Začetek konca sveta

V zadnjem mesecu želim:

  • Popuste plemičev -50%

    Votes: 40 51.9%
  • hitrost enot +50%

    Votes: 40 51.9%
  • nič, enako kot do sedaj

    Votes: 9 11.7%
  • drugo: napišite v komentarju

    Votes: 4 5.2%

  • Total voters
    77
Status
Not open for further replies.

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Tako, kot na svetu 3, bomo tudi tu začeli z enomesečnim finišem, za katerega se lahko sami odločite, kako bo izgledal,
potem pa bomo videli ali so se stvari spremenile, v primeru, da ne, bomo določili končni datum, drugače pa bomo ta rok podaljšali.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Jaz sem glasoval za -50 odstotkov pri noblih, da se že ponoblajo enkrat in zaključijo. Si zaslužijo po vsem te času.
 

DeletedUser

Guest
Popuste plemičev -50%...Ni druge,tako bo najhitreje konec.
 

DeletedUser

Guest
jst sm dou enako kot sedaj.naj se se naprej ukvarjajo s tem svetom :D lol
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Popust na plemiče, tako bo tudi po moje najhitrejši zaključek, čeprav bo v konči fazi isti rezultat, četudi popusta ne bo...
 

lev11

Member
Reaction score
0
Nižja cena cekinov - ok
Svet pa naj se zaključi ko bo imelo eno pleme 80% osvojenega ozemlja ( brez barbarskih vasi )
Pa upam da se ne bodo večji igralci združili - res da so nekateri že to storili
Samo to ni vojaška zmaga - kakor tudi ni zmaga da se svet zapre dokler so spopadi
Če se velikim članom sveta ne ljubi ali niso več sposobni obvladovat vasi naj zapro račin
 

amadej2010

New Member
Reaction score
0
popust

plemiči bi bili pocen ali pa cekini hitreje ti bi delal surovine pa več bi blo kmetije
 

DeletedUser

Guest
Potrebujemo večjo hitrost enot, nooblov mamo še preveč.. Tarče so pa daleč ;)
 

DeletedUser

Guest
da bi imeli odličja!! itak KOH je preveč pred nami!!! samo nočem konec sveta!!!!!
 
Last edited by a moderator:

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
Popuste plemičev -50% 20 54.05%
hitrost enot +50%


za tiste ki so proti kohom:p da bi meli vec moznosti dobit kako vas etc..
 

DeletedUser

Guest
če je KOH pred vsemi!! pa še mi mamo vojno pa šem že izgubil 300 vasi!!!!! ne premeglivi so!!!! pa še vojno imajo vseh prvih 5 plemen ima vojno pa izgublja!!!! zaradi KOHa bomo ob svet!!!
 

DeletedUser

Guest
pa sej mas si7 pa se tja prjav.tam nebos ob svet zaradi KOHa
 

ninja

Member
Reaction score
0
nič sprememb, moj predlog je, da ko bo eno pleme imelo 90,01% vseh aktivnih vasi, naj bo konec čez max. 7 dni

dokler je veliko igralcev, nima smisla zapirat sveta, pa ukinite že enkrat ponovno rojstvo prenoblanih igralcev na s1!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top