Boj za SEVER. Odločitev = BEG ali boj?

DeletedUser

Guest
Not smart enough :eek::rolleyes: :D (joke) :p

Drugače se pa B_S dobro spomnim, ko sem bil v njihovem plemenu (dont ask me why? ok i will tell u.. im a n00b!!) in sem jim ponudil pomoč pri vodenju, ter jim povedal kje delajo napake in jim skušal pomagati, vendar je vodja zavrnil in me odslovil (yeah even n00bs dont like me :( ) no sedaj tistega vodja ni več in upam da so sedaj stvari boljše da bo bilo vsaj zanimivo in jim želim vso srečo...

p.s. Be afraid of kai mah nah
prijatelj, tisti vodja(drako123) je vmes naredil že vsaj 2 novi plemeni in z nami nima popolnoma nič..
lp
 

gx15

Member
Reaction score
1
Detelj....

Kot sem rekel... videl sem, da ga ni več in upam da se je kaj spremenilo, tako da ne mislim nič slabega in nevEm zakaj ste vsi is B_S-ja tako užaljeni ^^


p.s. Flako upam da si ponosen name, niti ene angleške besede nisem uporabil :D


Sem ;)
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
^^ im a boy -.- okej zdej bom pa nehu spamat v tej temi ker mi bo flako dal kazensko točko :D
 

DeletedUser

Guest
gx15 mislm,da je več kot očitno,da je to en otrok k hoče morit bogim ljudem,ki nimajo časa zanga. (ban pa to,vrjetn ni vedu zakaj me ni več gor :rolleyes: )


edit: seveda,da je bilo :eek: prav tako tud palčki in škratki obstajajo :rolleyes:
 

gx15

Member
Reaction score
1
Negro123... ti imaš kompleks zapostavljenega mladeniča ki išče pozornost:confused: :eek::rolleyes:

Torej če sme te prav razumel ti si hotel škodovati matepkcu z tem ko si povedal kateri račun igra :confused:
 

DeletedUser

Guest
ti piše lepo v prejšnem postu kaj sem naredil na skypu s tabo :D
 

DeletedUser

Guest
Zadni post na tej temi,ker se mi neda s tabo ubadat :)
s tem,da si povedal moje ime na S5 si mi škodil? Ne vrjamem.


btw: lep PnP in že odločena vojna :)
 
Top