Top 20 Plemen

DeletedUser

Guest
Na kontinentu 44 so na prvem mestu z kar dovolj veliko prednostjo pred no.2 plemenom.. Ocenjujem kokr lahko sklepam po parih minutah opazovanja. Običajno so kontinentalna plemena uspešna in se relativno dovolj časa obdržijo na top20 lestvici. Je pa -S- tudi dovolj visoko na lestici premaganih nasprotnikov ( v napadu, ki zame edini res odloča o uspešnem tribe-u ). Če imaš pa ti kakšne osebne zamere je to tvoj problem.

nimam nobenih osebnih zamer, a poznam to pleme še preveč dobro in vem kako "dobri" so.
 

DeletedUser

Guest
js ugibam, da si bivši Ag Diablo... ki si je ime spremenil v deimeshe (sicer ne vem kako mu je uspelo ampak vseeno)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
ni diablo pomoje

najjači so mi tisti igralci ki so zelo močni na forumu :D a u igri so npr sim cityi z 2 vasema in 5000 ODA rankingom :D
 

DeletedUser

Guest
ni diablo pomoje

najjači so mi tisti igralci ki so zelo močni na forumu :D a u igri so npr sim cityi z 2 vasema in 5000 ODA rankingom :D
Ima manj pik, manj vasi ter manj pik od tebe
Torej?

EDIT:Ne ni Diablo(zej deimeshe)
Edit2:V oda si ga prehitu, pozabu pogledat na nov. Ampak je bilo vredno? Dvomim...
 
Last edited by a moderator:

mate12

Member
Reaction score
0
ni diablo pomoje

najjači so mi tisti igralci ki so zelo močni na forumu :D a u igri so npr sim cityi z 2 vasema in 5000 ODA rankingom :D

kot prvo. ubijalec ni diablo,in ja je močen na forumu,ampak je tudi v igri ;)
v igri nima 2 vasi ma pa skor 10x tok ODA
zato ne bomo o tem :D

Lp
 

DeletedUser

Guest
če so vaše izjave pravile... (to da ima večji skupni ODA kot aljaz in manj vasi kot on in da je v plemenu TEAM) Potem je 100% to on... ne pride noben drug v poštev...
 

DeletedUser

Guest
dobro vidim in sem prepričan hehe :D sicer pa ne vem zakaj si tako skrivnosten itak ni big deal ... :)
 

DeletedUser

Guest
dobro vidim in sem prepričan hehe :D sicer pa ne vem zakaj si tako skrivnosten itak ni big deal ... :)

nimam nič proti tvojemu prepričanju, a je napačno. Pač je bolj zanimivo pa še kaj druga če samo enopar ljudi ve :D
 

DeletedUser

Guest
pred 5 minutami je Flaniger res spremenil post in napisal, da si zaostal za aljaz-om tako da to res nisi ti... :) hmm... ampak to nima smisla... 10 igralcev za aljaz-om ne ustreza opisu ( pleme: TEAM vasi: manj kot 3) tako da sem sumničav da ne gre za kako "odvrni pozornost" akcijo ^^
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Aljaz je spucal enega in tako ubijalca prehitel po ODA, moja napaka....
 

DeletedUser

Guest
pregledal sem igralce TEAM-a, ki imajo manj kot 2 vasi... in vsi razen vitez22 imajo ODA od 50-200 mesta tako da... hmm hmm ;)
 
Top