Debata o s6

DeletedUser

Guest
Ima pleme TI sploh kaj prave konkurence? Vidim, da Washington dominira na lestvici premaganih nasprotnikov...
 

DeletedUser

Guest
bi se lahko reklo da imamo kr konkurenco ja.

pleme -!- nekaj poskuša hehe pa jim ne uspeva najboljše
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Washington je imel prek 1500 napadov pred včerajšnjim in se je vseh ubranil :) Medtem pa še pridobil nekaj vasic.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Washington je imel prek 1500 napadov pred včerajšnjim in se je vseh ubranil :) Medtem pa še pridobil nekaj vasic.

Haha vse obranil, lepo te prosm ,ne govori neumnosti!;)
Da ti ne bom prilimal vse reporte tuki gor, ko sm mu sam uniči okol 15napadalnih nukov ku jih ni umaknu...5nukov mi je uniču od vsega skupaj 50poslanih če se ne motm...eni so prleteli v prazne vasi ostali so se pa več kot polovični vračali nazaj...toliko o tem kako se je obranil;)
Ceasar je dobil lepo lekcijo...tale vojna se bo še zavlekla, vse dokler bomo imeli mi čas, vi ga imate tako ali tako preveč...nimate žiulenja, oz vsi računi so multi računi z 2 ali več igralci...;) No ja...

Lp
Ruler
 

DeletedUser

Guest
kaj ti koristi da si uničo 15 napadalnih nukov :D

spet nakladanje z multi računi ti si faca :)

no me veseli da ste končno po 9 mesecih spravli eno akcijo skupaj. preko 2000 napadov če se ne motim. bravo :) sem se že vstrašil, da bomo z preveliko lahkoto zmagali vojno.
 

DeletedUser

Guest
-!-, nezanimivi ste že...vsakega ki napademo, zbriše račun ali se preda...dajte se malo branit no :)
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Ceasar je dobil lepo lekcijo...tale vojna se bo še zavlekla, vse dokler bomo imeli mi čas, vi ga imate tako ali tako preveč...nimate žiulenja, oz vsi računi so multi računi z 2 ali več igralci...;) No ja...

Lp
Ruler[/QUOTE]

To pa sploh ni res o_O
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Edini pošteni igralec v TI ki ga poznam je Washington(tist pravi lastnik)! Sobočan v kratkem boste noblali barbare vseh igralcev ki so na tem svetu, razlog je ta da se ne moremo borit proti vam in podpori hkrati...Vglavnem osebno ne lažem, če je to tvoj problem potem ga poskušaj nekako popravit.

Za mene niste pokazali tisto kar se od vas pričakuje, vojno ste oz boste zmagali v vsakem primeru to je treba prznat, ampak ti kot vodja bi mogu bit motor ekipe ne pa zavora:)
Kot sm reku zmagali ste ampak ne zasluženo, niste pokazali tistega kar je pokazal KOH na s1, ste različica hinavcev iz s4...Ne me narobe razumet, priznam poraz! Ampak ne priznavam pa tega da ste bolši kot bi lahko bili mi, poznam svoje igralce, da imajo časa toliko kolikor ga imate vi nebi brisali računov in se predali ob prvih napadih, ampak da bi js nekoga prosu, silu da igra se ne bo zgodilo, spoštujem vsako njihovo odločitev in jih popolnoma razumem! Kdo pa bi hotu zgublat čas z otroci na vojni plemen ki se samo bahajo na zunanjem forumu naredijo pa ne ničesar?:D

Sobočan ti si v svojem plemenu vodja, ampak kdo te spoštuje, kdo te posluša in kdo za vraga ti sledi? Washington je tisti ki ve kaj dela in on je edini ki vas je rešu v tej vojni, jug je ubistvu sam prenoblou, tistih 10tvojih vasi ki si jih uzel pol ko je biu račun že izbrisan ne šteje...ne vem če si na moje pleme poslau vse skupi 20nukov...sori se ne spomnem tega dneva...Tud če bi naši prvi igralci na fronti znali dobro napadat in igrat, ter bi imeli čas bi lahko pobrali nemalo vasi, ki so ubistvu prazne, nekaj jih je sposoben nekaj King, govorim za jug...Uglavnem moti me samo to da se hvalite taki igralci ki niste pripomogli k zmagi;)

Drugače pa mene še vedno nisi zbrisal ane?:D Bom se sam, da bo volk sit in koza cela...

