Začetek konca sveta 4

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Dragi igralci,
na svetu 4 smo opazili, da je stanje že nekaj časa zelo podobno.

Za to smo se odličili, da znižamocene plemičev za polovico!
ZIMSKE RAZPRODAJE:) /ZNIŽANJE -50%

Po enem mesecu pa bomo ponovno preverili situacijo in se odločili kako naprej.
Torej imate le še mesec časa, da se zoperstavite najmočnejšim, in jim dokažete, da še niste farme!!!
Če ne bo velikih sprememb, bomo postavili zaključni datum, drugače bomo pa pustili da se stvari razvijejo po svoje.

Ekipa vam želi uspešno noblanje!
p.s trenutna situacija:
attachment.php
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Sploh ni vazno CriticalMass se vedno bomo v rekordnem casu sli v hram slave. Vsak clan SPQR-a pa med legende.
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
No, v vsakem primeru vam čestitam, vseeno pa se sprašujem, če je to običajna pot do zmage? Namreč to je bil moj prvi svet in zadnjih par mesecev je bila igra dolgočasna in nezanimiva. Tako sem končal, kakor hitro mi je potekel premium, ker nisem več videl smisla, konca pa ni bilo nikjer na vidiku. Zato, če je na vp takšen zaključek običajna praksa, potem nekaj manjka tej igri. Namreč jaz sem pričakoval napetost in boje vse do zadnjega. Pa ni bilo tako. V vsakem primeru pa ste oz. boste zmagovalci, za kar vam čestitam. Pot do zmage je bila kakršna je pač bila, o tem ne bom sodil, jaz sem se imel fino, družba je bila prava, pleme je funkcioniralo, spoznali smo vse mogoče sorte ljudi, od tistih pokončnih do skrajnih mevž in izdajalcev, potem take s potrpljenjem in tiste malo bolj nervozne, itd... Pod črto, igra je bila zanimiva, konec pa zgrešen. Vseeno pa vsem čestitam, in pa hkrati se zahvaljujem za igro in izkušnje, ki sem jih tukaj dobil.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Da bos lahko nemoteno delal z moderatorji in spletkarji zarote proti igralcem.ki jim ne sežeš do kolen.ubialec.


No, v vsakem primeru vam čestitam, vseeno pa se sprašujem, če je to običajna pot do zmage? Namreč to je bil moj prvi svet in zadnjih par mesecev je bila igra dolgočasna in nezanimiva. Tako sem končal, kakor hitro mi je potekel premium, ker nisem več videl smisla, konca pa ni bilo nikjer na vidiku. Zato, če je na vp takšen zaključek običajna praksa, potem nekaj manjka tej igri. Namreč jaz sem pričakoval napetost in boje vse do zadnjega. Pa ni bilo tako. V vsakem primeru pa ste oz. boste zmagovalci, za kar vam čestitam. Pot do zmage je bila kakršna je pač bila, o tem ne bom sodil, jaz sem se imel fino, družba je bila prava, pleme je funkcioniralo, spoznali smo vse mogoče sorte ljudi, od tistih pokončnih do skrajnih mevž in izdajalcev, potem take s potrpljenjem in tiste malo bolj nervozne, itd... Pod črto, igra je bila zanimiva, konec pa zgrešen. Vseeno pa vsem čestitam, in pa hkrati se zahvaljujem za igro in izkušnje, ki sem jih tukaj dobil.


Konec zgrešen?????????

Poglej moj odgovor

http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?t=1124 upam,da si znjim zaovoljen.
 
Last edited:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
CriticalMass, v svetu 4 še ni bilo točno razvite strategije za zaključek sveta, česar se zavedamo, in je slabo, ker napetost pade. Zato smo to začeli uvajati. En izmed novih načinov za zaključka so skrivnosti. Upamo, da se bodo dobro obnesle.
 

DeletedUser

Guest
Da bos lahko nemoteno delal z moderatorji in spletkarji zarote proti igralcem.ki jim ne sežeš do kolen.ubialec.

