Zastave - Vodič !

T-Rider

Member
Reaction score
0
10ngi9i.jpg

Zastave

Dodana je nova funkcija, imenovana zastave! Vasi se lahko dodeli ena zastava naenkrat, ko jo dodeliš mora preteči najmanj 24ur da lahko zastavo menjaš. Vsaka zastava da vasi določen bonus. Nadgradnja zastave posamezne vrste je mogoča z združevanjem 3eh enakih zastav enake vrste in enake stopnje, nadgrajena zastava posamezne vrste da višji bonus tistega čemur pripada. Možnih je 9 stopenj zastav za vsako vrsto.
_____________________________________________

Vrste zastav:

od +4 do +18% proizvodnja virov
v4rp7c.jpg


od +6 do +20% enot hitrosti urjenja
2mqjoci.jpg


od +2 do +10% napadalne moči
av32vk.jpg


od +2 do +10% moči obrambe
34nme8k.jpg


od +6 do +20% uravnoteži bojno srečo
160wq9v.jpg


od +2 do +10% več populacije
1eb5fn.jpg


od -10 do -24% kovanec stane
20iyyyr.jpg


od +2 do +10% kapacitete plena
o0ctuf.jpg

_____________________________________________

Z zastavami lahko tudi s svojimi soplemenjaki trguješ,
in sicer samo z zastavami enake stopnje.

_____________________________________________

Zastave lahko pridobite z:
- napadanje in premagovanje sovražnih enot
- urjenje plemičev
- odličja
- dokončanje določenih nalog
- kupovanje paketov zastav
- vabila prijateljem

_____________________________________________

Zastave lahko tudi kupiš.
Za 100 premium točk dobiš paket rdeče (3tje stopnje), rumene (4te stopnje) in zelene (5te stopnje) zastavo.
Ob vsakem nakupu pa imaš 25% možnosti da prejmeš eno izmed zastav na višji stopnji.
_____________________________________________

Zastave ki jih prejmeš na enem svetu lahko uporabiš na naslednjih svetovih!
(na primer; zastave ki si jih prejel na svetu 10 lahko uporabljaš na svetu 11, ne da bi jih moral na novo dosegat)
_____________________________________________

Zastave ne moraš aktivirat na že obstoječih svetovih in na svetovih kjer bodo le te onemogočene.
 
Last edited:

T-Rider

Member
Reaction score
0
Hvala.

Saj teoretično marsikomu ni tole všeč (niti meni) namreč določen igralec ima na naslednjem svetu ogromno prednost pred začetnikom s tem prenosom zastav. Dobra stran tega bi naj bila v tem da se ohranja lastnik na enem računu in da ni na vsakem svetu pod novim imenom.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Saj praktično je dovolj en sam svet da ga odigraš po tvojem mnenju pred si13, samo na tistem svetu moraš potemtakem pridobit vse stopnje vsake vrste, oz. najvišje stopnje, ki ti prinesejo največ bonusa.
 

DeletedUser

Guest
Prosim, če mi lahko kdo razloži, kako združim tri zastave iste vrste v naslednjo te vrste z večjim bonusom!

Hvala! Obelix13
 

DeletedUser

Guest
pri zastavah ko maš 3 iste se ti nariše en rdeč okenček. njega klikneš in je to to :)

tnx jonke ;)

Ampak, jonke, nobenega rdečega okenčka nimam, čeprav že imam tri zastave za hitrost urjenja :(!
 
Last edited by a moderator:

eevil king

Member
Reaction score
0
Glej moraš met isto barvo zastavo ,isto zastavo z neko simbolično sliko ter v kotu pri določeni zastavi je cifra, če je 3 se ti bo pokazala rdeča puščica in jo klikneš... upam da zdej razumeš ...
 

DeletedUser

Guest
T-Rider, čakija te pozdravlja ;)! ja, vse tri stopnje od iste zastave, bom pogledal bolj podrobno! eevil king, hvala!

hvala! lp!
 

