Gumica68 in Hawbix, 2 brata, zaboravljena

DeletedUser

Guest
hahaha, deny. To pa je zdaj zadetek v črno :D

Drugače se mi pa zdi, da se zadnjih nekaj minut ubijalec z nami pogovarja celo v nekoliko bolj "navadnem" in ne tako vzvišenem tonu :D

ps: Ubijalec, če si že ravno tu, NAM LEPO PROSIM RAZLOŽI ZAKAJ JE TISTI NOVI PODFORUM.
 

DeletedUser

Guest
hahaha, deny. To pa je zdaj zadetek v črno :D

Drugače se mi pa zdi, da se zadnjih nekaj minut ubijalec z nami pogovarja celo v nekoliko bolj "navadnem" in ne tako vzvišenem tonu :D

To pa zato, ker mi je zopet všeč :D
Ne, ker mi počasi postaja zopet vzornik :)
 

DeletedUser

Guest
hahaha, deny. To pa je zdaj zadetek v črno :D

Drugače se mi pa zdi, da se zadnjih nekaj minut ubijalec z nami pogovarja celo v nekoliko bolj "navadnem" in ne tako vzvišenem tonu :D

nikoli nimam vzvišanega tona(to je nasplošno nemogoče videt na forumu).
 

DeletedUser

Guest
pa glede tega podforuma... jaz ze dalj casa sprasujem... pa mi noben nic ne pove... edino deny je nekaj v zvezi z rusi in FSBjem omenjal... drugi pa nic...
 

DeletedUser

Guest
nebom ti tukaj razlagal..
ker mi bodo rekli da temo unicujem...
ves, to da normalno temo unicis, zna vsak...
to da spam temo unicis... mores bit mojster... haha ;)
 

DeletedUser

Guest
nebom ti tukaj razlagal..
ker mi bodo rekli da temo unicujem...
ves, to da normalno temo unicis, zna vsak...
to da spam temo unicis... mores bit mojster... haha ;)

ta tema je v spamu, tak da razen če se kaj res hudega zgodi bo ostala odprta.
 

DeletedUser

Guest
vem zabavam se malo... hehe,

drugace pa glede rusov,... ne vem niti sam... pac nekaj sem moral napisat in nekoga obdolzit... sorry deny... mea culpa, mea culpa mea maksima kulpa... hahahahahhaha, vem da se tak izgovori,... kak se napise nimam pojma...
 

DeletedUser

Guest
za spam je zadolzen grobi...

ta forum je v lastni admina... al nekaj takega pise na zacetku
 

DeletedUser

Guest
za spam je zadolzen grobi...

ta forum je v lastni admina... al nekaj takega pise na zacetku

Aha, sej noobish fora... :D
Ups my bad...
Drgač pa ja kar si tam napisal je totalno narobe, če prav vem, kaj si mislil... :D
 

DeletedUser

Guest
Drgač pa ja kar si tam napisal je totalno narobe, če prav vem, kaj si mislil... :D


cuj... mene je ucitlca v 6 razredu ucila to.. tak da... ne mi govorit... ker tu sem pa mocn... marsikaj nimam pojma... ampak na tem podrocju sem pa mocn...
to bi naj pomenlo "moja kriva,moja krivda, moja najvecja krivda" latinski pregovor... samo ne vem kak se napise... se pa tak izgovori... hehe
 

DeletedUser

Guest
cuj... mene je ucitlca v 6 razredu ucila to.. tak da... ne mi govorit... ker tu sem pa mocn... marsikaj nimam pojma... ampak na tem podrocju sem pa mocn...
to bi naj pomenlo "moja kriva,moja krivda, moja najvecja krivda" latinski pregovor... samo ne vem kak se napise... se pa tak izgovori... hehe

Tudi sam, nevem ravno bolje govorim, ko pišem... :D
Drgač pa mislim, da se napiše "Mi culpa"... :)
 

DeletedUser

Guest
pa saj sem rekel, da sem napisal tak kot se govori, in ne tako kot se pise...
 
Top