Poglej moj odgovor

http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?t=1124 upam,da si znjim zaovoljen.

#1 vidim da imaš bujno domišljijo, nikoli nisem spletkaril, če ti nepoznaš pomena sarkazem to ni moja krivda
#2 Do kolen?, ti ne sežeš 99% igralcev tu do kolen tak da je to spet zgrešeno
#3 Sem ti že povedal da jaz ne hodim na pijačo z vsakim bedakom, ki bi me povabil. Mam svoje standarde, ki so veliko nad tabo
#4 Raje bodi tiho in se nauči igrat, namesto da se skrivaš za duali in svojimi sočlani kot si se celotni si4.
 
Last edited by a moderator:

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Calimero, nisem nič mislil v zvezi z vašo prevlado, za to sem ti tudi čestital. Ciljal sem v napetost igre, ki je, kot je lepo obrazložil Motorka, v zadnjih mesecih blazno padla. Zakaj pa je tako upadla, pa ne vem, niti se v to ne bom poglabljal, ker me na tem svetu več ni. Vem samo, da meni ni bilo več do tega, da bi kupil premium in še dalje nastopal na svetu 4 in sem ga zato zaključil. S tega vidika menim, da je konec zgrešen. Svet bi se moral končati prej, torej bi se verjetno morali spremeniti pogoji zaključka. S tega vidika je bil za moje pojme konec zgrešen.
 

lev11

Member
Reaction score
0
Vsaka čast motorka bliža se konec sveta in moj odhod iz igre vojna plemen.

Vsekakor nisi držal besede
Tvoja izjava : "pleme bom razpustil in nehal igrat ko pase SHOP"
pa si najel laničarje da ti pomagajo in ko to ni bilo dovol si vmešal še tistega ki ga hvališ

Pod tem imenom cerjamem da te ne bo več saj nimaš jajc
se boš raje skrival pod krinko drugega imena
 

DeletedUser

Guest
Lej calimero.
Ti se hvalis z tem kar so drugi spucali, v igri pa nimas za burek, ma kaki burek se za liziko ne.
Hvalabogu, da sem pred koncem zakljucil z si4, kr z takim clovekom enostavno nemores koncat.
Lahko me vrzes kr v kos med porazence, preklinjam pa samo dan, ko sem zapustil pleme EoW...


Grega
 

lev11

Member
Reaction score
0
lev zdaj bom prelepil statistko kolk si ti meni vzel vasi in koliko jaz tebi


http://si.twstats.com/si4/index.php?page=player&id=33718

pa naj ljudje precenijo gdo jih je vec

-------------------------------------------------------------

Samo da sem jaz držal besedo
Ti pa ne
Celo da si me vprašal za prestop i ko sem ti povedal da igram preko tel. ker sem v tujini in da me ne bo 20 dni
si naslednji dan napadel
Da sta z napim bivšim vodjo nas izigrala
in da ti je morala podpora z blokadami pomadat
Pa tudi da se po drugih svetovij skrivaš pod drugimi imeni - z tem samo priznaš dejanja ko so navedena bila že večkrat pa ne samo od mene
 

DeletedUser

Guest
Dragi igralci,
na svetu 4 smo opazili, da je stanje že nekaj časa zelo podobno.

Za to smo se odličili, da znižamocene plemičev za polovico!
ZIMSKE RAZPRODAJE:) /ZNIŽANJE -50%

Po enem mesecu pa bomo ponovno preverili situacijo in se odločili kako naprej.
Torej imate le še mesec časa, da se zoperstavite najmočnejšim, in jim dokažete, da še niste farme!!!
Če ne bo velikih sprememb, bomo postavili zaključni datum, drugače bomo pa pustili da se stvari razvijejo po svoje.

Ekipa vam želi uspešno noblanje!
p.s trenutna situacija:
attachment.php

a je že en mesec?
 
Top