Podpora tebi pa želim še naprej tako "USPEŠNO" delo, kot si ga upravljala na s6.
Hvala in LP!
 

DeletedUser

Guest
Kr predal se boš :)

Nisem nobena zavora, sploh ne pravi tega ker nisi v našem plemenu.

Govoriš bedarije, sploh nisi v tem plemenu zato nemoreš govoriti tega kdo mi sledi, kdo me uboga itd. Ti si tisti ki te noben ne uboga, raje prenehaj z slovenskim VP, saj te itak vsi poznajo, takšnega kakršen si v resnici, saj, zato ste pa tudi zgubili vojno z celotnim S6. Te zaveznike kaj imaš ( so sploh zavezniki ? ) itak noben noče bit z tabo, ampak so vsi proti nam, ker jim drugo ni preostalo. No, jaz nisem nobeni prošnji za zavezništvo odobril nažalost, ker smo pač elita dobrih igralcev, ki znamo zmagati proti celotnemu S6 ( v zavezništvu smo v celem S6 imeli samo *NP*, torej 20 igralcev). Ti si pač nesposoben voditelj, da vas 500(toliko vas je približno bilo od začetka do konca v zavezništvu proti nam, verjetno še več) nemore zmagati proti 30. To ne govorim za samo trenutno dogajanje, ampak za celoten potek S6, tudi takrat ko smo še bli na 2 mestu, vas pa je blo 6 plemen, torej nekje 180 igralcev pa ste imeli 10x več točk kot mi.

Ne išči izgovorov da je podpora kriva, saj so tudi nam blokirani kar nekaj igralcev ki so kršili pravila ( torej zaslužen ban in to podpiram), pač priznaj da smo zmagali S6 zaradi dobrih igralcev, organiziranosti, morale, potrpežljivosti in še več. Ti pač nemoreš priznatii poraza, zato je podpora vsega ( spet ) kriva.

Pa razumi že enkrat da je to vojna PLEMEN, ne igralec proti igralcu in te nerabi nič zanimat kaj sem jaz kje noblal pa zakaj pa kak.

Ste bili recimo da dobri nasprotniki, da nebom tako kritičen. Pač malo preveč ste spali ( govorim za vseh 200 igralcev, ki si jih imel v zavezništvu ). Imeli ste kar nekaj zelo dobrih igralcev, ki bi si zaslužili igrati z nami in pokazali tisti pravo znanje, v sovražnem plemenu pač tega niso mogli.

Peace.

LP
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Kr predal se boš :)

Nisem nobena zavora, sploh ne pravi tega ker nisi v našem plemenu.

Govoriš bedarije, sploh nisi v tem plemenu zato nemoreš govoriti tega kdo mi sledi, kdo me uboga itd. Ti si tisti ki te noben ne uboga, raje prenehaj z slovenskim VP, saj te itak vsi poznajo, takšnega kakršen si v resnici, saj, zato ste pa tudi zgubili vojno z celotnim S6. Te zaveznike kaj imaš ( so sploh zavezniki ? ) itak noben noče bit z tabo, ampak so vsi proti nam, ker jim drugo ni preostalo. No, jaz nisem nobeni prošnji za zavezništvo odobril nažalost, ker smo pač elita dobrih igralcev, ki znamo zmagati proti celotnemu S6 ( v zavezništvu smo v celem S6 imeli samo *NP*, torej 20 igralcev). Ti si pač nesposoben voditelj, da vas 500(toliko vas je približno bilo od začetka do konca v zavezništvu proti nam, verjetno še več) nemore zmagati proti 30. To ne govorim za samo trenutno dogajanje, ampak za celoten potek S6, tudi takrat ko smo še bli na 2 mestu, vas pa je blo 6 plemen, torej nekje 180 igralcev pa ste imeli 10x več točk kot mi.

