Yawn!

DeletedUser

Guest
išče se rekrutacija dobrih in aktivnih igralcev pri plemenu YAWN!
poskušamo narediti elito ki bo zavladala svetu,zato pa potrebujemo vašo pomoč..
imamo zlo dobrega vodjo in modratorja foruma,vsi v plemnu so izkušeni,manjkajo nam pa samo člani..

kontaktirajte : saw-e
svet 5 : YAWN!
 

Flako

Member
Reaction score
0
išče se rekrutacija dobrih in aktivnih igralcev pri plemenu YAWN!
poskušamo narediti elito ki bo zavladala svetu,zato pa potrebujemo vašo pomoč..
imamo zlo dobrega vodjo in modratorja foruma,vsi v plemnu so izkušeni,manjkajo nam pa samo člani..

kontaktirajte : saw-e
svet 5 : YAWN!

Lahko bi malo več povedal... Strani neba npr., lahko bi imensko povedal za katere izkušene igralce gre. Če bi bil ti malo izkušen, ne bi tukaj tako iskal članov. Pač moje mnenje.


modratorja foruma,

Nisem mogel preko te izjave.

Jaz pa imam lily dodano med prijatelji na forumu, to pomeni, da mi v igri cel čas nastavlja polna skladišča, polno vojske , itd.(joke)

Mislim da je ta izjava skrajno neprimerna, in če bo ta moderator malo intelegenten, jo bo odstranil.


ps. Nisem zainteresiran :D
 
Last edited:

gx15

Member
Reaction score
1
Prepozni? zakaj?

Hja veš ti tega ne razumeš ker pač nisi tako (ne)intiligenten da bi to razumel... to je posebna tehnika razmišlanaj ki jo je d00men dobil že ob rojstvo in to ga razlikuje od ostalih ;)
 

DeletedUser

Guest
Nisem mogel preko te izjave.

Jaz pa imam lily dodano med prijatelji na forumu, to pomeni, da mi v igri cel čas nastavlja polna skladišča, polno vojske , itd.(joke)

Mislim da je ta izjava skrajno neprimerna, in če bo ta moderator malo intelegenten, jo bo odstranil.


ps. Nisem zainteresiran :D

Mislim da je mislil Moderatorja Foruma v plemenu (Ingame plemenski forum)

Drugače pa... nikoli ni prepozno sploh pri svetu, ki je 1 mesec star...
 

DeletedUser

Guest
Vsi imajo možnost do uspeha, lahko, da se jim pridružijo nekoč igralci trenutno najmočnejših plemen....zgodovina se piše sproti..

Lep pozdrav,

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka
 

Flako

Member
Reaction score
0
Vsi imajo možnost do uspeha, lahko, da se jim pridružijo nekoč igralci trenutno najmočnejših plemen....zgodovina se piše sproti..

Lep pozdrav,

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka

Se strinjam s teboj in bi želel poudariti, da ni bil moj komentar mišljen slabo, le resnično je predstavitev slaba in bi se regrutor moral malo bolj potruditi.

Glede moje izjave o moderatorju - moj fail. Se opravičujem :eek::eek::eek:
Ampak vseeno povedano malo drugače, če jemljete dobrega forum moda v plemenu za trden steber dobrega plemena, ste se zmotili.

Lep pozdrav

Flako aka. Plemenski
(uponašam lily :cool::cool::cool: )
 
Top