Največje "ritke"

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Prosim naštej mi tri ( 3 ) imena takih igralcev??

Glej nofear, sem ti rekel, če bi si kam shranjeval imena igralcev ali pa bi si jih zapolnil bi ti tukaj napolnil stran, ker jih je bilo za eno pleme, samo 1/4 si jih je zaslužila noblanje ostale 3/4 pa ne...
Tak, da...
Bil sem vodilni v vaši akademiji in vem kako ste noblali naše in izkoriščevali mesto vodilnih in jih tak s vašo pravico prenoblali...
Če bi se jaz javil, kot sem se enkrat ste me ignorirali ali pa začeli navalit laži...
Dej imam priče velik, če še igrajo in so tukaj na forumu vedo o čem govorim, s tabo pa ne mislim več imet opravka, ko kar naprej trošiš laži in tako dalje...
Aj, dej kdo sploh si ti nofear?
Aja nekdo, ki je že 100x začel in nehal "kao"... :D :)
 

DeletedUser

Guest
Fantje zanimivo branje...bbral sem samo prvo razlago od matjazinho in spotaknil se bom samo ob enega igralca oz igralko in to je snezka. Zanimivo ampak če še kdo ne ve je snežka bivša kowterix in zanimivo tudi pri nas je snežka ala kowterix začela delati zgago. Najprej seveda z brezglavnim pisanjem o mami kovtru in seveda z podcenjevalnim odnosom do drugih članom. Ko smo v vodstvu kar nekaj časa bili kolikor toliko popustljivi temu njenemu pisanju je kmalu ratalo nevzdržno in snežko oz takrat kowterix smo izločili iz plemena(po večkratnem opozorilu) No in nato se je začelo njeno maščevanje: pridružila se je našim sovražnikom(EOW). Ostalo pa se je potem nadaljevalo v EOW čeprav počasi smo jo drobili ampak očitno jo to ni ustavilo in tako je verjetno dobila nov račun :)

Žal taki igralci vedno bodo v plemenih in včasih lahko naredijo veliko škode. Nas je izučilo dvakrat in to pri njej ter še bolje pri lev.
 

DeletedUser

Guest
ja kaj čmo..če se spomniš..mi je hitr živc dvignla..hehe..sm pa lih zadnjič nekaj čekiral..( mi je ptičica nekaj prišepnila..hehe).. a ti tole tud kej znano zveni..no lahko je naključje ..ampak ... povšterix ...... :rolleyes: :confused:
 

DeletedUser

Guest
Pa da se vrnemo k temi, največje ritke, te smo sedaj našli, zame so ti, ki so sedaj glavni na slovenskih serverjih, ki so s svojimi zaklepanji, poskrbeli da je forum čisto zamrl, seveda je to tudi dobro za njih, ker sedaj nimajo več toliko dela, samo tako naprej fantje
PS
Koliko točk zaradi žalitve, je ta post vreden, mislim pa da je tema kar za zaklent, ker sem šel iz konteksta.
 
Status
Not open for further replies.
Top