XmigX

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
matjaz odgovor na to je preprost. To je bilo predno sem se dogovoril z Irko. Potem so me prepričal da je škoda tak račun brisat al ga ponoblat. To je tudi ninja rekel.
Sem dal tudi sam pogoj irki da ne pride v roke ninje. Če bi mi bilo mar za račun tega ne bi verjetno pisal
 

DeletedUser

Guest
Ninja sam se naj odloči ne pa da mu ti neki govoriš

Hilary daj povej nick, da te znoblam, mi greš že na živce...

Vsi tvoji komentarji so čisto nekaj brezveze in neutemeljeni, se vidi, da si nek zelenec
 

nofear

Member
Reaction score
0
Hilary daj povej nick, da te znoblam, mi greš že na živce...

Vsi tvoji komentarji so čisto nekaj brezveze in neutemeljeni, se vidi, da si nek zelenec

Vsakdo lahko komentira ne vem zakaj se zdaj ravno ti nekaj pametnega delaš, ko pa sam verjetno nisi pameten v igro prišel.
 

hilary

Member
Reaction score
0
Hilary daj povej nick, da te znoblam, mi greš že na živce...

Vsi tvoji komentarji so čisto nekaj brezveze in neutemeljeni, se vidi, da si nek zelenec

Haha ti mene daj me no daj me če hočeš dobit najbolj butaste vasi na celemu Si1 haha
saj me lahko samo trošenje vojske bo :D
 

DeletedUser

Guest
Haha ti mene daj me no daj me če hočeš dobit najbolj butaste vasi na celemu Si1 haha
saj me lahko samo trošenje vojske bo :D

Kaj si ti pol ta barbarska vas al kaj? Dej si delat vojsko, če že ne moreš čez 3000! Pa nehej delat skrivališča, to me zlo moti.
 

d00men

Member
Reaction score
0
arbiter ti so moj sovražnik iz s1!!!!Ti maš 100 računov en je bil green al neki takega in si baje nasral druge,da račun odajaš ane?Kje si bil do sedaj?

No sedaj pa k temi:

skrivališče je kr neki ne vem zakaj je,ker skoraj 0 surovin ne skrije.
 

DeletedUser

Guest
Vsakdo lahko komentira ne vem zakaj se zdaj ravno ti nekaj pametnega delaš, ko pa sam verjetno nisi pameten v igro prišel.

Ne delam se pametnega, zato se pa tudi ne udeležujem debate.
Samo mi gre na živce ko kar eni komentirajo in to s čisto neumesnimi komentarji..

verjetno nisi pameten v igro prišel. --> In kaj naj bi to sploh pomenilo? ;)
 

DeletedUser

Guest
Salah, pusti jih, niso vredni časa, ki ga porabiš za komentar :) Gremo raje noblat, bo hitreje konec :D
 

DeletedUser

Guest
arbiter ti so moj sovražnik iz s1!!!!Ti maš 100 računov en je bil green al neki takega in si baje nasral druge,da račun odajaš ane?Kje si bil do sedaj?

No sedaj pa k temi:

skrivališče je kr neki ne vem zakaj je,ker skoraj 0 surovin ne skrije.

Očitno še do danes nisi dojel, da so me člani, ki so nehali igrat, dodali za čuvaja, da so se potem lahko brez presenečenj prevzemale njihove vasice... Potem sem ti iz vsakega čuvanega računa pisal, da imam gesla od cele alianse in nadzorujem vse račune. No skratka, dej še mal razmišljaj... mene si zelo nasmejal :D
 

DeletedUser

Guest
Kako kaj? Evo po nekaj dneh sem prišel malo pogledat kaj se dogaja na forumu in na svetu. Vidim da kregarije še vedno tečejo in da gre mojemu bivšemu računu kar dobro sedaj, ko se ga ne nobla interno). Vsaka čast tistemu ki ga igra (slišal sem da prej ni igral na s1) Danes 11 vasi?!?
No sem vesel da je račun v pravih rokah.
Čeprav mi je vseeno za s1 še vedno pridem malo pokukat. Navsezadnje sem tukaj preživel kar nekaj časa.
No lepo igro še naprej pa ne se kregat.

P.S. ampak Ata slika in tekst mi pa vseen ni všeč v profilu :)))
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Kako kaj? Evo po nekaj dneh sem prišel malo pogledat kaj se dogaja na forumu in na svetu. Vidim da kregarije še vedno tečejo in da gre mojemu bivšemu računu kar dobro sedaj, ko se ga ne nobla interno). Vsaka čast tistemu ki ga igra (slišal sem da prej ni igral na s1) Danes 11 vasi?!?
No sem vesel da je račun v pravih rokah.
Čeprav mi je vseeno za s1 še vedno pridem malo pokukat. Navsezadnje sem tukaj preživel kar nekaj časa.
No lepo igro še naprej pa ne se kregat.

P.S. ampak Ata slika in tekst mi pa vseen ni všeč v profilu :)))

IZDAJALCE SO VČASIH SAMO NA ŠTRIK DAJALI

dobro da je to samo igra
 
Status
Not open for further replies.
Top