Ne išči izgovorov da je podpora kriva, saj so tudi nam blokirani kar nekaj igralcev ki so kršili pravila ( torej zaslužen ban in to podpiram), pač priznaj da smo zmagali S6 zaradi dobrih igralcev, organiziranosti, morale, potrpežljivosti in še več. Ti pač nemoreš priznatii poraza, zato je podpora vsega ( spet ) kriva.

Pa razumi že enkrat da je to vojna PLEMEN, ne igralec proti igralcu in te nerabi nič zanimat kaj sem jaz kje noblal pa zakaj pa kak.

Ste bili recimo da dobri nasprotniki, da nebom tako kritičen. Pač malo preveč ste spali ( govorim za vseh 200 igralcev, ki si jih imel v zavezništvu ). Imeli ste kar nekaj zelo dobrih igralcev, ki bi si zaslužili igrati z nami in pokazali tisti pravo znanje, v sovražnem plemenu pač tega niso mogli.

Peace.

LP

Ne moreš iz svojega kože a?
Boš vidu čez par dni kdo mi je sledil in kdo ne...ko boš noblou naše barbarke, ti nisi zmagal, sori, zmagalo je 5-10vaših članov ki so igrali pošteno, vi bannani? KDAJ?:D
In pol js nimam pojma, glej nimam se časa kregat kle stabo. Vsi vedo kak sm js? noben me ne pozna od teh ki slabo govori o men, moji igralci poznajo pravega mene, nihče drug. Vsak ki se zmano sploh še ni pogovarju ne more vedt kak sm, kaj pa vi govorite naprej o men pa je to vaša stvar ne moja, js vem kak sm, kdo sm in kaj zmorem.
Človeka sodiš po tem koliko ga poznaš, ne moreš pa ga poznat po tem kaj ti drugi govorijo o njem.
Torej me ne poznate.

Če bi znal prebrat moj post tako kot je napisan bi videl da je naš poraz priznan, oz vaša zmaga. Ne vem v čem je problem.
Zakaj brišemo račune je tud razjasneno, če misl da je kle kej druzga je to spet tvoj problem in ne moj. Povem tko kukr si mislm in tko kukr je, nč drugač.

Tvoji premagani nasprotniki povedo vse o tebi, kako si dobr in koliko si pripomogel k vaši "pošteni" zmagi.(Spomni se svojega posta o rulerju ki je par strani nazaj, če ga ni podpora zbrisala) No da te spomnem napisal si da ni imel nič premaganih in da se je samo šlepal ter da si ne zasluži prvega mesta. Sam pa nisi bil ne blizu njegovim premaganim in niti blizu številki njegovih vasi....No pa sej ni važno.
Svet bo v roku enga tedna zaprt, odvisno od vas kok hitr boste ponoblali barbare.

Aja in še neki, moje pleme ni melo nobenih resnih zaveznikov, govorim za pleme -!-...Tako da slab vohun, ki ste jih imeli da kr glava boli, aja sej res sami so vam izdajali vi jim niste nč rekl:)...

Srečno in uživajte ob prevzemanju barbarou, zahvala gre nesposobni podpori, ki kvari slovenske serverje.
 

DeletedUser

Guest
Po pravici povedano Noob, 5-10 članov poštenih? Opa, je bilo več. Vsi nepošteni igralci so bili blokirani in izbrisani. Povem pa tudi tole, da so bili 3 člani blokirani, ampak nato odblokirani. Če so imeli kakšne veze na podpori, nebom komentiral ker nevem, če pa ti tako smatraš, so torej samo 3-je nepošteni, ne pa 20-25 kakor praviš.

Sem kdaj mogoče omenil da sem JAZ ZMAGAL? Omenil sem le da smo zmagali MI, PLEME, TI. Res mi greš na živce z takšnimi izjavami, sploh pa ko ne razumeš point mojega pisanja.

