Zapret svet4 za nove prijave igralcev

ZAPRET SVET4

  • DA

    Votes: 12 54.5%
  • NE

    Votes: 10 45.5%

  • Total voters
    22
  • Poll closed .

calimero

Banned
Reaction score
0
Predlagam da se svet4 zapre za igralce,ki se hocejo prijavit na novo
 
Last edited:

CriticalMass

Member
Reaction score
0
A se bojite kakšne vstaje novoprišlekov? :) Ne razumem, zakaj bi se sploh še kdo želel prijaviti, ko pa večina že odhaja s tega sveta in se obrača v barbarke. Ampak ok, mogoče kakšen nevedoč v kaj se spušča. Amapk zakaj bi takšnemu preprečil prijavo? Igrate bolj ali manj sami s sabo, hrama slave pa še vedno ni...
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ves zakaj,ker so druga plemena igrala na vec racunov in probali se na pokvarjen nacin hoteli razdret SPQR VSE STE PROBALI AMPAK DOMINACIJA Z NASE STRANI JE PREMOČNA,LE DA SI TEGA VI NEKOREKTNI IGRALCI PAC NE MORTE S TEM ZIVET ZAL NIC V IGRI NISTE POKAZALI LE CVEKAT IN SPLETKARIT LP
 

DeletedUser

Guest
ves zakaj,ker so druga plemena igrala na vec racunov in probali se na pokvarjen nacin hoteli razdret SPQR VSE STE PROBALI AMPAK DOMINACIJA Z NASE STRANI JE PREMOČNA,LE DA SI TEGA VI NEKOREKTNI IGRALCI PAC NE MORTE S TEM ZIVET ZAL NIC V IGRI NISTE POKAZALI LE CVEKAT IN SPLETKARIT LP

enako kot ti potem
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ubijalec idi karte pogledat,daj soncne ocale si na oke,da te modrina karte ne zaslepi
 

calimero

Banned
Reaction score
0
glede tega,ker pisejo brezobrazna sporocila in se mi nesmiselno zdi,da bomo na koncu noblali vasi z 3,5k tockami lp
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Blokiraj, tako kot sem jaz moral blokirati nekatere SPQR igralce, ker se niso znali držati niti najmanjšega bontona.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
saj zato sem predlagal zaprtje sveta,ker se bojim,da nas bodo imeli za blazneze,da se iživljmo nad nemočnimi igralci lp
 

lev11

Member
Reaction score
0
Predlagam da se svet4 zapre za igralce,ki se hocejo prijavit na novo

Zakaj ?
Se bojiš da ti duali ne bodo več pomagali - če sam igraš pa še brez podpore pa sam veš da ....
-----------------------------------------------------------------------------------------------
CVEKAT IN SPLETKARIT LP
in to ti napišeš - saj ni potrebe da potrjuješ svojo bedo
koliko tepete - hm - zi zelo malo - če nisi dobil naših igralcev - bi še sedaj delal pvega plemiča
------------------------
napadalec

5. calimero [SPQR] 68,03 Mio.

Branilec
1 lev11 [EoW] 130,44 Mio.
2 calimero [SPQR] 68,45 Mio.


Skupno
1 lev11 [EoW] 149,49 Mio.
2 calimero [SPQR] 136,48 Mio.
 

DeletedUser

Guest
Mislim, to je vodja ? :O

§13. Objava zasebnih sporočil
Objava zasebnih sporočil brez predhodnega dovoljenja vseh vpletenih oseb ni dovoljena. To velja za zasebna sporočila v igri ali na forumu in drugih privatnih pogovorov (Skype, MSN, ICQ, AIM, ....). Pred objavo mora o privolitvi biti obveščen moderator oddelka.



Hahahhah..... :p


Lep pozdrav!
Grega
 

DeletedUser

Guest
Mislim, to je vodja ? :O
da zelo slab vodja

calimero said:
dne 18.01. ob 19:21
DRAGI MOJI
mislim da niste krav skupaj pasli,tako da si drug nagovor zmisli

calimero said:
LEV IGRA LE ZATO,DA BI ZMAGAL PO STATISTIKI
/facepalm

calimero said:
VREDU CEL SVET MU POMAGA Z OBRAMBO
potemtakem tudi ti in tvoji člani

calimero said:
TAKO SEDAJ VAS PROSIM DA VSAK CLAN POSLJE 30 NUKOV NA MOJO VAS [X]lander - 0009 (471|483) K44 DOKLER GA NE PREHITM NIKDAR VAS NISEM UCIL POKVARJENOSTI ZATO ZACNI TE ME NUKAT LP CALIERO
hrastovec d.o.o, kaj znano? mislim da jih si,sam je večina bolj pametna od tebe in niso tako igrali
 

lev11

Member
Reaction score
0
Mislim, to je vodja ? :O

§13. Objava zasebnih sporočil
Objava zasebnih sporočil brez predhodnega dovoljenja vseh vpletenih oseb ni dovoljena. To velja za zasebna sporočila v igri ali na forumu in drugih privatnih pogovorov (Skype, MSN, ICQ, AIM, ....). Pred objavo mora o privolitvi biti obveščen moderator oddelka.



Hahahhah..... :p


Lep pozdrav!
Grega

O temu je pa že veliko pisal v svojem plemenu ( celo toliko je bil paranojičen da je pregledal račun mali miki )
Sramota da misli sa bi tudi drugi delal kakor on
Calimero - toliko malo kakor sem bil zadnjih 5 mesecev na S4 bi me z malo znanja moral dohitet
Točke pa si mi v večini ti nabijal z slabimi napadi - oziroma jaz ker sem ti z lahkoto lovil nuke
sedaj že 30 dni ne premikam vojske - saj bi rad da me prehitiš - da ne boš zaradi mene izgubil živce in naredil sam z seboj kako neumno dejanje kakor si ga gelal v igri

Bom pogledal kako ti gre - no zmagal bo naš igralec ...
 
Top