Zaključek sveta 6

DeletedUser

Guest
hmmmm angleški server smo igrala HP drgač pa občasno kak speed server drgač pa ne več..nameravam pa jit na ang server ker tale slo server je v kurcu preveč zamer in vsega
 

DeletedUser

Guest
zakaj nimam šans??

zato ker angleški server nima nočnega bonusa in tudi morala je zmeri 100% IN veliko več igralcev je in tudi svet traja 3 leta ali več ne tako kot pri nas 1 leto ali največ 2 leti pa še to ne
 

jonke

Member
Reaction score
0
ninja sicer te ne poznam.. na si7 si na mojo žalost prej nehov kot sm jest mal višje pršov, tko da nisva mela stika.. mi je žov, ker bi blo zabavno igrati proti veteranu :) ampak življenje je tako.. izkoristi kar ti je ponujeno.. zamujena priložnost se ne povrne.. tukej do tega ni prišlo, niti nebo.. škoda.. imaš pa skupej z rfaricom kr nekej vzornikov.. nevem na katerem svetu sm zaslediv podobne nicke.. sm pa smislu.. no še zdej mislm, da je si8 od odprtih serverjev (si5 preskakujem, ker tam ne igram) še najbol zanimiv, ker je vsak dan kr velika količina premaganih, tko v deff kot v att, ker na si7 je bol pusto vse skupaj, na si9 pa tud še zaenkrat.. in tista razlaga ko so jo dali od začetka, da so se skrivnosti pojavljale na območjih kjer so potekali največji boji v tistem času je bla meni čist dovolšna.. pa ne zdej rečt ja si v SHOP-u valda boš držov z njimi.. ni to.. napisano je blo da se na sredino plemena skrivnost itak nebo postavila (kar je logično) ker nebo bitk za njo---> bi bila podarjena. že na podlagi tega je čist je razlog za tako postavitev čist lep. no govorim seveda iz mojega vidika, nimam izkušenj z tujimi serverji z skrivnostmi..
 

vranjanac

New Member
Reaction score
0
[NASLOV]Zaključek sveta 6[/NASLOV]
Dragi igralci,
svet 6 se bo zaključil v soboto 2.6.2012.

Takrat bomo tudi proglasili in nagradili zmagovalce,
vsi igralci s posebnimi dosežki bodo za vedno zapisani v
"Hall of fame" (dvorani slavnih).

Najboljši pa bodo prejeli tudi nagrade:
1.2000 PP
2.1500 PP
3.1000 PP
4.500 PP
ostali člani zmagovalnega plemena 300 PP
posebne zasluge 100 PP (največ premaganih nasprotnikov itd)
Vse objave v zvezi z zaključkom bodo objavljene v tej temi.

Torej dragi borci, čas je da si spolirate svoje statistike,
ponoblate barbare in še zadnje nasprotnike!


jos nema nagrada :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Je bil ravnokar odprt, samo ta del foruma, še ni prenesen tja, zaradi tehničnih težav, za katere čakamo mojstre iz Nemčije, da jih uredijo, kajti mi nismo dovolj vplivni, da bi imeli pravice za to...
Forum hall of fame se nahaja na tej povezavi:
Hall of fame
 

Flako

Member
Reaction score
0
Po mojih informacijah je bil že včeraj nakazan vsem zmagovalnim računom.
V kolikor ga nisi dobil, mi piši zs, z tvojim ingame up. imenom in bomo podrobneje preverili.
 
Top