Glej, po odhodu lokavcanke lisjaka in ninota, ste imeli še vedno zelo lepe možnosti nas premagat, skupaj vsa plemena proti nam ste imeli kar nekaj miljončkov več kot mi, pa številčno vas je bilo xxx več, skozi sem gledal in se čudil zakaj ne napadete in se samo branite. Imeli ste lepe priložnosti ko še nismo bili tako močni, pa niste nikoli izkoristili. Če tako odločno praviš da boste zbrisali, ti povem še: priznam da bi lahko na K44 ponoblali še več kot ste, saj je tam bila naša šibka točka. Pa niste. 1 resno akcijo na cesarja, 3000 napadov, 20 zavzetih vasi, to je tudi vse. Nevem, meni je bilo všeč da niste več napadali, saj se nuki obnavljajo na 10 dni, vi ste pa akcije delali 1x na 2 meseca.

LP
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
sobočan da tako javno lažeš glede vaših blokad ker bi vaše blokade morale biti stalne
LunaV caponero blokiranena ker sta igrala dva računa,xdadaax in dandaa blokireana ker sta igrala dva računa assas1973 zaro62 sedaj prijavljen kot ( osamljeni jezdec ) in še veliko je bilo računov ki so bili prijavljeni pa blokirani ja blokirani ZA DVA ALI TRI DNI OD PODPORE POTEM PA SO BILI SPET ODBLOKIRANI.
v PRAVILNIKU JE BILO NATANČNO NAPISANO DA SE VASI NE SMEJO IMENOVATI ANGLEŠKO.
Ko je nekdo podal prijavo glede vasi TIja jepodpora takoj popravila pravilnik in spremenila pravilnik v tisti minuti in ta dokaz tudi ostaja.
Vžverca se je sam hvalil kako podkupuje podporo z premiumom in kadar koli ga je kdo prijavil in blokiral je bil v parih urah tudi odblokiran.
lahko bi teh stvari našteval za tri dni pa bi še ne naštel vseh ki bi morali bit trajno blokirani in ki so igrali nepravilno in nepošteno.
To počnejo še sedaj,cel Ti igra le 4 do 5 igralcev,potem pa se hvalijo,kako lahko zmagujejo.Nič težkega,če jim pri tem pomaga tudi podpora!že tudi preverjeno in dokazano!
Motorka,ti sploh!
Toliko nepoštenosti ,kot jo premprejoigralci ti, z pomočo podpore še ni videl noben svet!
Kakšna pirova zmaga:)
Dej sobočan,ne hvali se tukaj javno,saj si delaš le sramoto,od dobrega igralca si ti še daleč:),le vsem spletkam se lahko zahvalite za "vaš uspeh"!
Tudi glede teh zavezništev lažeš....se še spomniš plmena ta+++ in lokovčanke:)?
Se a ne in to dobro,z nami ste imeli NNP,zaveznikov imate toliko ,da še sami ne veste:) ali pa plemena z tem le zavajate in jim lažete,kar je zopet vaš odraz nepoštenosti!
Le takratnim dogajanjem in naši lahkovernosti se lahko zahvalite ,da ste takrat lahko tako "zrasli",nepa vaemu znanju:).Tudi jaz in še marsikdo bi lahko objavil ,reporte kakšno je to vaše znanje v napadih in branjenju,nekateri so na profilih igralcev:)

Tako,da sobočan,kot igralec nisi Mr,Noobu niti do gležnjev,pa še kr veliko takšnih je pri vas.Če bi imel vsaj malo ponosa,kar pa nimaš,se nebi tukaj hvalil in šopiril,ker vsi vemo kako in kaj,ampak se skril,da nebi nihče vedel zate.Tako pa zopet znan vaš karakter,ne znate drugo ,kot se posmehovati,pa ja,saj je to najlažje! Verjemi,če bi hoteli in igrali tako nepošteno kot vi,vas bi sesuli v nulo ,tako pa smo vam predajali vasi brez boja:), ker smo tako in tako hoteli nehati igrati in brisati račune(kar bomo danes tudi storili) pa še toliko pmeti nimate,da bi to pogruntali.le malo smo še pustili,da si pobijate vojsko in se šopirite in kažete svoj karakter in pravi jaz!


