si6 Premade plemena?

DeletedUser

Guest
uhhh...ste pa našpičeni tukaj, je pa vsaj zanimivo, ker se očitno dobro poznate
 

DeletedUser

Guest
pa veliko ljudi ki sam bedarije kvasijo a ne ubijalcek

seveda in ti si eden izmet teg glavnih, ki bederije trosijo. Saj ni treba pravit, vsi vemo da večinoma bedarije trosiš. Drugče pa kaj ko bi to diskusijo prestavli v pravo temo, preden matjaž začne opozorila in infrakcije talat -.-?
 

DeletedUser

Guest
s 5 sulicami farmam se mal pa bo vojasnica delala vojska v njej

kdor visoko leti...

vsem skupaj želim dober in uspešen začetek ter čim lepšo okolico. Govoričit po forumu prvi teden je pa tako nesmisel.
 

DeletedUser

Guest
[mod=Matjazinho]Prosim, da se držite teme. Kdor se je ne bo bo tudi temu primerno sankcioniran.[/mod]
 

DeletedUser

Guest
no vidim,da iščete vsi dobra plemena igram na svet5 in sem kar v dobrem plemeno in začel sem igrat na svet6 in sem prenesel od onega plemena kar dobre podatek v forum in če želite lahk vsi skup vstopimo noter jas sem vsak dan prisoten na vojna plemen in spremljan vse redno in igram zares to igro in bi bil zelo vesel da bi na svet6 naredli ful dobro pleme in se boril.
če želite mi kontaktirajte na svet6 po zs in tud po želji dobite pravice katere bi hoteli.

lp.
 

DeletedUser

Guest
no vidim,da iščete vsi dobra plemena igram na svet5 in sem kar v dobrem plemeno in začel sem igrat na svet6 in sem prenesel od onega plemena kar dobre podatek v forum in če želite lahk vsi skup vstopimo noter jas sem vsak dan prisoten na vojna plemen in spremljan vse redno in igram zares to igro in bi bil zelo vesel da bi na svet6 naredli ful dobro pleme in se boril.
če želite mi kontaktirajte na svet6 po zs in tud po želji dobite pravice katere bi hoteli.

lp.

če dobijo pravice te bo en odstavu iz očaka in pleme razpustu noob...-.-'
 

DeletedUser

Guest
...

če dobijo pravice te bo en odstavu iz očaka in pleme razpustu noob...-.-'
to ven vendar nebi dal take pravice da bi se to lahko zgodlo ampak bi blo zelo dobro da bi naredli na svet6 1 pleme ki bi blo zelo dobro in bi se borilo pošteno za osvojitef
 

DeletedUser

Guest
to ven vendar nebi dal take pravice da bi se to lahko zgodlo ampak bi blo zelo dobro da bi naredli na svet6 1 pleme ki bi blo zelo dobro in bi se borilo pošteno za osvojitef

verjami mi da z takim slogom dela neboš dobrih igralcev dobil not.
 

DeletedUser

Guest
to ven vendar nebi dal take pravice da bi se to lahko zgodlo ampak bi blo zelo dobro da bi naredli na svet6 1 pleme ki bi blo zelo dobro in bi se borilo pošteno za osvojitef

Sanje sanje sanje...
Pa veš da nemore biti res:)

Na koncu je vedno:
*********
 

gx15

Member
Reaction score
1
459|459 Tribuno kaj si sočno farmo naročil?

Tribuno brez zamere, ampak upam da bo d(n)00(b)mnu končno enkrat nekaj uspelo in te bo pofarmal ;)
Ampak nažalost se to nebo naredilo... tako da boš spet dobil ne fer prednost s tako prečudovito farmico :(
 
Top