NoFear na SI4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ja sam zdaj so rekli da se bo začeu danes .In zdej bomo verjetno še do 14.00 ure sedeli pred računalnikom in čakali
 

hawbix

Member
Reaction score
0
pa nastavitve sveta 4 tema lohk nebi bla zaklenjena. sicer pa bi lohk imeli mal hitrejši server 2x oz kej tazga, ne da spet traja 10 let prej kot prideš kam. ta 1x oz. 1.5x hitrost bo iz jz na jv celo večnost trajala, boš hotu koga udarit bo mel notr miljon okrepitev prej kot bo kej iz tega.

in ta nočni bonus je sam za tiste ki bi radi ponoč spali :p sej mene osebno ne moti prav dosti, sam na mednarodnem je prov kul k towčejo nonstop po tebi brez bonusa....SICER PA NASTAVITVE NEJ BOJO TAKE KOT HOČEJO, SAM CERKVE NE prosim prosim prosim
 

DeletedUser

Guest
ja tut mene zanima zakaj ste zaprli temo nastavitve za svet 4
 

DeletedUser

Guest
misliš da bom jaz do 7.00 bedel pa ja nezdržim je že prav da je nočni bonus heh :)
 

DeletedUser

Guest
Začnimo že

Lahka bi že začel.Brezveze še sedet do 14.00 pa vsakih 10 gledat al bo al nebo dejte mal pospešte to.:cool:
 

hawbix

Member
Reaction score
0
nočni bonus = epic fail :D sicer pa kdo pravi da morš bedet :D nardiš tolk napadalne da v krogu 8 ur okol tebe nima noben nč vojske, se pravi če je to svet k ima hitrost 1x je to z plemiči cca 15x15 okoli tebe, kar pa ni tak problem :) še posebej če se na začetku hitro razvijaš pa farmaš vse naokrog.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
ja pa še cerkeu naj bo.Sej je bla vedno pa še zdaj naj bo

ma dej dej, cerkev je za verske fanatike, tukej pa nimamo nobenga tazga. cerkev odžira plac za vojsko, če mene vprašaš. in če bo cerkev jst ne bom igral, ker to sploh nima smisla.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
nofear še vedno joka za bivšim EOW, TMP pa si zatiska oči da ga sploh imajo notr :D čeprav je sam na uradnem forumu priznal da jances=nofear ;)
 

DeletedUser

Guest
pa jebem... a lahk nehate za server tečnarit ko bo bo. če ga pa nebo pa tudi nič zato :O (hec) sam nič prej nebo če boste sam tečnarili.cerkev pa bi jaz rekel ne ker povsod do sedaj smo jo imelo tako malo za spremembo
 

DeletedUser

Guest
ja imaš pa večjo moč ko te kdo napada če maš cerkeu.Zaradi mene pa tut če je ni.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
sej edini k hoče cerkev je bjorn. po moje zato ker ga doma silijo da hodi h maši, pa se lohk zgovarja da ne gre ker ima vojna plemen tud cerkev :D
 
Status
Not open for further replies.
Top