Glej, po odhodu lokavcanke lisjaka in ninota, ste imeli še vedno zelo lepe možnosti nas premagat, skupaj vsa plemena proti nam ste imeli kar nekaj miljončkov več kot mi, pa številčno vas je bilo xxx več, skozi sem gledal in se čudil zakaj ne napadete in se samo branite. Imeli ste lepe priložnosti ko še nismo bili tako močni, pa niste nikoli izkoristili.

Tukaj pa te spomnim,ravno tem igralcem se zahvalite,da niste bili ponoblani,ker so vas ščitili in branili,dokler jih nismo odkrili,ko pa smo jih,so stisnili rep med noge in brisali račune.Bili so izdajalci,ki so delali za vas,mi smo jim nasedli,in tu ste dobili premoč....v nadaljevanju,pa zgodbo dobro poznaš!
In ne tvezi več o vaši poštenosti,še senca tega ni šla mimo vas ,trdiš,da ni res ,d aimate po več računov.....še danes em dobila sporočilo z raćuna frikson,ki ga že dolgo ne igra sam več,pd xdadax ,kjer lepo omenja in dokazuje kdo ga igra in na katerem računu igra masterx:))

Še najbolj dober igralec v vašem plemenu je xdadax in imeli ste to srećo,da ste ju pridobili v svoje pleme ,ampak šele nato,ko ste xdadax zagrozili z ponoblanjem:)...ta visokoleteči bahavao samovšwečen igralec je iz samega strahu ,to sprejel,čeprav je ves čas trdil,da njegoveg aračuna Ti nebovidel nikoli,da ga raje briše:)Za nasmejat...cela komedija z vaše strani,ne pa kakršnokoli igranje ,znanje in sposobnost!:)

Toliko o vsem tem tvojemhvaljenju o poštenosti,boljših igralcem z več znanja in sposobnosti!
Priznati je treba le to,da ste vojno dobili,ampak ,na napošten način in z pomočjo podpore(že tudi 100x dokazano),mi pa odhajamo častno in z ponosom....in kdo je potem zmagovalec?:)
Vsak pameten in pošten to ve...MI!_)

Vsem želim veliko uživanja ,še naprej v svetu6,svetu laži prevar,nepoštenosti in hinavšćine!
Delajla in micka s planin!

VSA ČAST PA RULERJEVEMU PLEMENU IN POŠTENIM ČLANOM NAŠEGA PLEMENA!vSA PLEMENA ,BI MORALA NAREDITI TO ,KAR BOMO MI,POL SE PA NAJ VODSTVO MALO ZAMISLI!
Se opravičujem velikim črkam,to ni kričanje ,ampak povdarjanje bistva!
LP!
 

DeletedUser

Guest
daj delajla ne palamudi v 3 krasne ker itak veš kak vse skupi zgleda

Neki grozite z brisanje a ste tolk slabi v resnici da bi se z nami kosali

vem da boš rekla ne sam ti tud drugi da sm samo zato pršu v TI ker bodo zmagali samo ne ni to..kolkrat smo mi imeli akcijo tako kot je v TI-ju?? nikol in sami vete zakaj je blo to..mr noob ali ruler of you to so samo bili velikani pa grozili neki kar znajo sam verjem ni to to
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
daj delajla ne palamudi v 3 krasne ker itak veš kak vse skupi zgleda

Neki grozite z brisanje a ste tolk slabi v resnici da bi se z nami kosali

vem da boš rekla ne sam ti tud drugi da sm samo zato pršu v TI ker bodo zmagali samo ne ni to..kolkrat smo mi imeli akcijo tako kot je v TI-ju?? nikol in sami vete zakaj je blo to..mr noob ali ruler of you to so samo bili velikani pa grozili neki kar znajo sam verjem ni to to

Kdaj sm js komu kej grozu?:D
Pa dej laži ti komu drugmu za koga druzga, mene pust na mir...

Računi so na brisanju, pa ne zato ker bi puško vrgli v koruzo ampak zaradi tega kar je napisala delajla! Vse je res, niti ena stvar ni laž...in zato delajla na koncu fali samo še AMEN!

