Zaključek sveta !

DeletedUser

Guest
Mah..

Tok zavlačujete da so eni že barbare začel noblat da vas spodbudijo:)
 

DeletedUser

Guest
Mah..

Tok zavlačujete da so eni že barbare začel noblat da vas spodbudijo:)

Res ja -do štiri dni nazaj sem na S3 zasedu 2 barbara, manjša kot 6k (v začetku igre), sedaj sem največji noob z zasedanjem barbarov. Izključil sem avtomatično podaljševanje premium računa, preganjam se z duhovi, noblov je veliko, od potencialnih tarč sem oddaljen več kot 56 ur (toliko je max domet plemičev), med farmanjem na S7 grem na S3 in proste plemiče šibam na najbližjega barbara. Ker v igri, ko je bila še zanimiva, nismo nobenemu dovolili, da kakšnega med našimi vasmi zasede (če ga je, je bila vas ali farma, ali ga je kdo prevzel), je barbarskih vasi ogromno. To ste šefi te igre dosegli. Igra na S3 ni več igra Vojna plemen, ker razen Slovanov plemen preprosto ni več - kot da bi na nogometnem igrišču obstajalo samo eno moštvo in nabijalo v prazen gol. In ne več pisat, kdaj se bo svet končal, ker se je za nas igralce že zdavnaj....
 

DeletedUser

Guest
Aaa dejte no, kar je preveč je pa že preveč! :mad::mad::mad::mad::mad:

Datum, bi moral biti že znan pred enim tednom.

Vsem igralcem svetujem, naj gredo pod premium in izključijo avtomatično možnost podaljšanja (pač da ne bodo imel več od tega sveta profita). Zapravite premium na drugih svetovih, ta svet bi že moral biti zdavnaj zaprt.
 

DeletedUser

Guest
Stavka!!!!:mad:

Dajmo no sej ni težko dt datum:)
Pa še lepo boste malo skrajšali in sveta bo kmalu konec:)

Ne pa da zdej ko smo že tliko vojn in vsega dali skoz da pa upate da se bomo na koncu skregalo_O
 

DeletedUser

Guest
Točno tako, in zato je motorka postavil 1 mesec rok, da se počaka na spremembe in potem se bo naprej odločil. Ker pa ste že sami opazili, da je ta mesec potekel, lahko v kratkem pričakujete njegov odgovor.

Tole sem sicer skopiral iz S1 foruma, navezuje se na S3. Torej, enomesečni rok je potekel 14.8. - danes smo 23.8., v čemu je štos zavlačevanja? Premium pike se zapravljajo na ostalih svetovih, torej to ni to - razen, če si je motorka privoščil daljši dopust in ne more na net. Upam, da se ima lepo in da vsaj on uživa :) Mi na S3 ne uživamo več...
 

DeletedUser

Guest
Tole sem sicer skopiral iz S1 foruma, navezuje se na S3. Torej, enomesečni rok je potekel 14.8. - danes smo 23.8., v čemu je štos zavlačevanja? Premium pike se zapravljajo na ostalih svetovih, torej to ni to - razen, če si je motorka privoščil daljši dopust in ne more na net. Upam, da se ima lepo in da vsaj on uživa :) Mi na S3 ne uživamo več...

Ti ja,ker si ponoblal že okoli 30 barbark ;) :D
 

DeletedUser

Guest
LoL!Ta kr velesila:

Mitja64:
dne 19.08.2011 si prevzel največ vasi na tem svetu (46 vasi)! :D :D
 

DeletedUser

Guest
facko1, če bi prebral kakšen post malo više, bi ti bilo bolj jasno - in ni jih ne 30, na 100, ampak veliko več. Če je zate to uživanje, kar naj bo - zame ni.
 

DeletedUser

Guest
facko1, če bi prebral kakšen post malo više, bi ti bilo bolj jasno - in ni jih ne 30, na 100, ampak veliko več. Če je zate to uživanje, kar naj bo - zame ni.

Ja zakaj jih pa potem zavzemaš?:D
 

DeletedUser

Guest
zavzema jih zato ker rabimo %

Procentov že imamo dovolj, oz. smo jih že imel pred 5 tedni.

