Kraljevi

DeletedUser

Guest
hahaha,ej ti nisi normalen,majke mi...
in sedaj misliš da pa jaz v jok in na drevo:)
ej,hahaha,jaz imam še kaj bolj pametnega za počet kot pa da bi me sedaj tole spravilo v jok....
ja kaj ti naj rečem dobrodošel:)
bom potem po akciji tukaj zapisal kaj si prispeval:)
 

kira27

Member
Reaction score
0
ej mali pišek!!!!!! tole je pa izziv........daj se vsaj ENKRAT izkaži. NE PA, DA MORAJO TVOJI PRIVESKI VSE NAREDITI NAMESTO TEBE!!!!

DRUGAČE PA PSSSST.....ZAPRI KLJUNČEK OK?
 

calimero

Banned
Reaction score
0
kira jaz se nerabim dokazovat,jaz sem ze dokazal s tem ,da se pleme popeljal na olimp se ti ne zdi kaj to pomeni kira pomojem nic a ne prijateljica
 

DeletedUser

Guest
lej lej calimero hitro poglej:)
napade imaš:eek:
pa ti veličastni:napad:pa da te meče vidiš na računu...
jooooj:Dgrega ma vas rad:D
 

kira27

Member
Reaction score
0
calimero nimam besed,ubistvu se mi ne ljubi več sploh komentirat:ker si za mene na žalost igralec, ki nikoli ne bo dosegel ranga določenih igralcev!

pravilno si napisal(vsaj nekaj) dragi prijatelj tvoj dosežek mi resnično ne pomeni NIČ.
so dobri igralci v tvojem plemenu, ampak ti ne sodiš mednje!
 

DeletedUser

Guest
Hahaha! Žal mi je, da nisi vstrajal na petki calimero! Pač nekateri ne razumejo, da ni igralec sam od sebe odvisen! BZJV na petki to dobro vemo! ;) In tud SPQR je to na štirki vedu;)
 

kira27

Member
Reaction score
0
:eek:hja kaj čmo,ampak moramo priznati da nekateri ta svet igramo le še zaradi navideznega junaka:rolleyes:
po imenu
:eek:calimero:eek:
pa čeprav bi imel le še eno vas,bi še vedno z veseljem igral in bom le zaradi enega navideznega junaka branil tudi to vas,ker burleska :eek:calimero:eek: je res komedija svoje vrste:D

sedaj bi sigurno naš navidezni junak :eek:calimero:eek: napisal da naj se pazim ker mi bo pobral vse vasi:p
ja dragi :eek:calimero:eek:saj sem že jaz napisal mišljenje ko te v tem trenutku obletava strašen srh in bes:D

:eek:calimero:eek: ti kar :paladin: na urjenje pa gremo naši:D

mi smo ti pokazali kako se igra,ti pa končaj to nekako v vsej tej polomljeni obliki kot to znaš:rolleyes:
ali pač ,morda ti pa še to ne uspe:eek:
pa bi bilo dobro da spelješ v življenju vsaj eno stvar do konca:rolleyes:,a ti veš kako bodo starši ponosni nate:D

:Dgrega ma vas rad:D
 

DeletedUser

Guest
calimero danes ob 00:01
Tako dragi moji plemenasi prisla je huda ura za gobezdača iz plemena SHOPpo imenu gregorlozer.AKCIJA se zacne ZDAJ.AKCIJA traja do preklica.Naj vas opozorim,da hocem,da ga posteno napadate pod napadi mora biti non stop.V Zacetku mu rusimo kmetijo in kovacijo.Tako da bo le nemo opazoval svoje pasje utice.Poročila napadov se pošilja celotnemu plemenu lp









calimero 15.4.2011

calimero...odkrito povedano se mi takšni osebki kot si ti smilijo:(...
 

DeletedUser

Guest
Fantje in punce mislim da tole ni primerna tema za tale nadvse zanimiv pogovor... torej... calimero in ostali če bi se radi pridružili plemenu kraljevi potem pišite tukaj... drugače pa raje ne... ko smo že pri tem... Kralj Gjuro že imate kaj novih članov ?

Lp, Tribuno
 

kira27

Member
Reaction score
0
se strinjam.
opravičujem se za napačno temo na napačnem forumu.

Lep pozdrav vsem in veliko sreče;)
 

DeletedUser

Guest
link napisi ne da se boris ko picka se ti ne zdi ubijalcek.

Tribun, kje je bila tista tema o pisanju predlogov za igro? Moj predlog bi bil zaposlitev psihologa - fulltime job - ker očitno to storitev nekateri potrebujejo...
 

GenetiX

Member
Reaction score
0
Sam to pa res ni za nikamor, da na SI forumu klatijo take besede ..... POL pa še HRVAT ?.... Joj te južni bratje .....Nič nimam proti Hrvatom, ampak vsaj naj pišejo slovensko ali pa sploh ni treba....
 

DeletedUser

Guest
d00men
se zavedaš pomen tvojih besed...????
Kralj Gjuro je civilizirano napisal,ti pa če si na hr serverju pisal tako kot si tukaj napisal se ne čudim da so te banali...
Tudi tukaj bi te mogli zaradi rasizma...in napačno izbranih besed...
Mislim da je Gjuro lepo napisal z ničemer ni nakazoval na agresivnost in mislim da lahko pošteno igra na naših svetovih in je za večino dobrodošel.
 

DeletedUser

Guest
Sam to pa res ni za nikamor, da na SI forumu klatijo take besede ..... POL pa še HRVAT ?.... Joj te južni bratje .....Nič nimam proti Hrvatom, ampak vsaj naj pišejo slovensko ali pa sploh ni treba....

mislim da nebi takih bedarij klatil če bi na katerem drugem serverju igral in nebi vedel njihovega jezika.
 
Top