Največje "ritke"

Status
Not open for further replies.

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Tale pa se prilega k tvojem nicku: Godzila :D hahahaha

ps: Moje so plemenjake pa je KOH začel mlet :D Men še niso prišli do živega-zaenkrat :D Morn pa priznat, da so KOH-ovci zelo sposobni dramatiki. PIŠEJO IZJEMNO "grozna" GROZILNA PISMA :D:D Tak grozna, da se začneš zraven REŽAT! :D
Upajmo na še čim več zanimivega dogajanja NA JUGU in ne samo na SEVERU, kot je ta teden situacija.

Ja bi reku :S,monster ass :p
Ne bi rekel da je kej "zanimivega",vsaj zdraven mene ne,še bolj na jgu pa je še vedno neki akcije :)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Tale pa se prilega k tvojem nicku: Godzila :D hahahaha

ps: Moje so plemenjake pa je KOH začel mlet :D Men še niso prišli do živega-zaenkrat :D Morn pa priznat, da so KOH-ovci zelo sposobni dramatiki. PIŠEJO IZJEMNO "grozna" GROZILNA PISMA :D:D Tak grozna, da se začneš zraven REŽAT! :D
Upajmo na še čim več zanimivega dogajanja NA JUGU in ne samo na SEVERU, kot je ta teden situacija.

Dramatiki gor dramatiki dol...
Spanking_time_by_IreIreIre.jpg


TOLE SE NAREDI, ČE SE NE POSLUŠA DOBRO...
 

DeletedUser

Guest
Hentai so sicer zanimivi filmi, samo hentai-a, kjer se 2 pedra spenkata pa še nisem vido :D Prej pripadnice nežnejšega spola. Al pa ded pa baba ... sicer ta slika ni ravno hentai, ampak vseeno, malo povezave pa je :D-anime, spenkanje ... OK, spet kompliciram ... rofl, rofl :D:D:D:D hahaha

ps: Sej ni treba zdaj še pol leta govorit o tem, kaj bi mi mogli nardit nekaj mescev nazaj (s škratki it proti KOH-u), ker smo to že pogruntali.
 
Last edited by a moderator:

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Ja,jbg!
Priložnost zamujena ne vrne se nobena :D

V tem primeru,pa še hujše,niste izkoristli priložnosti,bo priložnost izkoristla vas :D
 

DeletedUser

Guest
komaj folgam brat hehe :D

je pa žalostno da ne smem nofeara znooblat :(

nič uživam v igri kolikor le lahko...
 

nofear

Member
Reaction score
0
ps: Sej ni treba zdaj še pol leta govorit o tem, kaj bi mi mogli nardit nekaj mescev nazaj (s škratki it proti KOH-u), ker smo to že pogruntali.

Če ste pogruntali potem sem vesel za vas... Glede na to da se vam jaz že vse skupaj napovedoval pa se mi je črtomir smejal in tudi ti s svojimi "posrečenimi" majli. Kar je bilo je bilo sem pa vesel, da se zavedate napake.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Hentai so sicer zanimivi filmi, samo hentai-a, kjer se 2 pedra spenkata pa še nisem vido :D Prej pripadnice nežnejšega spola. Al pa ded pa baba ... sicer ta slika ni ravno hentai, ampak vseeno, malo povezave pa je :D-anime, spenkanje ... OK, spet kompliciram ... rofl, rofl :D:D:D:D hahaha

ps: Sej ni treba zdaj še pol leta govorit o tem, kaj bi mi mogli nardit nekaj mescev nazaj (s škratki it proti KOH-u), ker smo to že pogruntali.

komaj folgam brat hehe :D

je pa žalostno da ne smem nofeara znooblat :(

nič uživam v igri kolikor le lahko...


Pač ti me pa ne smeš!! Zdaj imam kar nekaj plemičev pa bom raje jst tebe!!
 

DeletedUser

Guest
Ja,jbg!
Priložnost zamujena ne vrne se nobena :D

V tem primeru,pa še hujše,niste izkoristli priložnosti,bo priložnost izkoristla vas :D

Žal, tak je. Ka te češ :p.

Kaj če nam pa uspe? Sicer ne mislim na način, da vam poberemo vse vasi, ampak na tisti kar verjeten za slovenske serverje: Se upiramo tako dolgo, dokler ne bojo KOH-ovci iz dolgočasja zaprli acc-je :p :D

ps: En stupid quest: Mi lahko en od vas v ŠB razloži nekaj glede igralca AleXxo. Men je v RL reko, da bojo ŠB-jevci ponoblali njegove vasi, on bo pa igral z računom marex? Je kaj resnice v tem?! :D Ker sn ziher, da laže! :D Tud taki ludi obstajajo :D

ps: No fear, glede mailov. KDAJ SN PA JAZ TEBI KAKI MAIL POSLAL?! loool.
 

DeletedUser

Guest
original račun alexxo se zavzema...

ja sva igrala 3 dni duala.. zdaj pa je najdo nov račun :D acc: lalek

;) nekaj ga matra ja :D

(sem rabil duala zda pa sem spet brez duala heh :D )
 

DeletedUser

Guest
original račun alexxo se zavzema...

ja sva igrala 3 dni duala.. zdaj pa je najdo nov račun :D acc: lalek

;) nekaj ga matra ja :D

(sem rabil duala zda pa sem spet brez duala heh :D )

ok, ty :)

Men pa je pravo, da orginal igralec več ne bo igral, v resnici pa se je šlo za dual :D Človek išče pozornost. :)

Je pa čisti zelenec v igri, in se očitno ni zavedal, da mu je na tistem acc-ju šlo kar dobro. :D PONOBLAJTE GA! :D Da bo na koncu brez vsega ostal :D Pa si bo zapomno, da je treba bit tudi z malim zadovoljen (ko tole preberem-z malim-, pomislim na nekaj drugega :D ) :D :D
 

DeletedUser

Guest
Marex to je pa res nofear ima sedaj veliko plemičev... Tko, da te lahko komot prevzame... Samo nima več 80 nukov. :p
 

DeletedUser

Guest
meni si tudi grozil pa ni nič z napadi kaj je to? Marex veš, da je slab pa ga napadaš mene pa nočeš zakaj?
 

DeletedUser

Guest
NoFear=Lier!
Govori sam tolko, da se "preserješ", potem pa nič...
Laže, ko "prase", če jaz govorim neumnosti, ti laži?!
Glej nofear, jaz sem raje v senci matjaža, kot pa vidit tebe...
Sem samostojen, če si že končno skapiral point?
Ajoj, govoriš kak boš napadel Marexa pa nevem koga še, tudi jaz se najdem med tvojimi tarčami?
Pa kje je kak napad?
Aja sej spet neka laž...
Kdaj boš nehal igrat? (Nofear tebe mislim)?
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top