Shod plemičev

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
mene tut zanima kdo je vse dobil nagrado ali je samo vitez12 tok "dobr"
 

DeletedUser

Guest
Zakaj pa to ne bi naredili še v drugih svetovih.Mislim,da sexbeer dokaj hitro ujema rfarica in ninjo z sveta 1.
 

DeletedUser

Guest
Zakaj pa to ne bi naredili še v drugih svetovih.Mislim,da sexbeer dokaj hitro ujema rfarica in ninjo z sveta 1.

potem je viduka1000(sexbeer) bolj "izurjen" kot rfaric..

če je to za si1 bi potem imeli ti najboljši igralci sveta največ možnosti za nagrado (več oblov več vasi) (več vasi več noblov)
 

DeletedUser

Guest
škoda nimam dovolj točk

Te nagradne igre je že konec :rolleyes: Drugače pa točke niso pogoj ampak vojska.. Sej ne napadaš vasi z točkami (ali pač) :rolleyes:

[SPOIL](aja moj 200. post :) ) fantje častim pjačo :D sam na profil se javte :p[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
potem je viduka1000(sexbeer) bolj "izurjen" kot rfaric..

če je to za si1 bi potem imeli ti najboljši igralci sveta največ možnosti za nagrado (več oblov več vasi) (več vasi več noblov)

Ni res samo bolše pogoje ima na s2;)
Nič drugega pomoje veš;)
:D
No dober je da me neboste narobe razumel samo ima lahko tudi boljše pogoje in več cajta ali pač kaj takega;)
 

DeletedUser

Guest
Ni res samo bolše pogoje ima na s2;)
Nič drugega pomoje veš;)
:D
No dober je da me neboste narobe razumel samo ima lahko tudi boljše pogoje in več cajta ali pač kaj takega;)

zakaj misliš, da bi imel na si2 boljše pogoje kot na si1?? na si2 traja še vedno zelo aktivna vojna medtem ko se na si1 igrajo tribalhugs:D mislim, da si2 kar prehiteva našo "elito" na si1:) pa brez zamere:D
 

DeletedUser

Guest
p.s. strinjam se s frostijem o si1 in si2. sexbeer (če bi bil na si1) bi lahko bil okol 7-10 na si1

Odvisno v katerem plemenu bi bil ;)

Sploh pa logika, da so na s1 težji pogoji. No sedaj več ne toliko (če si na strani zaveznikov :))
 

DeletedUser

Guest
na si1 so KOH, NEAL pa praet zavezniki :)

še tok hujš!:eek: te lahk potem zavzamejo jb po pa ostala plemena potem pa bodo ptivčki čivkal na si2 k bo si1 posal brezveze.


p.s. razen če so JB tok dobri
 
Status
Not open for further replies.
Top