s teme.

Flaningerju se sicer opravičujem kar sem mu zs napisal v izbruhu jeze ampak žal kar sem napisal sem.
LP vsem.
 

DeletedUser

Guest
Res, da smo se tu veliko provocirali, izražali mnenja a mislim, da ni bilo nič osebnega.Torej veliko sreče v rl.

TMP pa naprošam da naj dovoli, da se njegovi kolegi v KOH dostojno poslovijo od soborca.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Res, da smo se tu veliko provocirali, izražali mnenja a mislim, da ni bilo nič osebnega.Torej veliko sreče v rl.

hvala tudi tebi.
Ja upam da res ni kdo preveč osebno vzel vse skupaj in da nikoli ne pride do tega da kdo zamaše RL s igro...
 

DeletedUser

Guest
Menim, da bo tudi mene morala kmalu srečati "pamet" in bom morala narediti podoben korak kot ti Mitja.....

Predvsem veliko srečnih trenutkov s tvojo mlado družinico ti želim, resnično.

Lep pozdrav, Lily
 

DeletedUser

Guest
Thx tudi tebi.
Mogoče in upam da moj odhod vsaj nekaj spremeni:

dajte se zbadat z noobi, dajte se posmehovat en drugemu kako igra...vendar ostante ljudje, saj nekoč lahko še skupaj igrate...ne glede na to kdo bo zmagal skoraj ni možnosti da bi eno pleme vse prenoblal in ne vse zbadljivke jemat osebno(tudi jaz sem se pustil zavesti in sem se spustil na takšno raven česar se sramujem)...ampak naredil je en klik ko se človek zave kaj je pomembno. Nič grem danes normalno spat :)


...ČEPRAV Z VSEM SRCEM NAVIJAM ZA KOH DA NE BO POMOTE :)
 
Status
Not open for further replies.
Top