Tud sam sm bil blokiran 10dni, vsi to veste in vsi veste da po nepoštenem, odgovor motorke: Tudi sistem se da prelisičit, WTF? Ker sm noblou svoj star račun ki je bil na čuvanju pri Oemcn? Res svaka čast, kje je bil motorka ko se je tako delalo že na 100prejšnih računih.....pa ne mi rečt zj da to ni res...TI je tako ponoblou nemalo računov....pa je bil kdo kdaj blokiran? Nihče nikoli!

Motorka se lahko samo malo zamisli, js bom itak nehu kle pisat kr niste resni in ne priznate kar je ubistvu DOKAZANO!
Športno priznam poraz in to je to. Nimam se česa sramovat. Igral sm pošteno in mene ni noben ponoblou...Dandaa premalo me poznaš da bi lahk karkoli o men govoru...To da pa pravš da ne znam igrat pa ne vem po čem to sklepaš, ne da se hvalm ampak je blo dokazano že v večih primerih...

Lp
Nik
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Naj odgovorim na dve stvari, prvič glede popravka pravil o poimenovanjih: šlo je za relativno nepomemben popravek, ki sem ga izvedel takrat, ko se je težava pojavila, nevem kakšeno težavo imate s tem? Resno mislite, da sem pravila spremenil zaradi nekega naključnega igralca, za katerega si jaz osebno prizadevam, da bi lahko ohranil ne slovensko poimenovane vasi? Prosim no, na stvar poglejte trezno, pa boste hitro videli, da ne gre za nobeno teorijo zarote, temveč samo za to, da bi bilo malo fašistično zahtevati popolnoma slovenska imena vasi in potem že tako zmedene igralce, ki ne poznajo pravil in pravopisa ter slovnice do črke natančno(česar seveda ne odobravamo) tepsti s slovnico po glavi.

Druge obtožbe so pa tako ali tako smešne, podporo podkupoval s premiumom :D, če kaj bi bilo lahko kvečjemu obratno :D
Za obtožbe, ki bi jih še lahko naštevali se priporočam, saj pravijo, da je smeh pol zdravja.
Po resni strani gre pa v vseh primerih za jok goljufov, ki jih boli izguba računa. Sploh tistih, ki imajo velike račune, ponavadi mislijo, da so varni, ker jih do sedaj še nismo dobili, na koncu je pa veliko huje izgubiti račun s 500 vasmi, kot račun z eno. Brez skrbi, če vas še nismo dobili slej ko prej pridete na vrsto.

Meni osebno so pa najhujši tisti primeri, ki obtožujejo brez vsakih dokazov, zgolj zaradi tega, ker je nekdo boljši od njih oziroma jih nekdo napada ali drugače ogroža. Take pritožbe se berejo nekako takole: ""Prosim Prosim, jaz moram biti najboljši igralec na svetu, vem vse in noben ne more biti boljši, zato je dokazano, da igralec X grozno goljufa, ker je nemogoče, da ima toliko vojske/surovin/vasi"".
Seveda vse obtožbe preverimo, ampak mislim, da smo le enkrat do sedaj ugotovili, da je bila taka pritožba upravičena, dobimo jih pa nekaj dnevno.
Moj nasvet takim: tistega, ki "goljufa" povprašajte za nasvet, in se naučite kakšnega uporabnega trika in boljše strategije!
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Meni osebno so pa najhujši tisti primeri, ki obtožujejo brez vsakih dokazov, zgolj zaradi tega, ker je nekdo boljši od njih oziroma jih nekdo napada ali drugače ogroža. Take pritožbe se berejo nekako takole: ""Prosim Prosim, jaz moram biti najboljši igralec na svetu, vem vse in noben ne more biti boljši, zato je dokazano, da igralec X grozno goljufa, ker je nemogoče, da ima toliko vojske/surovin/vasi"".
Seveda vse obtožbe preverimo, ampak mislim, da smo le enkrat do sedaj ugotovili, da je bila taka pritožba upravičena, dobimo jih pa nekaj dnevno.
Moj nasvet takim: tistega, ki "goljufa" povprašajte za nasvet, in se naučite kakšnega uporabnega trika in boljše strategije!



