Zgrešenost

vidmar7

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni.

Pišem, ker sem se po dolgem času spet vrnil na tribalwars in mi je v nos stopila ta zgrešena podoba igre. Sam sem igral že od samega sveta1 in na svetu6 pustil večino časa. Vmes sem samo sprobaval serverje a me niso pritegnili. Sedaj ko se želim s svetom20 povzpeti v hram slave pa ugotovim da so se zmeraj te zastave in neki čarovniki in nevem kaj.

Kaj točno se dogaja s vojno plemen me zanima? Ker verjetno nas je večina tukaj začela igrati VP zaradi njene enostavne in privlačne podobe. VOJSKA in ZGRADBE vse ostalo je bilo odvisno od zmožnosti igralcev ali plemen. Sedaj je vse to uničeno. Tisti ki so igrali svetove s+z zastavimi jih imajo na stotine med tem ko novi igralci sploh nimajo nobene šanse da začnejo igrati zares.

Kako si predstavljate da bo vojna plemen v taki podobi sploh še igriva po nekaj časa.? Če že drugega nemorete storiti dajte vsaj za nas ki smo se borili od samega začetka narediti svet20 po začetkih. Brez cerkve,paladina,zastav, in ostalih stvari. Samo vojska morala in sreča! :)

No pa da slisim mnenje ostalih 20 aktivnih na tem forumu. Saj me zanima koliko se vas strinja z menoj.

Aja, še nekaj. Po 15 zaprtih svetovih bi že lahko počasi razmišljali o speed svetovih? Ne da moram igrat na ruskem in turškem pa brazilskem itd svetu.

Pa lep pozdrav.
 
Last edited:
Top