Zavzemanje.

collector

New Member
Reaction score
0
Tolk me že poznaš, da če napišem, da ni simčkar, mi lahko verjameš :) Sicer je pa to spoznal šalabajzer :D

Vem vem saj tudi nisem trdil da je point whore ^^...Samo dejstvo je da na si. serverjih bo tisti ki prvi nobla vedno point whore :)
 

DeletedUser

Guest
Mislim,da bo ApokalipsE,kar nekaj časa vodil 1. mesto,ker je pomojem simčkar.Ali pa tudi ne,nikoli ne vemo kaj imajo KOH-ovci za bregom:p

omg to pa si res sfalil mimo ej. simčkar ???
nea sanjaj
 

DeletedUser

Guest
omg to pa si res sfalil mimo ej. simčkar ???
nea sanjaj

Kaj vam nekaterim ni jasno?Sem rekel,da ni?Sem rekel,da je?!"Glavno pa je ,da sem jaz če ni on!" :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
za zavzemanje potrebuješ plemiče???

Dobro jutro. ;) Vsaka vas ima 100 lojalnosti in ti jo s plemičem zbivaš, ko pride na 0 ali manj kot 0, je vas tvoja . Običajno so dovolj 4 napadi s plemiči, v redkih primerih pa samo trije. Moraš pa paziti, da ni isto, če pošlješ 3 plemiče v enem ali 3 plemiče v treh napadih, ker v prvem primeru zbijejo enako lojalnosti, kot če bi bil samo eden plemič.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dobro jutro. ;) Vsaka vas ima 100 lojalnosti in ti jo s plemičem zbivaš, ko pride na 0 ali manj kot 0, je vas tvoja . Običajno so dovolj 4 napadi s plemiči, v redkih primerih pa samo trije. Moraš pa paziti, da ni isto, če pošlješ 3 plemiče v enem ali 3 plemiče v treh napadih, ker v prvem primeru zbijejo enako lojalnosti, kot če bi bil samo eden plemič.


V večina primerih pri močnih vaseh zadustuje 5 PLEMIČEV.
 

DeletedUser

Guest
Pri meni je vedno sam 3 al pa 4 ker če še 5ga pošlem se lahko prevzamem!
 

DeletedUser

Guest
Zelo pa pomaga če je v napadu paladin, kateri je opremljen s svojim orožjem Železo Vasca da Gama. Lastnosti tega orožja: Železo Vasca da Gama - Poglavar zmanjša lojalnost za vsaj 30 točk. Prav tako se mu poveča napadalna moč za 30% in njegova splošna obramba za 20% (samo poglavar); direkten prepis iz vodiča.
 
Top