Ampak zaradi izredno hitrega delovanja vodstva VP, še to vse skupaj traja.


V ta procent, ki si ga ti navedel, niso upoštevane barbarske vasi, tako da s tem zavzemanjem ni nič pomagal...
 

DeletedUser

Guest
Procentov že imamo dovolj, oz. smo jih že imel pred 5 tedni.

Ampak zaradi izredno hitrega delovanja vodstva VP, še to vse skupaj traja.


V ta procent, ki si ga ti navedel, niso upoštevane barbarske vasi, tako da s tem zavzemanjem ni nič pomagal...


Vsaka vas, ki je od Slovanov, gre v ta procent. Kaj so ti barbari različni od tistih izpred meseca,dva,pet nazaj? Nič, tako da to ne more držat, kar si napisal. Seveda, da barbarske vasi NE štejejo v procent Slovanov, ampak VSAKA vas, ki je od Slovana, MORA bit v tem procentu - če ne, so to zopet neka nova pravila, za katera jst slišim prvič...
 

DeletedUser

Guest
Ja saj maš prav no;)

Ampak tako morš veliko več vasi prevzet ker ne zmanšaš njim procenta ko jim še prevzameš...

npr.

Če ti igralcu zavzameš vas jim igralcem znižaš eno vas in nam slovanom eno zvišaš...
Z barbarom samo nam eno vas zvišaš njim pa nobene ne uzameš in nimojo tok vlik škode če igralca prevzameš...

Morda sm malo nerodn napiso sam vrjamem da veš zakaj se gre:)
 

DeletedUser

Guest
Ja saj maš prav no;)

Ampak tako morš veliko več vasi prevzet ker ne zmanšaš njim procenta ko jim še prevzameš...

npr.

Če ti igralcu zavzameš vas jim igralcem znižaš eno vas in nam slovanom eno zvišaš...
Z barbarom samo nam eno vas zvišaš njim pa nobene ne uzameš in nimojo tok vlik škode če igralca prevzameš...

Morda sm malo nerodn napiso sam vrjamem da veš zakaj se gre:)

Prjatu, tudi za tebe velja, da si prebereš en moj prispevek malo višje - tam kjer pišem, da greš z noblom lahko samo 56 ur daleč :) Ne da se mi več preskakovat, res ne. Nisi nerodno napisal, razumel sem, kaj si napisal. In ne zavzemam samo jst barbarov - in nisem si jst to zamislil, to veš :D
 

DeletedUser

Guest
Prjatu, tudi za tebe velja, da si prebereš en moj prispevek malo višje - tam kjer pišem, da greš z noblom lahko samo 56 ur daleč :) Ne da se mi več preskakovat, res ne. Nisi nerodno napisal, razumel sem, kaj si napisal. In ne zavzemam samo jst barbarov - in nisem si jst to zamislil, to veš :D

Ja to vem sam nej zaklučjo svet k mamo že vsi tega sveta dovolj:)
 

DeletedUser

Guest
Kdorkoli je admin je dokazal svojo nezrelost ko ni zmogel prenesti kritike... moja tema je bila popolnoma neupravičeno izbrisana...

zahtevam da se jo da nazaj in da napake popravljate na svoji strani in ne naši!
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Torej Dragi igralci svet 3 se bo zaključil 10 septembra ob 12h. Takrat bomo tudi proglasili in nagradili zmagovalce, vsi igralci s posebnimi dosežki bodo za vedno zapisani v "Hall of fame" (dvorani slavnih)
Najboljši pa bodo prejeli tudi nagrade
prvi bo prejel 500 premium točk in spominsko skodelico, drugi bo prejel 300 pt tretji pa 200 in četrti 100,
toliko jih bomo podarili tudi drugim s posebnimi dosežki (največ pobitih, najboljši branitelj, itd.)
Toliko za začetek, da ne boste preveč nestrpni, več podrobnosti pa boste izvedeli sproti v tej temi.
 

DeletedUser

Guest
Joj kaj se to dogaja... Potem boste pa jokali ko bodo nekateri odšli igrati na mednarodne serverje kjer ni takih pizdarij... Only in Slovenia.
 
Top