Začetek konca sveta

V zadnjem mesecu želim:

  • Popuste plemičev -50%

    Votes: 40 51.9%
  • hitrost enot +50%

    Votes: 40 51.9%
  • nič, enako kot do sedaj

    Votes: 9 11.7%
  • drugo: napišite v komentarju

    Votes: 4 5.2%

  • Total voters
    77
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
če imate že več kot polovico sveta!!!!!!!!!!!!!!!! če ne veste ninja!
 

DeletedUser

Guest
če imate že več kot polovico sveta!!!!!!!!!!!!!!!! če ne veste ninja!


Model a si ti vzel danes tablete? Daj se malo umiri, kot, da ti je kdo mamo umoril... Pač bo sveta konec, hvala Bogu. Meni se že zdavnaj ne, da več čakam na s8...
 

bnemes

New Member
Reaction score
0
2,3,4,5,6,7,8,....
ampak svet 1 je bil pa zakon!
ne glede kako se bo koncal, ga bom pogresal
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
jaz bom ga bom tudi pogrešal!!! Salah ad-Din ti se tudi malo ohladi!!! saj to je res da ima KOH že polovico sveta!!!!! mi jih imamo pod zaveznki!! pa so kot mravlje !!!!
 

DeletedUser

Guest
jaz bom ga bom tudi pogrešal!!! Salah ad-Din ti se tudi malo ohladi!!! saj to je res da ima KOH že polovico sveta!!!!! mi jih imamo pod zaveznki!! pa so kot mravlje !!!!

kaj pa se potem pritožuješ če ste zavezniki lol. Ayde tisti ki se pritožujete nad koncem sveta povejte mi kje ste bilo ko je bila vojna med TMP in KOH, skrivali ste se vsi tam nekje zadaj v svojih kotičkih namesto da bi se v vojno vključili in potem še nebi bilo zdaj konc sveta. Zdaj lahko vsi samo opazujete kako vas bodo KOHovci znoblal povrsti, po nihovi zasluženi zmagi na svetu.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Eh ne verjamem, da smo zavezniki. Mogoče v vaši diplomaciji. Kako ime imaš?

Btw jaz sem popolnoma hladen. Samo zaradi teh tvojih pretiranih klicajeh lahko človek dobi napačen vtis :rolleyes:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
To nemorete kar na forumu:S


To jih pol klikajo tisti ki še igrali niso s1 lahko...

Kje je to poanta?
To morajo odločati tisti ki igrajo ne tisti k gledajo kako bo konec sveta:)
 

DeletedUser

Guest
nič sprememb, moj predlog je, da ko bo eno pleme imelo 90,01% vseh aktivnih vasi, naj bo konec čez max. 7 dni

dokler je veliko igralcev, nima smisla zapirat sveta, pa ukinite že enkrat ponovno rojstvo prenoblanih igralcev na s1!!!


...tudi jaz sem tega mnenja....bolj kot pa predlogi, ki so navedeni tam zgoraj...
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Kaj zdaj bo kaj sprememb ali ne?
Do kdaj naj bi trajala anketa?

Pričakujem odgovor!

lp
 
Last edited:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
anketo bomo pustili še dva dni, da odgovorijo še tisti najpočasnejši.
 

DeletedUser

Guest
To naj bi se dejansko potem spreminjalo na serverju? Itak 3/4 glasujočih sploh ne igra s1..
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Anketa je zaklenjena, na svetu 1 bodo od nedelje 18.septembra plemiči znižani za 50 odstotkov. Po enem mesecu torej 18. oktobra se bomo določilo zaključni datum ali pa podaljšali razprodaje, glede na trenutno stanje sveta. Vsem želimo veselo noblanje. Nadaljni razvoj dogodkov bo opisan v tej temi, zato vam priporočamo, da jo spremljate.
 

DeletedUser

Guest
Neumnost, upoštevali ste mnenja uporabnikov foruma, ki jih večina sploh ne igra s1 pa glasujejo kakor jih je volja. Ne bi bilo bolje take ankete nastaviti kar ob vstopu v s1? Tako, ko bi se igralec prijavil bi lahko izpolnil anketo. Včasih so bile take ankete zdaj jih ni več..

"nič, enako kot do sedaj" (9) - Še en dokaz kdo vse je to izpolnil. Očitno bi eni raje stradali kot bili siti ;).

Oz. če bolj po domače povem jih boli kurac kaj bo na s1 itak ga ne igrajo, to anketo imajo samo, da nekaj klikajo :rolleyes: (se opravičujem za malo trši jezik)
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top