Gumica68 in Hawbix, 2 brata, zaboravljena

DeletedUser

Guest
hy kje si hawbix so zaprli temo medvedki kak je to cenzura ali komunizem:D
 

DeletedUser

Guest
Žal res ne pa sam sem napisal kako všec mi so medvedki,kaj je to tak slabega ne razumem tega,kaj ti je kaj jasno hawbix:confused:
 

DeletedUser

Guest
če se bosta lepo obnašala. In močno dvomim da sta carja, prej kaj drugega.

Nič, ubijalec, sta carja, pač kultura pač ni na pravem mestu, vendar pa sta ziher večja carja od tebe... :D
Pa ja vem, da bosta ju3 že pisala, čeprav dvomim, da po nepotrebnem!
 

DeletedUser

Guest
Pa ja vem, da bosta ju3 že pisala, čeprav dvomim, da po nepotrebnem!

jutri bosta spet pisala,... samo pa po mojem cca 3 prispevke... toliko da bosta napisala kako huda krivica se jima dogaja,... pa kdo vse je kriv za to... itd... potem pa zopet ban... oz. dopust v banovcih.. hahahahahhahah to izjavo sem enkrat od grobi-ga prebral, pa sem skoraj "crknil" od smeha... hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
jutri bosta spet pisala,... samo pa po mojem cca 3 prispevke... toliko da bosta napisala kako huda krivica se jima dogaja,... pa kdo vse je kriv za to... itd... potem pa zopet ban... oz. dopust v banovcih.. hahahahahhahah to izjavo sem enkrat od grobi-ga prebral, pa sem skoraj "crknil" od smeha... hahahahaha

jp, jaz enako predvidevam.
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
Dej denycare ne norčuj se.. ubijalec je pa res zakon..
Lej še fanclub so odprli kjer prodajajo gate z njegovo sliko pa podpisom..
 

DeletedUser

Guest
Dej denycare ne norčuj se.. ubijalec je pa res zakon..
Lej še fanclub so odprli kjer prodajajo gate z njegovo sliko pa podpisom..

če se hočeš v hate klub vpisat, je vstopnina 20€.
 

DeletedUser

Guest
ne zamenjuj me s tabo.

Hmmm...
Kakor vidim, si na listi izobčencev... :D
Pa res se ti vidi, da skačeš, ko en otrok, ker vidiš, da se G. hram, neki zajebava na njun račun...
Off topic, zato pustite temo živet vsaj do jutri, da se bosta mela vsaj za branit!
 

DeletedUser

Guest
jp, jaz enako predvidevam.

bi jima dal nasvet...

ce vidis da ne gre... napisi eno socno sporocilo adminu... pa idi iz slo serverja... ker to bo se najvec kar bos lahko dosegel...
pa ne mi zamerit za predlog... realno... edino tako si bos olajsal duso... drugace nekako ne vidim nacina.. hehe


EDIT:
deny kdo se zajebava???' brez zamere, vendar glede na njune prispevke... sta mi res.. za ban in konec...
mogoce napaka... vendar tudi v plemenu drzim zelo visok nivo cenzure... in nekako se je izkazalo to za dobro...
 
Top