HAHA MOTORKA NASMEJU SI ME!!!
Ti sploh veš kaj govoriš? Pokaži mi ENO TAKO OBTOŽBO iz moje strani oz iz strani našega plemena? sm eno prosm!!!

To je vse kar imaš za povedat sebi v bran? Čim se izgovarjaš na tak posmehovalen način že nekej ni tako kot bi moglo bit...DreamTeam* igralec iz Italije je bil blokiran, zakaj? Ker je uporabljau skripte? Sam trdi da jih sploh NI in da je to največji problem, torej zakaj je bil blokiran? No pa recimo da jih uporablja, se ti zavedaš koliko igralcev nas je takih ki jih uporabljamo? Pa dej blokirej pol vse, ki pač nimamo dnarja da bi ga metali za tvoj premium;)...Smešni ste!
Uglavnem zdej boš zakluču še en svet in mogoče dobil povišico za izvrstno opravljeno delo!....

Namesto da bi igrico pripeljali do takega stanja da nebi mogu noben igrat večih računov(Vrjamm da je to skoraj nemogoče, pa vseeno), vi se ukvarjate z tem kako bi mi porabli čim več PP...In to naj bi bila ekipa vojne plemen?

TI-ju čestitam za zmago, pošteno ali ne, tud ni več pomembno.

Srečno in LP
 

deveti

Member
Reaction score
0
lp
SE SAM SE ZADNIC OGLASAM KOT BIUSI DEVETI OZ BIUSI DUAL NA IGRALCU OEMCN, KI JE TUDI NA BRISANJU.
zahvaljujem se vsem soigralcem od cistega zacetka ko sem imel se eno vas in naprej, usako minuto na skaypu oz vpju ki sem prezivel je nikoli nebom obzaloval, saj ste bili res enkratna ekipa pa tudi zavezniki pac premalo sodelovanja od enkaterih ampak vazna je bila dogodiuscina res da sem se moral zbujati ponoci zaradi nekaterih in prepiti ogromno kave in se kaj:) zaradi vas ampak enostavno vas imam rad.
kar je Delajla napisala se podpisujem sam pac nemislim se kregat.

ti in drugi sovrazniki. nisem imel dovlj boja z vami kar mi je zal pac zmagali ste kar je bilo za vas glavno zato vam cestitam. sam zakaj das use na zmago ce raje zgubis z ponosom usaj jas ceprou priznam da bi raje videl zmago...?

podpora. nimam komentarja res katastrofa odlocil se se da zaradi vas preneham na slo srverjih no mogoce se se kdaj uglasim ampak sedaj samo se na .net igram kjer je lepse in bolse usaj podpora je postena.

NO SE TOLE
PRIZNAM DA SMO ZGUBILI,ROKO NA SERCE TUDI TO SE DOGAJA PAC NI ME SRAM PRIZNAT TI JE BOLSI BOL AKTIVEN ENO PLEME MORE PAC ZMAGAT, PAC TAKO JE RACUN KI SEM BIL ODSOTN SEDAJ VEC KOT 3 MESECE IN MI JE TUDI ZELO ZELO ZAL (OEMCN) JE SEDAJ NA BRISANJU.
LEPO SEM SE MEL CE ODMISLIM PODPORO UZIVAL SEM NASMEJAL SEM SE PARKART SEM SE RAZPIZDIL NA SOVRAZNIKE SE PAC ZGODI
TI SE UPRAVICUJEM CE SEM BI KDAJ PREVEC TECEN NA ZUNANJIH PAC PRISLI STE MI DO SRCA:) A VAS MAM RAD USEEN:D

USI KI SI ZELITE SE KDAJ POKLEPETATI SEM DOSEGLJIV NA SKAYPU MATIC65

POSEBNE ZAHVALE:OEMCN,MR.NOOB,ENSI,Delajla,MOJI OBCASNI DUALKI M&M:)) IN TUDI USI USTALI KI SEM SE POGOVARJAL Z VAMI
LEPO SE IMEJTE IN GLEJTE DA NEBODO ZAMERE USTALE USAJ PRI MENI JIH NI

LP DEVETI ALI VAS MATIC:)))
 
Top