DeletedUser

Guest
Brez offtopica prosim. Take stvari se v nadaljne menite preko ZS ali pa v klepetu ;)
 

lev11

Member
Reaction score
0
To da se zastave prenašajo je mogoče v redu - prav zaradi tega za kar so namenjene
ne da so nekateri vedno menjavali ime računa in nategovali soborce
 

DeletedUser

Guest
obrambna vojska je z uporabo zastav veliko slabša kot prej z uporabo paladina in določenega orozja. Svet z zastavami ne da v enakovreden polozaj napadalca in branitelja.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
To da se zastave prenašajo je mogoče v redu - prav zaradi tega za kar so namenjene
ne da so nekateri vedno menjavali ime računa in nategovali soborce

Če jih igra 2k na svetu 10 bo teh 2k folka imelo prednost pred tistimi ki želijo začeti svoj pohod na si11 . Mislim pa da je mogoce le cca100 ki bodo menjali nick da nekoga fentajo.. Res brezveze. Lep primer sem jaz. Nazadnje sem igral si8. Želel sem začeti na si11 in ugotovim da moram igrati si10 da bi dobil kakšno zastavo in da bi bil vsaj malo enakopraven kot tisti vodilni na si10 ki ima največ zastav ali pač katerikoli drugi. Torej ko ispolniš vse zastave boš na vsakemu naslednjemu svetu imel preveliko prednost :) .. Boljše je če se da, da ukinete to :) ..
ps.zastave mi na splošno niso všeč. VP je srednjeveška igra. Dosti naj bo paladinovo orožje :)
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Sem že dobil odgovor od Motorke vendar me vseeno zanima še vaše mišljenje:

Sreča
Zastava za srečo lastnikom omogoča, da predvidijo izid boja z manipuliranjem faktorja sreče. Te nenavadne zastave bodo potisnile faktor sreče čimbolj proti 0, kolikor bo dopuščala moč zastave. Če bi imela bitka -20% ali +20% sreče, bi jo 6% zastava za srečo potisnila na -14% oziroma +14%.

Če imam jaz kot napadalec zastavo srečo 10% in v je v boju sreča 15% zame, se bo sreča dvignila na 25% ali pa se bo spustila na 5% (ker potiska proti nič) ? Ker ne vidim kaj je fora da moja zastava pomaga nasprotniku

Odgovor MOtorke: Vedno deluje vam v prid, mogoče je ta sestavek malo neposrečeno sestavljen.

-potem pa dajte ga posrečno postavit :)

Vendar je še en problem, ko sem imel zastavo za srečo sem imel vedno nekje blizu 0 srečo (sem mislil da bo kej višje glede na to da sem imel visoko zastavo, ko sem jo pa umaknil se je nanadoma spremenila sreča vedno je kazala visoko oz. nizko, tako da mogoče res da samo potiska proti nič kar je ne logično ampak ok
 

DeletedUser

Guest
Sem že dobil odgovor od Motorke vendar me vseeno zanima še vaše mišljenje:

Sreča
Zastava za srečo lastnikom omogoča, da predvidijo izid boja z manipuliranjem faktorja sreče. Te nenavadne zastave bodo potisnile faktor sreče čimbolj proti 0, kolikor bo dopuščala moč zastave. Če bi imela bitka -20% ali +20% sreče, bi jo 6% zastava za srečo potisnila na -14% oziroma +14%.

Če imam jaz kot napadalec zastavo srečo 10% in v je v boju sreča 15% zame, se bo sreča dvignila na 25% ali pa se bo spustila na 5% (ker potiska proti nič) ? Ker ne vidim kaj je fora da moja zastava pomaga nasprotniku

Odgovor MOtorke: Vedno deluje vam v prid, mogoče je ta sestavek malo neposrečeno sestavljen.

-potem pa dajte ga posrečno postavit :)

Vendar je še en problem, ko sem imel zastavo za srečo sem imel vedno nekje blizu 0 srečo (sem mislil da bo kej višje glede na to da sem imel visoko zastavo, ko sem jo pa umaknil se je nanadoma spremenila sreča vedno je kazala visoko oz. nizko, tako da mogoče res da samo potiska proti nič kar je ne logično ampak ok



ja vedno postiska srečo proti nič to morjo nujno popravit če ne ti lahka ta zastava nardi več škode kot koristi.. !!!!!!!
Pa dobro bi bilo še kakašno zastavo zram dodat.. recimo za plemiča da izboljša zbijanje morale.. ali pa za obzidje da doda moč obzidja..
 
Top